PDA

View Full Version : گفتگو: کنترل جداول دیتا بیس از طریق کد نویسی

ندا2611
یک شنبه 09 فروردین 1388, 12:05 عصر
با سلام
یکی از دوستانم به من پیشنهاد کرد برای جداولم در دیتابیس sql کلید تعریف نکنم در عوض جداول را ازطریق کد نویسی کنترل کنم .من چیزی در این مورد نمیدونم اگر کسی چیزی میدونه لطفا راهنمایی کنید.

m.abooei
یک شنبه 09 فروردین 1388, 15:31 عصر
با سلام

من نمی دونم چطور می شه اینکار رو کرد ولی این رو می دونم با پایگاه داده ای که جدولهاش کلید نداشته باشند اصلا نمی شه کار کرد

البته ببخشید فضولی کردم

alimanam
یک شنبه 09 فروردین 1388, 21:25 عصر
با عرض سلام خدمت شما

باید بگم که خیلی راحت میشه با کد با پایگاه داده حالا از هرنوعی هم که باشه ارتباط برقرار کرد وهرجور عملیات ویرایش ایجاد حذف ذخیره هر نوع داده ایی رو با کد نویسی می توان انجام داد در جواب خانم ندا هم باید بگم که شما نوع پایگاه داده خودتون رو بفرمائین تا من کد ارتباط و هر نوع ویرایشی رو واستون بنویسم . یا علی

ندا2611
دوشنبه 10 فروردین 1388, 10:13 صبح
من از Sql2005 استفاده میکنم .ممنون میشم اگه این کدهارو در اختیارم بذارین.

alimanam
چهارشنبه 12 فروردین 1388, 01:20 صبح
با عرض سلام

من با آپلود کردن فایل ها توی این سایت واقعاً مشکل دارم اگه امکانش هست توی پیغام خصوصی آدرس میل خصوصی خودتون رو بنویسین تا من یه سمپل جامع میل کنم . یا علی

morteza_261
چهارشنبه 12 فروردین 1388, 14:46 عصر
با عرض سلام خدمت شما

باید بگم که خیلی راحت میشه با کد با پایگاه داده حالا از هرنوعی هم که باشه ارتباط برقرار کرد وهرجور عملیات ویرایش ایجاد حذف ذخیره هر نوع داده ایی رو با کد نویسی می توان انجام داد در جواب خانم ندا هم باید بگم که شما نوع پایگاه داده خودتون رو بفرمائین تا من کد ارتباط و هر نوع ویرایشی رو واستون بنویسم . یا علی

اگر منظور همان کدهای ویرایش و حذف هست یه سر به این برنامه بزنید:
http://barnamenevis.org/forum/showpost.php?p=449445&postcount=89