PDA

View Full Version : سوال: دوره های برگزارشده توسط سایت

هوشمندی
دوشنبه 10 فروردین 1388, 08:52 صبح
با سلام خدمت همه دوستان
از عزیزان سایت درخواست دارم کسانی که در دوره های آموزشی سایت ثبت نام کرده و

گذرانده اند در مورد وضعیت و کیفیت آن به اینجانب pm یا ایمیل دهید
با تشکر

naseri.m
سه شنبه 18 فروردین 1388, 08:22 صبح
اتفاقآ برای من هم مهمه که بدوونم کیفیت دوره ها چطوریه..........لطفآ من رو هم در جریان بزارید.
ممنون

hamid.tci
یک شنبه 23 فروردین 1388, 16:23 عصر
چرا کسی جواب نداد؟

aminkk
پنج شنبه 27 فروردین 1388, 16:35 عصر
يه خورده كه چه عرض كنم يه ذره كلاس ها گرون نيستن؟؟؟
استاد دانشگاه فوق ليسانس ساعتي 6 تومن ميگيره و ... به هرحال

يه كلاس PHP قيمتش 300 هزار تومنه.تازه معلوم نيست فوت و فن هاي كار رو ياد بدن يا نه،مثلاً برنامه نويسي چند لايه يا بهينه سازي DB يا امنيت در برنامه هاي وب و از اين قبيل مسائل.

kingjames
پنج شنبه 26 فروردین 1389, 23:40 عصر
من هم این سوال رو دارم، از یک نفر که شرکت کرده خواهشاً به ما هم اطلاع بده که کیفیت چه طور بوده؟

niloofar norouzi
جمعه 27 فروردین 1389, 09:56 صبح
من در دوره کامل آموزش برنامه نویسی Web با استفاده از C#‎‎‎‎‎‎‎‎ و ASP.NET (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=142837)و eshop شركت كردم
از كلاس ها هم راضي بودم
هر سوالي هم برام پيش اومد در انتهاي كلاس پاسخگو بودند
بعداز اتمام كلاس به همه ي دوستانم پيشنهاد دادم در اين كلاس ها شركت كنند

Peyman.Gh
جمعه 27 فروردین 1389, 12:43 عصر
من در دوره کامل آموزش برنامه نویسی Web با استفاده از C#‎‎‎‎‎‎‎‎‎ و ASP.NET (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=142837)و eshop شركت كردم
از كلاس ها هم راضي بودم
هر سوالي هم برام پيش اومد در انتهاي كلاس پاسخگو بودند
بعداز اتمام كلاس به همه ي دوستانم پيشنهاد دادم در اين كلاس ها شركت كنند

در چه سطحی بود این کلاس ها ؟! پیشرفته متوسط ؟!

شما دانش قبلی داشتید شرکت کردید یا نه ؟!

majidgbox
شنبه 28 فروردین 1389, 03:09 صبح
به نظر من
قیمت کلاس تقربیا مناسب اما تعداد نفرات کلاس 8 نفر الی 12 نفر زیاد جالب نیست
اگر بتونند تصاویر از امکانات کلاسها هم قرار بدهند بهتر
تا حالا هم کلاسهایی متناسب با کسانی که از شهرستان هستند برنامه ریزی نشده
مثلا دو هفته یک بار پنج شنبه ها و جمعه ها
و یک سوالی هم داشتم چرا بعضی از دوره های از لیست اعلانات سایت برداشته شده مثل سی شارپ تحت ویندوز آیا به علت نبود استقبال بوده ؟
با تشکر

mamalymamot
یک شنبه 09 خرداد 1389, 10:16 صبح
من هم می خواهم در این دوره ها شرکت کنم و قبلا هم در مورد Asp.net چیز های زیادی خوندم و حتی یک دوره هم در یک کلاس خصوصی بادوستان شرکت کرده ام ولی مفید نبوده اند وهنوز نمی توانم یک سایت درست کنم چون از طراحی ظاهر سایت خوشم نمی اید .این دوره های برگزار شده برای افرادی مثل من هم خوب است ؟ ثانیا مباحث روز این تکنولوژی در این دوره به چشم نمی خورد و طراحی با معماری سه لایه نیز در آن لحاظ نشده است .

هوشمندی
یک شنبه 09 خرداد 1389, 10:40 صبح
سلام
کسی تابحال به من جوابی نداده
لطفا جواب دهید

اوبالیت به بو
یک شنبه 09 خرداد 1389, 10:46 صبح
تا حالا هم کلاسهایی متناسب با کسانی که از شهرستان هستند برنامه ریزی نشده
مثلا دو هفته یک بار پنج شنبه ها و جمعه ها
من فکر نمی کنم صرفه اقتصادی برای استاد کلاس داشته باشه. شما فکر کن استاد از تهران پاشه بیاد شهرستان نسبتا نه دور نه نزدیک مثل اصفهان
اول باید 6 ساعت راه رو یا رانندگی کنه = پول بنزین لیتری 400 + خستگی راه + اصطحلاک ماشین + صرف 6 ساعت وقت. همه اینها را ضرب در 2 کنید (مسیر برگشت)
حالا وقتی رسید...
هزینه اقامت هتل + وعده های غذایی + اجاره یک مکان برای تدریس + هزینه جمع آوری سیستم های کامپیوتری و غیره
حالا کل دوره چقدر شهریه داره که بخواد اینها رو جبران کنه؟

arsalansalar
یک شنبه 09 خرداد 1389, 14:00 عصر
من فکر نمی کنم صرفه اقتصادی برای استاد کلاس داشته باشه. شما فکر کن استاد از تهران پاشه بیاد شهرستان نسبتا نه دور نه نزدیک مثل اصفهان
اول باید 6 ساعت راه رو یا رانندگی کنه = پول بنزین لیتری 400 + خستگی راه + اصطحلاک ماشین + صرف 6 ساعت وقت. همه اینها را ضرب در 2 کنید (مسیر برگشت)
حالا وقتی رسید...
هزینه اقامت هتل + وعده های غذایی + اجاره یک مکان برای تدریس + هزینه جمع آوری سیستم های کامپیوتری و غیره
حالا کل دوره چقدر شهریه داره که بخواد اینها رو جبران کنه؟
شايد منظور اين دوستمون اين بوده كه خودشون از شهرستان تشريف بيارند تهران براي كلاس(نيمه پر ليوان و ببين:چشمک::قهقهه:)