PDA

View Full Version : مشکل اجرا برنامه در ویستا

MostafaAhmadi
پنج شنبه 29 اسفند 1387, 10:53 صبح
کسی می دونه چرا در هنگام اجرا برنامه من در ویستا برای لود dll ها خطا می خوره.
ولی در xp برنامه به خوبی کار می کنه.

mithridates
پنج شنبه 29 اسفند 1387, 11:11 صبح
برنامتون رو بزارین بهتر میشه کمک کرد ولی احتمالا یا از تابعی استفاده میکنید که تو ویستا حذف شده

یا برنامه تابع رو بصورت Ordinal صدا میزنه که تو XP هست ولی تو ویستا جاش تغییر کرده

دلایل دیگه هم میتونه داشته باشه که تا dll آپلود نکنی نمیشه گفت ولی هم Exe بزار هم dll که وقت گیر نشه

احمد سامعی
پنج شنبه 29 اسفند 1387, 12:37 عصر
برنامتون رو بزارین بهتر میشه کمک کرد ولی احتمالا یا از تابعی استفاده میکنید که تو ویستا حذف شده

یا برنامه تابع رو بصورت Ordinal صدا میزنه که تو XP هست ولی تو ویستا جاش تغییر کرده

دلایل دیگه هم میتونه داشته باشه که تا dll آپلود نکنی نمیشه گفت ولی هم Exe بزار هم dll که وقت گیر نشه

من هم يك برنامه(كامپونت سفارشي) دارم تو ويستا يك قسمتش درست كار نمي كنه مي شه تست كنيد برام خيلي مهم...:قلب:
من سورس برنامه و exe مي ذارم
(اين يك كامپونت سفارشي يك OpenFileDialog كه عكس موردي كه انتخاب كردي همونجا Preview مي ده مثل ّFolder Browser فوتوشاپ اما تو ويستا Preview نداره)

اين هم لينك اصلي در سايت CodeProject (http://www.codeproject.com/KB/dialog/OpenFileDialogEx.aspx?fid=356223&fr=1&df=90&mpp=25&noise=3&sort=Position&view=Quick#xx0xx)

salehbagheri
پنج شنبه 29 اسفند 1387, 14:09 عصر
دوست عزيز!
برنامه شما به درستي در ويندوز ويستاي بنده كار ميكنه! روي سون هم امتحان كردم كه درست بود!

در ضمن برنامه شما DLL به همراه نداشت!

مشكل شما از جاي ديگه اي هست!

احمد سامعی
پنج شنبه 29 اسفند 1387, 14:59 عصر
دوست عزيز!
برنامه شما به درستي در ويندوز ويستاي بنده كار ميكنه! روي سون هم امتحان كردم كه درست بود!

در ضمن برنامه شما DLL به همراه نداشت!

مشكل شما از جاي ديگه اي هست!

اين برنامه تست هست براي كامپونت و اگر سورس نگاه كنيد UserControl داخلش هست
بعضي از دوستان رو ويستا 1.1 و x64 امتحان كرده بودن مي گفتن Preview در سمت راست نداره (يعني عكسي انتخاب مي كني بايد سمت راست نشون بده)
من يك عكس از چيزي كه بايد درست باشه مي زارم و با بيضي قرمز مشخص كردم

(البته من خودم ويستا ندارم و امتحان نكردم ولي چون واسه يك برنامه تجاري مي خوام گفتم تست بشه اگه درست كار نكنه استفاده نكنم چون كاربر معلوم نيست چه سيستم عاملي استفاده مي كنه)

Amir Oveisi
جمعه 30 اسفند 1387, 01:59 صبح
برای من درست کار نکرد و preview نشون نمیده.
Vista Ultimate 32bit

(البته سورسشو نگاه نکردم هنوز)

احمد سامعی
جمعه 30 اسفند 1387, 08:32 صبح
Vista Ultimate 32bit

(البته سورسشو نگاه نکردم هنوز)

آقا منون از تست
من يك TextBox به برنامه تست كامپونت اضافه كردم تا آدرس فايل هايي كه انتخاب شده رو بعد از برگشت از OpenFile نشون بده
مي شه دوباره تست كنيد ببنيد سلكتش درست و مي شه به راحتي و بدون خطا چندتا فايل انتخاب كرد و مسيرشان رو برگردونه

در ضمن اگر بتونيد سورس نگاه كنيد منون مي شم

salehbagheri
یک شنبه 02 فروردین 1388, 13:30 عصر
Vista Ultimate 32bit

...
بعضي از دوستان رو ويستا 1.1 و x64 امتحان كرده بودن مي گفتن Preview در سمت راست نداره (يعني عكسي انتخاب مي كني بايد سمت راست نشون بده)
من يك عكس از چيزي كه بايد درست باشه مي زارم و با بيضي قرمز مشخص كردم

دوست عزيز همونطور كه گفتم، برنامه شما مشكلي نداره! براي نمايش عكس در كنار پنجره، به مسير زير برويد!

http://barnamenevis.org/forum/picture.php?albumid=214&pictureid=476

احمد سامعی
یک شنبه 02 فروردین 1388, 19:28 عصر
دوست عزيز همونطور كه گفتم، برنامه شما مشكلي نداره! براي نمايش عكس در كنار پنجره، به مسير زير برويد!

http://barnamenevis.org/forum/picture.php?albumid=214&pictureid=476

باز هم منون
اما لينك شما درست نيست و فقط يك صفحه خالي نمايش مي ده ...!؟

مي شه لينك تست كنيد ؟