PDA

View Full Version : سوال: غیرفعال کردن Just-in-time Debugger

zhonos
یک شنبه 02 فروردین 1388, 12:28 عصر
سلام. دوستان یک سوال دارم از وقتی که برنامه‌ی Visual Studio را نصب کردم، گاهی هنگام کار با اینترنت و استفاده از Internet Explorer پنجره‌ای به نام Visual Studio Just-in-Time Debugger باز میشه و پیغام خطایی نشون میده و تمام پنجره‌های IE را می‌بنده.
اگر کسی به این مشکل برخورده و می‌دونه که چطور باید این Debugger را غیرفعال کنیم، حتماً جواب بده. چون بعضی اوقات این مشکل واقعاً آزار دهنده‌ست.

mithridates
یک شنبه 02 فروردین 1388, 16:44 عصر
معمولا وقتی debugger باز میشه که ایرادی رخ داده باشه. برای جلوگیری از هک شدنت هم خوبه.

ایراد امکان داره از نصب برنامه های دانلودر. تولبارهاو ... تو IE رخ بده

احتیاج به برسی و تست از طرف شما داره که برنامه هارو تست کنی ببینی ایراد از کدومه.

تو خود دیباگرهم اگه دقت کنی ممکنه بفهمی ایراد از کدوم dll هست

zhonos
دوشنبه 03 فروردین 1388, 00:31 صبح
معمولا وقتی debugger باز میشه که ایرادی رخ داده باشه. برای جلوگیری از هک شدنت هم خوبه.

ایراد امکان داره از نصب برنامه های دانلودر. تولبارهاو ... تو IE رخ بده

احتیاج به برسی و تست از طرف شما داره که برنامه هارو تست کنی ببینی ایراد از کدومه.

تو خود دیباگرهم اگه دقت کنی ممکنه بفهمی ایراد از کدوم dll هست

آخه این ایرادها قبلاً هم بوده. ولی سالهای سال کامپیوترمون به خوبی کار میکرد. به قول یکی از دوستان، ما نخواهیم مایکروسافت برامون debugg کنه، کیو باید ببینیم. والا به خدا این کامپیوتر پر از error که قبلاً داشتیم از این کامپیوتر Debugger دار، بهتر بود.
جدیداً تو اُپرا و یاهو مسنجر هم error میده و خودسرانه همه‌چیز رو می‌بنده. به علاوه اینکه فهمیدم که دوستان من هم این مشکل را دارن.

mithridates
دوشنبه 03 فروردین 1388, 01:29 صبح
من بعید میدونم !

با این حال آدرس رجیستری این هست:

LM/Software/Microsoft/Windows Nt/Current Version/AeDebug

اگه دیگه IE ایراد پیدا نکرد بگو چون نکته جالبیه

saeed-kh
یک شنبه 23 فروردین 1388, 18:11 عصر
سلام دوستان عزیز
برای این کار باید دو تا آدرس رو تو رجیستری پاک کنی :
32 بیتی

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\AeDebug\Debugger
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\.NETFramewor k\DbgManagedDebugger
64 بیتی

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\ Windows NT\CurrentVersion\AeDebug\Debugger
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\ .NETFramework\DbgManagedDebugger

میتونید این مطلب رو در این آدرس MSDN V9.xهم ببینید :

ms-help://MS.VSCC.v90/MS.MSDNQTR.v90.en/dv_vsdebug/html/14972d5f-69bc-479b-9529-03b8787b118f.htm
وهمچنین اینلینک (http://msdn.microsoft.com/en-us/library/5hs4b7a6.aspx)