PDA

View Full Version : مشکل در استفاده از کامپوننت F-in-box

bahar_engineer
چهارشنبه 21 اسفند 1387, 12:30 عصر
سلام اساتید محترم لطف کنین جواب بدین!!! من چند تا سوال پرسیدم !! یا سوالای من حوصله شما رو سر می بره یا اینکه به نظرتون جالب نیست که بخواین جواب بدین! باور کنین من همه پست های مشابه رو هم می گردم بعد سوال می دم:
حالا لطف کنین این یکی رو جواب بدین .. حیاتیه اگه حل نشه هیچ کاری نمی تونم بکنم
من کامپوننت F-in-box رو نصب کردم حالا sample هاشو که می بینم اون ابزاری که توش فلشو نمایش می ده به عنوان F-in-box-control 1 نام برده و خودش استفاده کرده ... من از کجا باید این ابزار و بیارم؟؟! توی toolbox چیزی نیست. اصلاً این کامپوننت فقط 2 تا فایل dll داره که توی refrence اضافه کردم دیگه چیزی نیست...
لطفاً راهنمایی
با سپاس فراوان

NewFoxStudent
چهارشنبه 21 اسفند 1387, 13:06 عصر
میتونید روی toolbox راست کلیک کنید و بعد گزینه ChooseItemرو انتخاب کنید
در پنجره ای که باز میشه Brows رو انتخاب کنید و فایلهای Dll رو انتخاب کنید
کنترل های مورد نظر به Toolbox اضافه میشه

bahar_engineer
چهارشنبه 21 اسفند 1387, 13:58 عصر
ممنونم خیلی لطف کردین! درست شد
اما اگه ممکنه به سوالات دیگه هم جواب بدین
یه تاپیک زدم به نام مشکل در رسم مربع و دایره در paitn
و یکی هم به نام نمایش ساعت در گریدویو از طریق فیلدی که نوعش datetime : آخه هم ساعت نمایش می ده و هم تاریخ ... می خوام فقط ساعت نمایش بده
ممنون می شم

NewFoxStudent
چهارشنبه 21 اسفند 1387, 14:48 عصر
برای نمایش ساعت در گرید
هر ستون گرید یه خاصیت داره به نام DefaultCellStyle درون این خاصیت یه خاصیت دیگه هست به نام Format از طریق ایت خاصیت میتونی از مقدار تاریخ و زمان فقط زمان رو در گرید نمایش بدی

NewFoxStudent
چهارشنبه 21 اسفند 1387, 14:51 عصر
در مورد Paint هم متاسفانه من اطلاعات خاصی راجع به توابع گرافیکی و کلاسهای گرافیکی ندارم

NewFoxStudent
چهارشنبه 21 اسفند 1387, 15:00 عصر
29207

این هم عکسهای مربوط به خاصیت format

NewFoxStudent
چهارشنبه 21 اسفند 1387, 15:13 عصر
سلام اساتید محترم لطف کنین جواب بدین!!! من چند تا سوال پرسیدم !! یا سوالای من حوصله شما رو سر می بره یا اینکه به نظرتون جالب نیست که بخواین جواب بدین! باور کنین من همه پست های مشابه رو هم می گردم بعد سوال می دم:
حالا لطف کنین این یکی رو جواب بدین .. حیاتیه اگه حل نشه هیچ کاری نمی تونم بکنم
من کامپوننت F-in-box رو نصب کردم حالا sample هاشو که می بینم اون ابزاری که توش فلشو نمایش می ده به عنوان F-in-box-control 1 نام برده و خودش استفاده کرده ... من از کجا باید این ابزار و بیارم؟؟! توی toolbox چیزی نیست. اصلاً این کامپوننت فقط 2 تا فایل dll داره که توی refrence اضافه کردم دیگه چیزی نیست...
لطفاً راهنمایی
با سپاس فراوان

باید خدمتتون عرض کنم که به هیچ عنوان اینطور نیست
اگه کسی جواب سوال شما رو بدونه مطمئناً جواب میده

bahar_engineer
چهارشنبه 21 اسفند 1387, 16:52 عصر
شرمنده ... آخه من دو سه روزه که سوال می پرسم و اونطور که انتظار داشتم کسی جواب نداد. به هر حال شما درست می فرمایید... اگه کسی بدونه حتماً کمک می کنه . مثل شما!! بسیار سپاسگزارم