PDA

View Full Version : سوال: موضوع یک سایت برای کسب درآمد اینترنتی

s.iran
چهارشنبه 21 اسفند 1387, 01:21 صبح
سلام دوستان
من میخوام برای پروژه دانشگاه یک سایت طراحی کنم که بشه با اون از طریق اینترنت کسب درآمد داشت، دوستان عزیز لطف کنند و نظرشون در مورد موضوع سایت بیان کنند.
با تشکر:خجالت:

salehbagheri
چهارشنبه 21 اسفند 1387, 11:18 صبح
بايد در طراحي سايت ايده داشته باشيد!

به نظر من، پر در آمدترين سايتهاي موجود در دنيا، سايتهاي بازيهاي انلاين هستند!

اگر يكي از اين سايتها رو ببيني ميفهمي كه چقدر مشتري دارند!

مثلاً ايده جديدي كه يكي از سايتهاي بازي، در رابطه با مربي گري فوتبال انلاين ايجاد كرده، تونسته بيش از يك ونيم ميليون عضو داشته باشه كه حداقل يك‌چهارم اونها به صورت پولي وارد سايت ميشن!
(www.OnlineFootballManager.Co.Uk (http://www.onlinefootballmanager.co.uk/))

در كل سايتي كه شما ميسازي بايد از لحاظ ايده و هدف، تك باشه تا بتونه مشتري جذب كنه!
مثلاً اگر فروشگاه اينترنتي ايجاد كنيد، چون فروشگاه به تعداد كافي، در بعضي مواقع هم ميشه گفت اضافه بر سازمان، وجود داره، امكان اينكه از اين راه بتونيد كسب درآمد كافي كنيد وجود نداره!

پس همون طور كه گفتم اول بايد دنبال ايده جديدي باشيد!

با تشكر!

s.iran
چهارشنبه 21 اسفند 1387, 23:36 عصر
سلام دوست عزیز
ممنون از نظرتون.
به نظ شما سایت بازی در ایران هم جواب میده؟؟

salehbagheri
پنج شنبه 22 اسفند 1387, 10:17 صبح
به نظر شما سایت بازی در ایران هم جواب میده؟؟

سعي كنيد ديد بين المللي داشته باشيد!

اگر دقت كرده باشيد هيچ سايتي معتبري فقط براي كشور خودش ساخته نشده!!! شما بايد مخاطبان جهاني داشته باشيد!!!

roze_zard
چهارشنبه 05 فروردین 1388, 02:32 صبح
سلام
بقیه دوستان نظری در این مورد ندارند؟

faghatman
شنبه 09 آذر 1392, 22:32 عصر
سلام یک سایت ایرانی که دوست خوب من طراحی و پیاده سازی کرده سایت
http://www.iraniancoders.com است که اگه تخصص خاصی مثل برنامه نویسی ترجمه و... دارین می تونین ازش کسب درآمد کنین که واقعا جالبه چون از نظر های امنیتی در سطح بالایی طراحی شده و از نظر طراحی و قدرت هم جالب هست
جدیدا راه اندازی شده ولی واقعا به دوست خوبم تبریک می گم
جالب اینه که تا چند وقت دیگه قراره نسخه اندورید این سیستم هم برای رفاه حال کاربران ایجاد بشه حتی جوری طراحی شده که در نسخه موبایل alarm میده وقتی پیام یا پیشنهاد جدیدی دریافت می کنی و یا پیشنهادت پذیرفته میشه نسخه مبایلش نمی دونم درست کی کامل راه اندازی میشه ولی الان خود سایت رو راه اندازی کردن