PDA

View Full Version : سوال: اپدیت برنامه exe بطور اتوماتیک

red11011
شنبه 08 فروردین 1388, 10:54 صبح
یک برنامه دارم که میخواهم خودش موقع اتصال به اینترنت چک کنه ببینه ایا ورژن جدیدی براش وجود داره و اگه هست خودش رو اپدیت کنه ممنون میشم راهنمایی کنید

saeid12
شنبه 08 فروردین 1388, 19:11 عصر
شماباید آدرس صفحه دانلود رو بدب به برنامه که جزئیات فایل رو چک کنه و ار با ورژن برنامه هم خونی نداشت اونو دانلود کنه (البته میتونی این کارو از طریق تاریخ ایجاد هم انجام بدی)

REZADG
یک شنبه 09 فروردین 1388, 07:02 صبح
شماباید آدرس صفحه دانلود رو بدب به برنامه که جزئیات فایل رو چک کنه و ار با ورژن برنامه هم خونی نداشت اونو دانلود کنه (البته میتونی این کارو از طریق تاریخ ایجاد هم انجام بدی)
اینایی که گفتی همون می دونیم اما طرز کارش چطور هست اگه ضحمت نیست یه سرسی چیزی بزار بفهمیمم

saeid12
یک شنبه 09 فروردین 1388, 13:05 عصر
اینایی که گفتی همون می دونیم اما طرز کارش چطور هست اگه ضحمت نیست یه سرسی چیزی بزار بفهمیمم چیزه زیاد سختی فکر نمیکنم باشه...
ولی الان وقت نوشتن کد ندارم تو همین سایت بگرد کد های راجع به دانلود فایل زیاد پیدا می شه

Mbt925
یک شنبه 09 فروردین 1388, 15:05 عصر
دانلود کردن فایل اجرایی جدید فکر نکنم مشکلی داشته باشه.
اینطور که من متوجه شدم، مشکل شما در جایگزینی فایل اجرایی جدید با فایل اجرایی قدیمی است.

نمونه ای که در آدرس زیر قرار دادم، همین کار رو انجام میده. به این صورت که فایل اجرایی قدیمی، خودش رو پاک می کنه و فایل اجرایی جدید رو جایگزین خودش می کنه.

http://barnamenevis.org/forum/showpost.php?p=697366&postcount=325

red11011
دوشنبه 10 فروردین 1388, 09:04 صبح
ممنون از راهنمایی همه مشکل من اینه که کامپونتهایی که ممکنه تو ورژن جدید ازشون استفاده کنم را چگونه تو سیستمی که میخواهد اپدیت بشه اضافه کنم تو سیستم 32

Mbt925
دوشنبه 10 فروردین 1388, 16:08 عصر
معمولا اگه نسخه جدید از کمپوننت های جدید استفاده کنه، بصورت مستقل ارائش می کنن نه آپدیت.

ولی در هر صورت بعد از دانلود کمپوننت مربوطه می تونید از همون مسیر رجیسترش کنید. نیازی به قرار دادن در پوشه سیستمی نیست.

red11011
شنبه 15 فروردین 1388, 08:10 صبح
بله به این نکته توجه نکرده بودم