PDA

View Full Version : افزودن بخش Detail بعد از بخش report Footer ؟؟؟

m.abooei
سه شنبه 04 فروردین 1388, 12:44 عصر
با سلام
من می خواهم که بعد از چاپ مقادیر بدهکاری و بستانکاری هر کس در قسمت Detail جمع آنها را در قسمت Report Footer نشان داده و سپس دو باره تعدادی رکورد را چاپ کنم که باید در قسمت detai باشند؛ مثلا،

من گزارشی به صورت زیر می خواهم چاپ کنم

نام ----------------- بدهکار--------------------- بستانکار

علی --------------- 10000 ------------------------ 0
محمد------------------ 0------------------------ 125000
محسن-------------- 15000 ------------------------0
حسن----------------- 0 -------------------------125000

صافی بار آقای محمد 1250000-75000=1175000
صافی بار آقای حسن 125000-7500=117500

که تکرار "صافی بار آقای فلانی" بر اساس کسانی است که بستانکار شده باشند هست و باید به تعداد آنها تکرار شود
امیدوارم که توانسته باشم منظورم را برسانم .
ممنون می شم اگه سریعتر جوابم رو بدید

Mbt925
چهارشنبه 05 فروردین 1388, 09:49 صبح
از اونجا که بخش جمع بندی و بخش بعدی اون قرار هر بار تکرار بشن، پس نباید در بخش Report Footer قرار بگیرن.

می تونید هر سه بخش گزارشتون رو در بخش Details قرار بدید.

hasan_esfahan
چهارشنبه 05 فروردین 1388, 12:16 عصر
دوست عزیز کمی توضیحتون گنگ بود اما من می خواستم بگم که کریستال امکانات زیادی داره مثلا می تونید قسمت details را به را به چند بخش تقسیم کرده( با کلیک راست بر روی دیتیل و insert section below ) چند بخش ایجاد کرده و گزارشتون قرار بدهید البته sub report هم یکی دیگر از این امکانات هست

m.abooei
جمعه 07 فروردین 1388, 18:29 عصر
دوست عزیز کمی توضیحتون گنگ بود اما من می خواستم بگم که کریستال امکانات زیادی داره مثلا می تونید قسمت details را به را به چند بخش تقسیم کرده( با کلیک راست بر روی دیتیل و insert section below ) چند بخش ایجاد کرده و گزارشتون قرار بدهید البته sub report هم یکی دیگر از این امکانات هست

ممنون می شم در مورد Sub report بیشتر توضیح بدید؛مثلا، چگونگی ایجاد و اضافه کردنش به report اصلی رو بگید چون من هیچ اطلاعاتی در مورد Sub Report ندارم

با تشکر

hasan_esfahan
جمعه 07 فروردین 1388, 19:38 عصر
در قسمت بالا در زیر نوار منو وجود داره که این sub report هم میشه گفت همان محیط زیپورت را داره با این تفاوت که حتی می تونید به ریپورت اصلی متصل کنید البته توضیخات زیادی در سایت هست
http://barnamenevis.org/forum/forumdisplay.php?f=52

m.abooei
شنبه 08 فروردین 1388, 11:55 صبح
در قسمت بالا در زیر نوار منو وجود داره که این sub report هم میشه گفت همان محیط زیپورت را داره با این تفاوت که حتی می تونید به ریپورت اصلی متصل کنید البته توضیخات زیادی در سایت هست
http://barnamenevis.org/forum/forumdisplay.php?f=52

با تشکر از شما دوست عزیز

فکر کنم توضیحم مشکل داشت چون من از Crystal report داخل Visual Studio 2008 استفاده می کنم و توضیخی که شما دادید در آنجا کاربرد ندارد اگه لطف کنید بگید من چطوری یک Sub Report داخل خود Visual Studio ایجاد کنم شاید بقیه راه را بتونم برم

از لطف شما سپاسگذارم

hasan_esfahan
شنبه 08 فروردین 1388, 14:59 عصر
دوست عزیز فکر کنم شما متوجه منظور من نشدید sub report داخل خود کریستال ریپورت هست در صورتی که باز هم متوجه نشدید اعلام کنید تا یک اموزش word بگذارم

m.abooei
شنبه 08 فروردین 1388, 19:52 عصر
آقای Hasan_Esfahan واقعا که از لطف شما سپاسگذارم

فعلا که مشکلم حل شده و اگر باز به مشکی برخوردم مزاحمتان خواهم شد

amirj00n_001
سه شنبه 11 فروردین 1388, 15:18 عصر
سلام من میخواهم صفحه گزارشم رو به دو قسمت تبدیل کنم یعنی در هر صفحه 2 گزارش چاپ کنم لطفا مر راهنمایی کنید