PDA

View Full Version : سوال: استفاده ار فریم ست ؟

بانوآفتاب
دوشنبه 03 فروردین 1388, 20:58 عصر
سلام به همه دوستان، امیدوارم که همگی سال خیلی خوبی پیش رو داشته باشید *-:
من به تازگی از Windows Application به Web Application کوچ کردم و در طراحی فرم اصلی دچار مشکل شده ام ): میخوام بدونم چطور میتوان فرم اول برنامه رو 3 قسمت کنم، بالا(برای آرم و ...)، راست (برای منوها) و قسمت میانی (برای فرم ها)، آیا باید از فریم ست استفاده کنم؟ چطور؟ ( توی محیط .Net پیداش نکردم ) و چطور میتونم توی وب Tab Page داشته باشم ( مثل برنامه های ویندوز )
از همگی ممنونم *-:

Hossein Bazyan
دوشنبه 03 فروردین 1388, 21:21 عصر
سلام به همه دوستان، امیدوارم که همگی سال خیلی خوبی پیش رو داشته باشید *-:
من به تازگی از Windows Application به Web Application کوچ کردم و در طراحی فرم اصلی دچار مشکل شده ام ): میخوام بدونم چطور میتوان فرم اول برنامه رو 3 قسمت کنم، بالا(برای آرم و ...)، راست (برای منوها) و قسمت میانی (برای فرم ها)، آیا باید از فریم ست استفاده کنم؟ چطور؟ ( توی محیط .Net پیداش نکردم ) و چطور میتونم توی وب Tab Page داشته باشم ( مثل برنامه های ویندوز )
از همگی ممنونم *-:

سلام
سال تازه شما هم مبارک
میتوانی از کدهای html برای ساخت جداول و فریم ها استفاده کنی . در شمن از منوی layout هم میتوانی استفاده کنی که حاوی سه چهار نوع تمپلیت هم هست .

بانوآفتاب
سه شنبه 04 فروردین 1388, 13:08 عصر
ممنون از لطفتون، 1 سئوال منوی Layout که فرمودید، چی هست؟ آیا میتونم به جای Feramset برای تقسیم بندی صفحه استفاده کنم؟ یا کار Tab page رو انجام میده؟ و از تگ های html هستش یا از کامپوننت های Asp :خجالت:
ممنون

Hossein Bazyan
سه شنبه 04 فروردین 1388, 14:11 عصر
سلام
ببینید شما میتوانید کلیه تکهای html را در صفحه تون بکار ببرید.
منوی layout هم که گفتم برای ساخت و ویرایش جدول بکار میره .