PDA

View Full Version : مشکل با رویداد های اشیا در Fast Report

AliReza Vafakhah
شنبه 08 فروردین 1388, 01:18 صبح
سلام دوستان عزیز

اول که از آقای کشاورز تشکر می کنم که آخر با دانلود Demo ها از سایت FR متوجه شدم که چگونه باید در FR کد نویسی کنم و این مشکل به یاری خدا حل شدم اما مشکل دوم

دوستان فست ریپورتی (دوستانی که با FR کار می کنند) خواهشا فایل زمیمه رو دانلود کنن ودر هنگام طراحی گزارش بگید چرا خطا میده (خطا تبدیل رشته تهی به عدد ) خطا نافهموم نیست ولی رخ دادنش برای من یه جورایی نافهمومه و اون اینه که داخل شی مثلا مقدار 145 به صورت رشته هست ولی وقتی که قرار تبدیل به عدد بشه خطا میده در تمام رویدادها (After , Before ) کد را قرار دادم اما باز هم هنگام گزارش خطا میده

خواهشا کمک کنید من می خوام میلی ثانیه رو به ساعت تبدیل کنم (البته این الگوریتم رو بلد هستم ولی به اجراش فقط و فقط در FR گیر میده )

AliReza Vafakhah
شنبه 08 فروردین 1388, 15:35 عصر
دوستان مشکلم حل شدم و مشکل این بود که FR هنگام تراز بندی متن به طرفین (راست ، چپ ، وسط) جهت اینکه این کار ها را انجام بده به رشته فاصله اضافه می کنه و به خاطر همین هنگام اجرای دستور
I:=StrToInt(Memo1.Text) خطا صادر میشه زیرا هر چه تو Memo1.Text باشه (از لحاظ عددی ) فاصله هم بهش اضافه میشه و به همین دلیل من قبلش از Trim هم استفاده کردم

می تونید خودتون امتحان کنید و ببینید .

موفق باشید

Emdad2001
چهارشنبه 01 آذر 1391, 08:16 صبح
سلام دوستان عزیز

اول که از آقای کشاورز تشکر می کنم که آخر با دانلود Demo ها از سایت FR متوجه شدم که چگونه باید در FR کد نویسی کنم و این مشکل به یاری خدا حل شدم اما مشکل دوم

دوستان فست ریپورتی (دوستانی که با FR کار می کنند) خواهشا فایل زمیمه رو دانلود کنن ودر هنگام طراحی گزارش بگید چرا خطا میده (خطا تبدیل رشته تهی به عدد ) خطا نافهموم نیست ولی رخ دادنش برای من یه جورایی نافهمومه و اون اینه که داخل شی مثلا مقدار 145 به صورت رشته هست ولی وقتی که قرار تبدیل به عدد بشه خطا میده در تمام رویدادها (After , Before ) کد را قرار دادم اما باز هم هنگام گزارش خطا میده

خواهشا کمک کنید من می خوام میلی ثانیه رو به ساعت تبدیل کنم (البته این الگوریتم رو بلد هستم ولی به اجراش فقط و فقط در FR گیر میده )
سلام من از FastReport که همراه خود دلفی XE2 نصب میشه استفاده می کنم اما قسمت Event ها باز نمی شه فکر میکنی مشکل از کجا باشه ؟