PDA

View Full Version : سوال: نیاز به آموزش و همکاری جهت برنامه نویسی یک پورتال

FirstLine
چهارشنبه 28 اسفند 1387, 16:54 عصر
با سلام
برای تهیه و راه اندازی یک پورتال سازمانی بصورت طراحی ماژولار و کاملا دینامیک با استفاده از وب پارت ها و... نیاز به مشاوره و راهنمایی دارم (مثل دات نت نیوک، پورتالهای شرکت سیگما که نمونه آن سایت پیام نور و انفورماتیک است)
امکانات:
- سطوح دسترسی و موارد مربوطه جهت ایجاد، بروز رسانی اطلاعات و...
- برنامه نویسی سه لایه
- چند زبانه
- برنامه نویسی قسمتها ، بخشها و امکانات مختلف بصورت ماژولار و استفاده از ماژولها بصورت تو در تو
- استفاده از وب پارتها و شخصی سازی بخشهای مختلف سایت
- ایجاد بخشهای مختلف جدید با استفاده از ماژولها
- ایجاد فروشگاه، آلبوم، مناسبتها و... بصورت ماژولار ج
- و...
هت استفاده بخشهای مختلف
این کار را باید از نیمه اول فروردین شروع کنم، در صورتیکه میتونید کمک و راهنمایی بفرمایید لطفا پی ام بزنید.
با تشکر

aminghaderi
چهارشنبه 28 اسفند 1387, 21:01 عصر
با سلام
برای تهیه و راه اندازی یک پورتال سازمانی بصورت طراحی ماژولار و کاملا دینامیک با استفاده از وب پارت ها و... نیاز به مشاوره و راهنمایی دارم (مثل دات نت نیوک، پورتالهای شرکت سیگما که نمونه آن سایت پیام نور و انفورماتیک است)
امکانات:
- سطوح دسترسی و موارد مربوطه جهت ایجاد، بروز رسانی اطلاعات و...
- برنامه نویسی سه لایه
- چند زبانه
- برنامه نویسی قسمتها ، بخشها و امکانات مختلف بصورت ماژولار و استفاده از ماژولها بصورت تو در تو
- استفاده از وب پارتها و شخصی سازی بخشهای مختلف سایت
- ایجاد بخشهای مختلف جدید با استفاده از ماژولها
- ایجاد فروشگاه، آلبوم، مناسبتها و... بصورت ماژولار ج
- و...
هت استفاده بخشهای مختلف
این کار را باید از نیمه اول فروردین شروع کنم، در صورتیکه میتونید کمک و راهنمایی بفرمایید لطفا پی ام بزنید.
با تشکر
میدونم توضیح دادن این مقوله کار وقت گیری و طاقت فرسایی هست ولی اگه اساتید لطف کنند منبع اطلاعاتی در این زمینه ، "کتاب" ، "کتاب الکترونیکی" ، "وبلاگ یا سایت هایی که تو این راستا فعالیت دارند "را معرفی کنند ، بسیار ممنون می شم.
با تشکر

Saber_Fatholahi
چهارشنبه 28 اسفند 1387, 22:14 عصر
دوست من انتشارات wrox یه کتاب داره در این مورد با نام Wrox.Professional.ASP.NET.2.0.Website Programming Problem - Design - Solution دارد و پروژه همین کتاب با نام TheBeerHouse منتشر شده که در سایت codeplex میتونی پروژه دانلود کنی
موفق باشی