PDA

View Full Version : قیمت نرم افزارهای تصحیح آزمون و صدور کارنامه

mohamadx
پنج شنبه 29 اسفند 1387, 22:36 عصر
دوستان لطفا من را در مورد خرید نرم افزارهای تصحیح آزمون 4 گزینه ای و صدور کارنامه راهنمایی کنیید
نرم افزار هایی مثل آزمون و درصد و.............اون هم با قیمت ها ی میلیونی

من نرم افزار گزینه برتر را دارم ولی اون فقط 10 نفر را میتواند معرفی و براشون کارنامه صادر کنه

قیمت اون هم 93 هزار تومن است
لطفا راهنمایی کنید:گریه::گریه::گریه::گریه:: ریه::گریه::گریه::گریه::گریه:: ریه::گریه::گریه:

en.kamali.ir
جمعه 30 اسفند 1387, 14:38 عصر
من اگه جای شما بودم یا خودم شروع به نوشتم میکردم و یا به یک برنامه نویس پیشنهاد نوشتنشو میدادم.
اگه قرار باشه یک برنامه بخرم که چند میلیون قیمت داشته باشه ترجیح میدم اون نرم افزار را برای خودم طراحی کرده باشند

mohamadx
جمعه 30 اسفند 1387, 19:40 عصر
من که برنامه نویسی بلد نیستم تازه یه برنامه نویس هم فکر کنم همین قیمت ها رو میگه

en.kamali.ir
شنبه 01 فروردین 1388, 21:21 عصر
خوب در عوض برنامه برای خودت طراحی شده و هر جور که خودت بخواهی کار میکنه
اصلا چقدر میخوای برای این موضوع هزینه کنی ؟

mohamadx
شنبه 08 فروردین 1388, 19:48 عصر
من چند روزی نبودم شرمنده

حدودا 50000 تومان

آیا میشه با این قیمت یک برنامه در حد تصحیح صدور کارنامه و خواندن فایل پاسخ نامه از اسکنر نوشت

salehbagheri
شنبه 08 فروردین 1388, 23:13 عصر
حدودا 50000 تومان

چي؟؟!!! :متعجب: 50000 تومان؟!!!!! :متعجب: اونهم برنامه تصحيح كارنامه؟؟!؟!؟!؟! :گیج:

با اين قيمت ^&*^&%^$%#$%#$%@ :شیطان: ؟؟!؟!؟!

حداقل قيمتي كه ميشه براي اين نرم افزار پيشنهاد كرد 500 هزار تومان است! آن هم بدون امكانات اضافي!!!

en.kamali.ir
یک شنبه 09 فروردین 1388, 02:14 صبح
شرمنده اینو میگم ولی با این قیمت فقط میشه با یک برنامه نویس در این باره مشورت کرد . (خودم رو عرض نمیکنم ) . تازه اگه به منو شما وقت بدند !!
فکر میکنم قیمتی که دوستمون گفتند خوبه و البته در تصدیق حرف ایشون یک برنامه که هیچ امکانات اضافی هم نداشته باشه .
خدا حافظ عزیز

m1975b
پنج شنبه 08 مرداد 1388, 00:02 صبح
من دو سوال دارم:
۱) آیا برنامه شما امکان خواندن دیتا از دستگاه مارک خوان(برای فرم هی استاندارد پ‍اسخنامه) را دارد یا نه؟
۲)برنامه شما تحت وب هست یا در قالب نرم افزار ویندوزی؟
با توجه به موارد بالا و ویژگی و امکانات ریز نرم افزار - قیمت مناسب و منصفانه قابل محاسبه است.
آرزومند موفقیت شما