PDA

View Full Version : نحوه طراحي دكمه هاي خاص

bps20590
دوشنبه 26 اسفند 1387, 13:39 عصر
باسلام
لطفا راهنمايي كنيد كه در سايت www.bwin.com چگونه موضوعات وسط سايت را حالت برون آمدگي داده اند كه هرگاه موس روي آنها حركت مي كند رنگ آنها به نارنجي تغيير مي كند

emad_67
دوشنبه 26 اسفند 1387, 23:27 عصر
من که نفهمیدم دقیقا کجا رو میگی؟ چون من فقط یه دکمه لوگین بالای صفحه دیدم که رنگش با رفتن موس روی اون تغییر میکرد.
ولی در کل همه این استایل ها رو با photoshop معمولا طراحی میکنن.

saeed25
پنج شنبه 31 اردیبهشت 1388, 16:58 عصر
من که نفهمیدم دقیقا کجا رو میگی؟ چون من فقط یه دکمه لوگین بالای صفحه دیدم که رنگش با رفتن موس روی اون تغییر میکرد.
ولی در کل همه این استایل ها رو با photoshop معمولا طراحی میکنن.
دروود
ایشان کاربرگهای بالای صفحه را می گویندکه بارفتن موس روی آنها،مدلشان دگرگون می شود،و شما فرمودید بافوتوشاپ،اما چگونه طراحی کنیم و آنرادر طراحی هایمان استفاده کنیم و با دستورها با آن کار کنیم؟

emad_67
پنج شنبه 31 اردیبهشت 1388, 20:50 عصر
در مورد سربرگ های بالای صفحه که چیز پیچیده ای نداره، فقط background اون سربرگ ها یک gradient داره که معمولا با قرار دادن یک عکس در زمینه div ایجاد میشه.
به صورت کلی معمولا چیز هایی که طراحی میشن در پس زمینه عناصر html قرار میگیرن. مثلا در مورد یک دکمه شما می تونی دکمه ای رو که مثلا با فتوشاپ طراحی کردی رو در پس زمینه تگ a، div و ... قرار بدی و استفاده کنی یا اینکه از image button استفاده کنی.

saeed25
یک شنبه 03 خرداد 1388, 11:33 صبح
در مورد سربرگ های بالای صفحه که چیز پیچیده ای نداره، فقط background اون سربرگ ها یک gradient داره که معمولا با قرار دادن یک عکس در زمینه div ایجاد میشه.
به صورت کلی معمولا چیز هایی که طراحی میشن در پس زمینه عناصر html قرار میگیرن. مثلا در مورد یک دکمه شما می تونی دکمه ای رو که مثلا با فتوشاپ طراحی کردی رو در پس زمینه تگ a، div و ... قرار بدی و استفاده کنی یا اینکه از image button استفاده کنی.

با فتوشاپ میشه ولی اگر بخوای رنگ بدی توی css میشه خاصیت hover رو به input بدی
دروود
ببخشید دوستان اما من از سخنان شما چیزی نفهمیدم!اگه میشه کمی سطح پایینتر توضیح بدید سپاسگزار می شوم:لبخند:
برای آنکه یک طرح کشیده شده در فوتوشاپ را بخواهیم در طراحی سایت،مانند یکی از عنصر ها باهاش کار کنیم،باید چی کار کرد؟؟