PDA

View Full Version : گفتگو: سورس یک برنامه ی حسابداری (ساخت خودم)

sinashahab
شنبه 01 فروردین 1388, 15:33 عصر
سلام
من پس از چند روز به فکر این افتادم که یک برنامه ی حسابداری بدون دیتابیس ایجاد کنم .
این برنامه ی حسابداری دارای هر امکانات ی هست که به راحتی شخص کمک کنه .
لطفا مشکلاتش هم به من بگید .
لطفا از این برنامه به طور صحیح استفاده شود .
اگه تشکر ها زیاد شد سورس اصلی رو میزارم .
یا علی
http://www.makosoft.ir

hozouri
یک شنبه 02 فروردین 1388, 09:01 صبح
با سلام
من برنامه شما رو دیدم ولی هیچ تشابهی به یک نرم افزار حسابداری نداره اگه میشه کمی بیشتر توضیح بدید
در ضمن خود حسابداری چند شاخه هست : مالی , چک , صنعتی , حقوق و دستمزد و ...
من نمی خوام تلاش شما رو در تولید نرم افزار دست کم بگیرم دستتون درد نکنه ولی من از این برنامه سر در نیاوردم

PERFORIN
یک شنبه 02 فروردین 1388, 17:09 عصر
سلام
شما کار جالبی در مورد بانک اطلاعاتی انجام دادین ولی اسم این برنامه را نمیشه حسابداری گذاشت چون اگه به نمونه برنامه های موجود در بازار مراجعه کنید خیلی با هم متفاوت هستند ولی بازم میگم ایده ی شما برای بانک اطلاعاتی جالب بوده اگه بتونید برنامه را کاملش کنید فکر کنم فروشه خوبی داشته باشه با توجه به اینکه کم حجم هست

sinashahab
چهارشنبه 05 فروردین 1388, 15:30 عصر
شما باید در این برنامه ابتدا شناسه ی شخص(میتونه اسم یا کد باشه) رو add کنید .
بعد هم مشخصاتشو در صفحه ی اصلی بنویسید وسیو کنید . تازه امکان جستجو هم اون بالا گذاشتم .
بعد هم هر وقت خواستید پول رو کم یا زیاد کنید باید در tools و در قسمت Changemoney این کا رو بکنید .
اگر چیزی رو باید داشته باشه ولی نداره به من بگید تا بزارم .
اخه من تجربه ام کم هست و تا حالا برنامه ی حسابداری ندیدم .(چون تازه 13 سالم هست و دو زبان برنامه نویسی بلدم .)

sinashahab
چهارشنبه 05 فروردین 1388, 22:07 عصر
سلام
این دفعه اموزش کامل رو گذاشتم :
1.ابتدا بر روی دکمه ی Add کلیک کنید . باید در این قسمت یک شناسه که می تونه اسم یا کد مخصوص باشه را وارد کنید .
2.بعد هم در صفحه ی اصلی مشخصات اونو وارد کنید که اصلی ترین Last Money هست که باید قیمت موجود در حساب را وارد کنید و روی دکمه ی سیو در پایین صفحه کلیک کنید .
3.سپس برای تغییر پول در منوی Tools و دکمه ی Change Money کلیک کنید و در این صفحه روی شخص کلیک می کنید و شما کم یا زیاد شدن مبلغ و خود مبلغ رو وارد می کنید و حسابدار تغییر می دهد .
4.برای دیدن لاگ باید در Tools و دکمه ی Preview Log کلیک کنید و لاگ رو ببینید .

sinashahab
پنج شنبه 06 فروردین 1388, 01:59 صبح
شما 13 ساله هستید ؟:متعجب:
واقعا تبریک می گم ، همین که دنبال برنامه نویسی از این سن هستی ، جای تحسین داره :تشویق:
بله من 13 ساله هستم و 8 ساله که با کامپیوتر کار میکنم و کار جدی خودمو (vb و سیستم عامل و C#) رو 2 سال هست شروع کردم .
و در مورد نرم افزار که باید بگم در منوی Tools و گزینه ی GoTo :
شما وقتی بر روی شناسه در لیست کلیک می کنید یک شماره در سمت راست و بالا کنار View Information هستکه در Goto اگر شماره ی مورد نظر رو وارد کنید به شناسه ی مخصوص می رود .
برای View Information :
اگر تیک داشته باشه مشخصات با کلیک بر لیست تغییر می کنه ولی اگر نداشته باشه تغییر نمی کنه . این برای این است که هر وقت خواستید اطلاعات شناسه ای رو روی شناسه ی دیگر کپی کنید استفاده می شود .

یهنی این قدر برنامه ی من دقیق هست که کسی نتونسته ایراد پیدا کنه ؟
من نرم افزار رو رایگان دادم ولی شما رایگان انتغاد نمی کنید ؟

mdssoft
پنج شنبه 06 فروردین 1388, 02:05 صبح
سینا اگر میخوای واقعا برنامه ات محک بخوره باید اونو تو یه سایت خارجی Upload کنی ، و کمی هم در باره برنامه توضیح بدی (انگلیش) ، اونجا تعداد بیشتری میان و با برنامه ات کار میکنن.
البته معلومه که باید برنامه هم زبان اصلی باشه ;)

hossinnazari
پنج شنبه 12 آذر 1388, 14:22 عصر
سلام
من پس از چند روز به فکر این افتادم که یک برنامه ی حسابداری بدون دیتابیس ایجاد کنم .
این برنامه ی حسابداری دارای هر امکانات ی هست که به راحتی شخص کمک کنه .
لطفا مشکلاتش هم به من بگید .
لطفا از این برنامه به طور صحیح استفاده شود .
اگه تشکر ها زیاد شد سورس اصلی رو میزارم .
یا علی
http://www.makosoft.irبرادر ارجمند من یه کاربر مبتدی هستم ولی جمله ای که استفاده کردین خیلی بده بوده چون من مطمئن خستم کاربران بسیار بسیار حرفه ای هستن که تو این سایت هستن وبرنامه های جالبی دادن ولی حتی یکبار هم از جملات به شکل استفاده نکردن