PDA

View Full Version : برآورد هزینه یک نرم افزار

شفیعی
دوشنبه 07 دی 1383, 20:00 عصر
سلام
می خواهیم یک برنامه با مشخصات زیر بنویسیم
لطفا مطلب زیر را بخوانید و نظر و قیمت و مدت پیشنهادی خودتان را بنویسید
اگر شما بخواهید این کار انجام دهید از کجا شروع می کنید

برنمه GPS
1- نمایش فایلهای DXF
2- نمایش فایلهای DWG
3- نمایش فایلهای SHP(ARCVIEW)
4- برنامه بتواند نقاط GPS را دریافت نماید ( یا مستقیما اطلاعات را از GPS در یافت نماید و یا به صورت دستی اطلاعات را وارد آن نمائیم
5- برنامه باید صفحها ی شبیه صفحه اتوکد داشته باشد که بتوان در آن نقط – خط – دایره ترسیم نمود
6- برنامه باید بتواند نقاط GPS را ترسیم نموده وسپس این نقاط را با خط به هم وصل نماید
7- تبدیل اطلاعات فارسی تحت داس به ویندوز این اطلاعات در داخل فایلهای DBF قرار دارد
8- بتوانیم اطلاعات موجود در فایلهای DBF را به نقاط وصل کنیم یعنی با کلیک بر روی یک نقطه بتوانیم اطلاعات موجود در رکورد مربوط به آن نقطه را نمایش دهیم
9- خطوط را با رنگهای مختلف ترسیم نماید

vbprogramer
دوشنبه 07 دی 1383, 20:35 عصر
شفیعی جان والا من که در مقابل دیگر اساتید حق حرف زدن و اظهار نظر ندارم ولی من شخصاْ وقتی می خواهم به مشتری قیمت بدم اول به سر و وضع اون نگاه میکنم ببینم بنده خدا چقدر میتونه بده بدش یه قیمتی براش می گذارم و یا اگر برای سازمان یا ادره ای باشه باید ببینی وضع مالی ادره چطوره و به قول معروف پول بده هستن یا نه ولی در کل این برنامه ای که شما می خواهید بنویسید چیز کاملیه و باید قیمت خوبی داشته باشه

موفق باشید :wink:

H_r_m
دوشنبه 07 دی 1383, 22:16 عصر
سلام

ولی من شخصاْ وقتی می خواهم به مشتری قیمت بدم اول به سر و وضع اون نگاه میکنم ببینم بنده خدا چقدر میتونه بده بدش یه قیمتی براش می گذارم

ببخشید اونموقع از کجا میفهمید که طرف وضع مالیش چطوریه (بروبچ یادشون باشه که هر موقع خواستند برنامه سفارش بدن شخصی رو بفرستن که ظاهرش کم مایه بخوره) :mrgreen:

شفیعی
دوشنبه 07 دی 1383, 23:37 عصر
سلام
خسته نباشید از اینکه جواب دادید خیلی ممنون
بهتر است دوستان فرض کنند این برنامه را خودشان می خواهند بنویسند
اگر شما می خواستید این برنامه را بنویسید
اولا با چه زبان برنامه نویسی این برنامه را می نوشتید و یا بهتر بگوییم با چه زبانی راحت می توان این کار را انجام داد
ثانیا در چه مدتی این کار را می توانید تحویل دهید
ثالثا از همه مهتر هزینه این برنامه چقدر می باشد
من کارمند اداره هستم قرار است چنین برنامه ای را برای اداره بنویسم می خواستم ببینم این برنامه چقدر می ارزد
اطفا قیمت دهید شاید کار را به شما سفارش دادم که انجام دهید

joker
سه شنبه 08 دی 1383, 08:22 صبح
با این تعاریفی که گفتین این برنامه نمیتونه یه برنامه شخصی یا به قول معروف خونگی باشه و 99% مال یه سازمانه : ) مثلا شهرداری

بیس همچین برنامه ای را شما بزار 3 و نیم میلیون . .
نیم میلیون هم جای چونه هست .

این مواردی که به عنوان جزئیات معرفی کردین موقع بستن قرارداد 100% بیشتر میشه و جزئیات بیشتر یعنی کار بیشتر از 3 میلیون ....

این برنامه را اگه بخوایم خیلی با انصاف باشیم ( مثل خود سازمانهای دولتی با انصاف ) حدود 4 الی 5 تا در بهترین حالت میشه قیمت داد ..... و اگه به قول اون رفیقمون سازمانه بچه مایه دار هم بود و پارتی و رشوه هم داشتیم که دور و بر 10 تا 30 میلیون میشه قیمت پروند :oops:

اون عدد 4-5 میلیون مال یه برنامه نویس تقریبا معمولی ولی حرفه ای هست و عدد بیشتر یعنی 7 الی 10 میلیون مال یه تیم برنامه نویسی بدون شرکت هست ( یا حداقل یه شرکت نو پا )
و 10 الی 25 میلیون مال شرکتهایی بزرگ برنامه نویسی هست . بستگی داره با کدوم قرارداد ببندین

و باز هم به اصلی رشوه و پارتی هم توجه داشته باشین که میتونه قیمت شما را خیلی بیشتر از اینا ببره بالا :)

یک سومش هم مال خودت :wink: :mrgreen: :kaf:

زمان این برنامه هم حداقل حداقل حداقل یه چیزی حدود 60 روز ولی من اگه باشم محاله کمتر از 100 روز قرارداد ببندم ... چون میدونم کار با فایلهای اتوکد یعنی سرویس مستقیم دهان و دندان :mrgreen:

bahar60
سه شنبه 08 دی 1383, 09:35 صبح
شما با توجه به قیمت هایی که joker عزیز دادن که من هم نظرم همینه ولی با این تفاوت که شما فاز نگه داری کار را چه جوری در قرار داد ببینید و با توجه به اینکه امتیاز فروش را می دهید یا فقط یه نسخه با security فروختید که امکان فروش برنامه از طریق اونها نباشه هم قیمت فرق می کنه :sunglass:
که فاز نگه داری هم به مدت زمان نگه داری و تعداد روزهایی که شما می خواهید براشون سرویس در نظر بگیرید و یا قید کنید در صورت لزوم...فرق می کنه :mrgreen:
به نظر من دیتا بیشتون هم مهمه که با چی باشه
بعد از قیمت در آوردن شما حساب مالیات را با شرکت دولتی بکنید که یه چیزی دستتون را بگیره چون انقدر به بهانه های مختلف ازتون پول کم می کنن که...... :cry:

بابک زواری
سه شنبه 08 دی 1383, 11:35 صبح
یادتون باشه که در ادارات و سازمانها معمولا طرح همین نیست که اول ارائه میدن بلکه تا انجام
اون و به اتمام رسیدن بارها و بارها نظر مدیر عوض میشه اینم باید در نظر داشته باشی .
دوباره کاری و طراحی مجدد که تمام طراحی قبلی وکدهای قبلی و تحت تاثیر قرار میده باعث
افزایش قیمت میشه .
قمیت 3 تا 4 و زمان حداقل 100 روز
فقط قیمت پائین نده

vbprogramer
سه شنبه 08 دی 1383, 11:59 صبح
ولی به نظر من 3 تا 4 کمه حداقل 6 یا 7 میلیون
چون همونطور که دوستان اشاره کردن اینقدر بابت تخفیف و مالیات و بیمه و عوارض شهرداری و آبونمان و ..... کم میکنن که چیزی تهش نمی مونه :sunglass:
از من برای یه برنامه حدود 35٪ کم کردند البته باز هم بسته به نظر آن سازمان دارد :wink:
زمانش هم که دیگه به خودتون بستگی داره که چقدر توانایی دارین تو نوشتن برنامه ( که حتماْ دارین)

MM_Mofidi
سه شنبه 08 دی 1383, 12:24 عصر
اگر کار را حتما میخواهند دنبالش برو تاکید میکنم اگر حتما میخواهند(تصویب شده،نامه خورده،ابلاغ شده).
بعد هم تا قرارداد نبستی شروع نکن
ضمنا حتما فاز به فاز دریافتی داشته باش معمولا آخر قضیه نصف پول هوا میشه
ضمنا طول و عرض را در قرارداد بیاور فردا اگر چیزی اضافه یا کم کردند بعنوان اضافه بر قرارداد به مبلغ اضافه کنی یا زیر بار نری
به نظر من با رعایت شرایط بالا یک برنامه مناسب(نه لزو ما تمام حرفه ای)حد.د 4.5-5 تومان در میاد اونم برای نصب سینگل نه با ......

JavanSoft
سه شنبه 08 دی 1383, 14:17 عصر
1- نمایش فایلهای DXF
2- نمایش فایلهای DWG
4- برنامه بتواند نقاط GPS را دریافت نماید ( یا مستقیما اطلاعات را از GPS در یافت نماید و یا به صورت دستی اطلاعات را وارد آن نمائیم
5- برنامه باید صفحها ی شبیه صفحه اتوکد داشته باشد که بتوان در آن نقط – خط – دایره ترسیم نمود
6- برنامه باید بتواند نقاط GPS را ترسیم نموده وسپس این نقاط را با خط به هم وصل نماید
7- تبدیل اطلاعات فارسی تحت داس به ویندوز این اطلاعات در داخل فایلهای DBF قرار دارد
8- بتوانیم اطلاعات موجود در فایلهای DBF را به نقاط وصل کنیم یعنی با کلیک بر روی یک نقطه بتوانیم اطلاعات موجود در رکورد مربوط به آن نقطه را نمایش دهیم

من قسمتهای 1 و 4 و 5و 7و 8و 9 را آماده دارم ...بعلاوه کلی امکانات دیگر مثلا JRB برای گزارشگیری و......

ولی حداقل قیمت من 5 بدون تغییر است و با تغییر باید محاسبه کنم
فاز نگهداری هم جداگانه قرارداد می بندم

Dolphin
سه شنبه 08 دی 1383, 23:30 عصر
دوست عزیز با توجه به مطالب سایر دوستان

و باتوجه به تکات زیر من قیمت پیشنهادم را می دهم

1- این برنامه دو بخش کار گرافیکی و کار کد نویسی داره حداقل بخش گرافیکی 45 روز کاری وقت می بره اگه 1 نفری بخش کد نویسی هم بسته به تجربه شما و فرزی شما حدود 30 روز کاری وقت می خاد .

2- نکته دوم اینکه ادارات پس از انعقاد قرارداد چند قسمت کوسوراتی دارند مثل مفاصا حساب بیمه که حدود 20 الی 25 درصد است و مالیات که حداقل 5 درصد است با توجه به این موارد و مدت زمان پروژه و با احتساب برآورد هزینه نگهداری اگر برامن هزینه نگهداریش بین 1 تا 2 میلیون باشه در سال قیمت پیشنهادی من بین 6.8 تا 9 میلیون می باشد فقط یادت باشه ظرایب کسورات بالا که حدود 30 درصد هست را به آن اضافه کنید .

شفیعی
چهارشنبه 09 دی 1383, 05:12 صبح
سلام
از جواب دوستان خیلی ممنون هستم
پس قیمت برنامه از 1 تا 10 میلیون متغیر شد
در مورد زبان برنامه نویسی دوستان نظری دارند
درضمن به نظر دوستان از موارد بالا کدام از همه ساده تر و کدام مشکل تر است
درضمن کسی از دوستان DEMO مشابه ای دارد تا بنده بتوان در اداره نشان دهم اگر دارید به ادرس زیر برایم ارسال کنید
NASER_SHAFIEI@YAHOO.COM

شفیعی
پنج شنبه 17 دی 1383, 12:18 عصر
سلام
منتظر DEMO برنامه دوستان هستم

MM_Mofidi
پنج شنبه 17 دی 1383, 12:34 عصر
?????? :strange:

شفیعی
پنج شنبه 17 دی 1383, 14:20 عصر
سلام
:گیج: :گیج: :گیج:

MM_Mofidi
پنج شنبه 17 دی 1383, 22:09 عصر
lمنظورتون از demo چیه؟ شما برآورد هزینه و زمان لازم برای پیاده سازی را خواستی بعلاوه انتخاب زبان مناسب.
demo?????

شفیعی
جمعه 18 دی 1383, 05:08 صبح
سلام
اولا از برآورد هزینه و زبان مناسب منظور این بود که اگر برنامه را خودم می خواستم بنویسم با چه قیمتی و با چه زبانی باید کار را شروع کنم
ثانیا از این که DEMO درخواست کردم می خواستم ببینم کسی از دوستان در این مورد کار ی تا کنون انجام داده است یا نه . اگر کاری انجام داده است کار را در اداره نشان دهم تا در صورت تایید مسئولین کار را به نامبره بسپارم .

شفیعی
دوشنبه 28 دی 1383, 05:11 صبح
سلام
منتظر دریافت نمونه برنامه دوستان هستم

شفیعی
سه شنبه 06 بهمن 1383, 15:44 عصر
سلام
کسی از دوستان نمونه کار سراغ داره :گیج: :mrgreen:

ساران سافت
سه شنبه 06 بهمن 1383, 20:01 عصر
آقای Javan Soft گفتند که من دارم بهتره با خودشون تماس بگری تا اینکه اینجا منتظر باشی :wink:

JavanSoft
سه شنبه 11 اسفند 1383, 13:39 عصر
آقای Javan Soft گفتند که من دارم بهتره با خودشون تماس بگری تا اینکه اینجا منتظر باشی
ممنون از لطفتون
بخشهایی که عنوان کردم بصورت یکپارچه و در قالب یک برنامه خاص نیستند . بنابراین اگر از دوستان کسی تمایل به صحبت دارد خواهش می کنم با بنده برای هماهنگی تماس بگیرد 0311-6278053

شفیعی
دوشنبه 15 فروردین 1384, 16:33 عصر
سلام
اگر بخواهیم این کار را با ویژوال بیسیک انجام دهیم کسی از دوستان می تواند بنده را کمک کند

mohsengrisly
دوشنبه 15 فروردین 1384, 16:52 عصر
بازم سلام
جناب شفیعی من یه کارایی توی این زمینه کردم البته نه به این گستردگی
یادم هست به نکاتی هم در مورد اینگونه ترسیمات اشاره کردم (البته نه کامل )
قبلا هم خدمتتان فرموده ام که حاضر به همکاری با شما هستم

شفیعی
دوشنبه 15 فروردین 1384, 21:30 عصر
سلام
دوست عزیز خیلی ممنون
یک تصویر نمونه اینجا گذاشته ام که این یک برنامه ابتدائی است که به مرور باید کامل شود فعلا چند سوال داشتم
1- بدست آوردن مساحت
2- بد ست آوردن محیط
3- بدست آوردن مرکز شکل (برای نوشتن مساحت ومحیط )
4- محاسبه طول خطوط و نوشتن روی هر خط
5- هاشور زدن داخل شکل
6- چاپ نقشه با مقیاس
7- تنظیم PICTUREBOX وقتی فرم کوچک و بزرگ می شود
8- تبدیل اطلاعات تحت داس به ویندوز

mohsengrisly
سه شنبه 16 فروردین 1384, 09:06 صبح
با سلام
ببخشید اما نمونه هامو هنوز پیدا نکردم اما اشکالی نداره
تا شب یه نمونه ساده براتون می نویسم می گذارم اینجا ببینید همین طوری می خواهید
فکر می کنم تمامی موارد فوق را بتوان انجام داد
:موفق:

mohsengrisly
سه شنبه 16 فروردین 1384, 10:55 صبح
بازم سلام
در مورد نکات اول تا چهارم که قبلا توضیح داده بودم که با ساخت برنامه هایی مانند اتوکد می توان این کارها را انجام داد .(برای ساخت ان هم با خودم تماس بگیرید) :)
برای نکات پنجم و هفتم هم یه نمونه ساده برایتان نوشتم
چاپ با مقیاس هم که خب وقتی بتوان کارهای فوق را انجام داد ان هم به راحتی امکان پذیر است
فایل ضمیمه حذف شد مراجعه به صفحه بعد :mrgreen:

بابک زواری
سه شنبه 16 فروردین 1384, 19:53 عصر
من یک کار رو با VB برای یک وزارت خانه دولتی انجام دادم ولیکن فرمت فایل ARCVIEW
در اون پروژه مطرح نبود و برای انجام این کار یک سری کامپوننتهای مخصوص کار اتوکد رو
بطور اورجینال خریداری کردم که قابلیتها و امکانات بسیار زیادی رو در اختیارمون گذاشت
و نیز علاوه براین سرعت اجرائی برنامه رو هم بسیار بالا برد.
این کامپوننت بعلاوه کدهایی که قبلا نوشته بودیم تقریبا تمام امکانات پایه ایی اتوکد
رو برای برنامه نویس فراهم میکنه مثلا ترسیم تمامی Object ها ، کپی ، انتقال
Mirror ، Scale ، Rotate ، Erase ، Stretch ، پیش نمایش چاپ ، انواع زوم
(با سرعت بالا) ، بدست آوردن فاصله بین دو نقطه و سایر امکانات ، هاشور زدن .

mohsengrisly
سه شنبه 16 فروردین 1384, 23:00 عصر
با سلام
ببخشدا
فکر می کنم بدون کامپوننت هم خیلی سخت نباشه ها :موفق:

بابک زواری
سه شنبه 16 فروردین 1384, 23:47 عصر
کار کن ببین چه نتیجه میگیری ، وقتی که در یک نقشه هزاران Object داری و ده تا لایه
و صد البته به فرمت DWG من یکی نه میتونم این فرمت رو بخونم و اگر هم بخونم نمیتونم
با سرعت نمایش بدم و زوم کنم و نقشه رو جابجا کنم ولیکن شما رو نمیدونم.
امیدوارم که بتونید بدون کامپوننت این کارها رو بکنید چرا که موفقیت شما موفقیت همه
ماست :موفق:

mohsengrisly
چهارشنبه 17 فروردین 1384, 01:04 صبح
با سلام
شما خیلی لطف دارید :embr:
اما منم هم فقط می تونم موارد فوق را انجام بدم حرفی هم در مورد لایه و ابجکتهای فراوان ندیدم اخه
اما هاشور و چاپ با مقیاس و بقیه را مطمئنم به چیزی نیاز نداره
اخه من یه چیزی توی همین مایه ها کار کردم قبلا برای جناب شفیعی هم قبلا توضیح دادم
در کل صحبت شما کاملا صحیح می باشد برای این کارها منم هم تر جیح می دم از کامپوننت استفاده کنم
ام فراموش نکنیم که اون را هم یکی نو شته اخه . اونم مثل ما بوده و شاید هم هوش ما ایرانی ها را هم نداشته . کی می دونه :mrgreen:

بابک زواری
چهارشنبه 17 فروردین 1384, 11:36 صبح
قبولت داریم آقا محسن :تشویق: :wise1:

شفیعی
چهارشنبه 17 فروردین 1384, 18:39 عصر
سلام
دوست عزیز نمونه برنامه ای که نوشته اید پیغام خطا می دهد

component 'ASPICTURE.OCX' OR ONE OF ITS DEPENDENDENCIES NOT CORRECTLY REGISTERED : AFILE IS MISSING OR INVALID.

mohsengrisly
شنبه 20 فروردین 1384, 22:15 عصر
دوباره سلام اینم یه نمونه خیلی خیلی ساده :mrgreen: :mrgreen:

شفیعی
شنبه 20 فروردین 1384, 23:20 عصر
سلام
دوست عزیز خیلی ممنون

Taha_u
یک شنبه 21 فروردین 1384, 09:38 صبح
سلام دوست عزیز
به عنوان یه برادر کوچکتر که یه کمی روی این موضوع کارکرده:
مطالبی رو که تو می خواهی:

برنمه GPS
1- نمایش فایلهای DXF
2- نمایش فایلهای DWG

اکثر این کارها رو برنامه ای هست که این کارو می کنه و تابع API اون هم موجود است (با Help و ...)
می رم تو آرشیوم می گردم که پیداش کنم اگه می خواستیش که بگو ...

mohsengrisly
یک شنبه 21 فروردین 1384, 14:20 عصر
با سلام خدمت همه دوستان
اینم یه نمونه دیگر اما خیلی کامل تر (البته هنوزم خیلی ساده ) :mrgreen:
برای انواع ترسیمات
:wink:
البته برنامه کامل دارای تعریف های گوناگونی مانند
تعریف لایه و کار با لایه و انواع قابل تعریف لیمیت و کار با ابجکتهای اماده
یه چیزی تو مایه های اتو کد اما با امکاناتی خاص برای نقشه خوانی و نقشه کشی خاص (نقشه برداری) و ........ :strange:

شفیعی
یک شنبه 21 فروردین 1384, 15:45 عصر
سلام
دوست عزیز بعد از اجرای برنامه پیغام زیر را می دهد

mohsengrisly
یک شنبه 21 فروردین 1384, 18:01 عصر
شما فایل dllرو کپی کن توی system 32بعد یه پروژه
باز کن و از referencesفایل را فراخوانی کن تا به پروژه اضافه شود
وبعد هم فرم را یه جایی ذخیره کن و بعد هم پاکش کن
بعد برنامه رو دوباره اجرا کن :mrgreen:
با این کار 100% سیستم فایلdll را شناسایی و برنامه به درستی اجرا می گردد

بابک زواری
یک شنبه 21 فروردین 1384, 18:01 عصر
دوست عزیز آقای Taha_u میشه نام این برنامه رو براموم بفرمائید ممنون میشم

شفیعی
یک شنبه 21 فروردین 1384, 18:30 عصر
سلام

اکثر این کارها رو برنامه ای هست که این کارو می کنه و تابع API اون هم موجود است (با Help و ...)
می رم تو آرشیوم می گردم که پیداش کنم اگه می خواستیش که بگو ...

دوست عزیز اگر پیدا کردی حتما برایم بفرست

بابک زواری
یک شنبه 21 فروردین 1384, 21:23 عصر
دوست عزیز آقا محسن احتمالا شما یکی از فایلهای اصلی یا یک فایلی که
فایلهای اصلی از اون استفاده میکنن رو ارسال نکردید(با توجه به خطا خودم
تست نکردم)

mohsengrisly
دوشنبه 22 فروردین 1384, 00:54 صبح
سلام خدمت شما
از نکته شما ممنونم اما شما خودتان ببینید مطمئنم که می توانید از برنامه استفاده کنید :embr:
اخه خودم روی سه تا سیستم به راحتی با این روش کار کردم در صفحه قبل یه توضیحی در موردش دادم که حتما شما ان را دیده اید :mrgreen:
بازم از شما ممنونم
و برنامه بدون هیچ مشکلی با معرفی dll کار می کند :sunglass:
:flower:

Taha_u
سه شنبه 23 فروردین 1384, 09:49 صبح
سلام آقای "کد نویس" اسم اون برنامه Ozi Explorer (http://64.71.184.220/eng/downloads/395loc/oziexp_setup.exe)هست.
و اینم API http://64.71.184.220/oziapi/oziapi_dll.zip
و این چند تای دیگه(help & Example):
http://64.71.184.220/oziapi/oziapi_examples.zip
http://64.71.184.220/oziapi/oziapi_docs.html

شفیعی
یک شنبه 04 اردیبهشت 1384, 18:28 عصر
سلام
دوست عزیز قرار شده است برنامه برای اداره نوشته شود
اگر دوستان می توانند در مورد این برنامه کاری انجام دهند کافیست نمونه کار و یا یک پیش فاکتور در مورد برنامه برای بنده ارسال نمایند تصویر زیرا نمائی کلی از برنامه می باشد برنامه های تحت داس تمام نوشته شده است و لازم است برنامه نهائی بتواند اطلاعات موجود در این فایلها خوانده و سپس نمایش دهد به طور کلی برنامه باید بتواند نقشه کشور یا استان را دریافت نماید و نقشه هر شهرستان و هر پلاک را دریافت نماید و این نقشه را در روی نقشه استان سرجایشان قرار دهد و به این نقشه ها اطلاعات موجود در فایلهای تحت داس را وصل نماید برای دریافت شماره فاکس PM بزنید

mohsengrisly
دوشنبه 05 اردیبهشت 1384, 00:17 صبح
سلام ای اقا ما که هزار بار گفتیم همه جوره در خدمتیم :mrgreen:
نمونه هم که فکر می کنم همون دو تا نمونه کوچیک کافی بود البته برای اقدام اولیه
نظر و یا پیشنهادی داشتید من در خدمتم :موفق:
یه جوری خلاصه کنار میایم :)

بابک زواری
دوشنبه 05 اردیبهشت 1384, 01:06 صبح
دوست عزیز آقای شفیعی همانطور که خدمتتون عرض کردم میتونیم
سر کامپوننت مربوطه با هم توافق داشته باشیم .
ولیکن از لحاظ انجام پروژه یکم کمبود وقت دارم ، اگر مایل بودید PM بدید.

وفایی
سه شنبه 06 اردیبهشت 1384, 18:19 عصر
سلام آقای کد نویس
من خیلی می خوام بابت کامپوننت شما بیشتر بدونم .
شاید اگه قیمتتون در حد توان من بود ازتون میخرم .
اگه میشه بیشتر توضیح بدید
با تشکر
مهدی

بابک زواری
سه شنبه 06 اردیبهشت 1384, 23:50 عصر
دوست عزیز آقای وفایی در جواب PM اطلاعات مختصر براتون فرستادم

بابک زواری
سه شنبه 06 اردیبهشت 1384, 23:55 عصر
VectorDraw Standard takes 2D drawing editing to a new level of functionality and ease of use. Designed for users who want control, power, and flexibility, this is the tool you need to easily create and manage your drawing projects. Its Automation objects expose methods and properties that are compatible with DWG objects. It gives you the ability to localize VectorDraw. Provides over 550 methods and properties.

The VectorDraw Viewer provides the quickest and most effective way to view and print vector graphics. Place it on your application or on your web site (IE 4.0 or higher) and you have the ability to view, zoom, save and print vector graphics

Vecto
rDraw File Converter is an end-user application utility that gives you the ability to convert the most commonly used drawing documents (DWG, DGN and DXF) to the new VectorDraw format standards (VDF, VDI) and vice versa. The utility exports the above files to SVG and DWF formats. VectorDraw File Converter can also undertake multiple file conversions (e.g. *.dwg to *.vdf or *.dxf and vise versa).

Basic Features of VectorDraw Drawing Engine

2D Drawings 3D Drawings
Layers Layouts and Viewports
Text styles (SHX, TTF) Clipping Sections
Blocks, Inserts and Attributes Render, Hide and Shade
Print and Print Preview Materials
Unlimited Undo Lights
Line types (LineType object ) including your own Basic Render class for custom draws
Support WMF, EMF formats Real transformations with vdMatrix object
Images (BMP, TIFF, GIF, JPG, PNG, TGA) Linear and Angular units
Hyperlinks Hatching
Asynchronous opening External Reference Drawings
Extended Data (XProperties) 3D Orbit
Zoom and Pan 3D Views
Filter object UCS
Built in formats (VDF, VDI VDP and XML) Linear and angular units
Ability to merge the XREF's (external references) entities and its dependent symbols as part of the current drawing. Asymmetrical tolerances in dimensions and more Dimension Overwrite values and formatted dimension texts.
Image Definition Object TrueColor Support
Hatch Pattern object with new Hatch dialog for the predefined hatch patterns. Exported constants values for easier management of Vectordraw objects and programming.
Supported formats DWG and DXF up to version 2005, DGN version 8, SVG and DWF formats (using the VectorDraw File Converter utility)

Primitive Drawing Entities

Arc 3DFace
Attributes PolyFace
Circle PolyHatch
Dimension Viewport
Ellipse Image
Insert Line
Point PolyLine
Rectangle Text

Other Limitations

We don't support ESRI format We use OpenGL for our 3D render
Only up to 6 + 6 Clipping Sections Only up to 8 Lights
Only one Redo

http://www.vdraw.com/

شفیعی
شنبه 21 خرداد 1384, 19:33 عصر
سلام
برای انجام پروژه بالا در حال جمع آوری استعلام می باشیم لطفا دوستانی که مایل به همکاری هستند و می توانند از طریق شرکتشان پیش فاکتور ارسال نمایند PM بزنند تا شماره فاکس بدهم خدمتشان . ارادتمند شفیعی