PDA

View Full Version : سوال: نمايش عكس

JaVaD_1900
جمعه 30 اسفند 1387, 13:06 عصر
من می خواستم تو گزارشم از عکس هم استفاده کنم. البته خود عکس رو داخل دیتا بیس ذخیره نمی کنم و فقط آدرسش رو ذخیره می کنم .راهی واسه این کار هست ؟ :متفکر:

hasan_esfahan
جمعه 30 اسفند 1387, 15:39 عصر
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=149100

JaVaD_1900
شنبه 01 فروردین 1388, 11:48 صبح
ممنون از راهنمايي شما دوست عزيز ...

اين error رو نشان ميده ؟ مي دونيد ايراد از كجاست ؟
هر چي كار مي كنم نمي تونم error رو كه ازش عكس گرفتم تو سايت Upolad كنم !! چه جوري براتون بفرستم |؟

hasan_esfahan
شنبه 01 فروردین 1388, 12:29 عصر
اگه من دو تا جدول داشته باشم و بخواهم اين كار رو بكنم ، آيا امكانش در CrystallReport هست؟(در هر جدول عكس داشته باشم و بخواهم بع عنوان يك ركورد استفاده كنم ؟)

شرمنده من اصلا متوجه منظورتون نشدم اگه منظورتون این هست که خود عکس را داخل بانک ذخیره کرده و ان را فراخوانی کرده امکانش هست وگرنه توضیح بیشتر

JaVaD_1900
شنبه 01 فروردین 1388, 12:44 عصر
سپس به کریستال ریپورت رفته و دیتاست را فراخوانی و فیلد img1 را در قسمت details قرار دهید بعد به محیط کد نویسی بازگشته و کد زیر را درج کنید

مس شه اين قسمت رو بيشتر توضيح بديد ؟

hasan_esfahan
شنبه 01 فروردین 1388, 14:38 عصر
سپس به کریستال ریپورت رفته و دیتاست را فراخوانی و فیلد img1 را در قسمت details قرار دهید بعد به محیط کد نویسی بازگشته و کد زیر را درج کنید

منظور این است که شما به فرم کریستال رفته سپس دیتا ست که ایجاد کردید را فراخوانی می کنید(یا همان اکسپورت میکنید) و بعد فیلد img1 را از دیتا ست که ایجاد کرده بودید در قسمت دیتیل از فرم گزارش قرار میدهید

hasan_esfahan
شنبه 01 فروردین 1388, 14:42 عصر
ممنون از راهنمايي شما دوست عزيز ...

اين error رو نشان ميده ؟ مي دونيد ايراد از كجاست ؟
هر چي كار مي كنم نمي تونم error رو كه ازش عكس گرفتم تو سايت Upolad كنم !! چه جوري براتون بفرستم |؟

اگر زمان ایجاد پست نگاه کنید دکمه ای است به نام مدیریت ضمیمه ها که با این دکمه میتونید عکس و یا فایل مورد نظر را در سایت قرار دهید

JaVaD_1900
شنبه 01 فروردین 1388, 23:54 عصر
مشكل error حل شد، ممنون ...
:بوس: