PDA

View Full Version : دانلود فایل بدون پیغام

Blackk_lightt
دوشنبه 10 فروردین 1388, 15:49 عصر
سلام
چه جوری میشه وقتی کاربر رو یه لینک کلیک کرد بدون پیغام file download فایل رو یه جای خاص دانلود کنه.:خجالت:
اصلا میشه ؟

mithridates
دوشنبه 10 فروردین 1388, 17:07 عصر
بنظر میاد هدف خوبی نداری ولی در کل توسط اکسپلویتها قابل انجام هست. در حالت عادی این کار با activex انجام میشه که با پیغام از طرف IE روبرو میشی.

Blackk_lightt
جمعه 14 فروردین 1388, 18:37 عصر
سلام
میشه یه نفر بیشتر توضیح بدید؟
کار بدی نمیخام انجام بدم.:لبخند:
اکسپلویتها چی هست ؟جستجو کردم ولی چیزی پیدا نکردم

Blackk_lightt
شنبه 15 فروردین 1388, 19:03 عصر
كسي نيست كمك كنه ؟:گریه:

azmoodeh
شنبه 15 فروردین 1388, 23:59 عصر
سلام
معذرت ميخوام
اما سوالتون رو با يه سوال جواب ميدم :

فرض كنيد اين راه از طريق برنامه نويسي ASP.Net ممكن باشه كه شما يك فايل رو بدون نمايش پيغام در محلي كه مي خوايد ذخيره كنيد .
خوب حالا لطفا به من بگيد اگر بنده و ساير دوستان در سايت خودمان از همچين كاري استفاده كنيم و فايل اجرايي برنامه اي رو كه نوشتيم و هر كار خطرناكي كه دلتون مي خواد ازش بر مياد رو توي Startup كامپيوتر شما يا جايي شبيه اين كپي كنيم بعد از حدود چند ساعت كل اينترنت تعطيل ميشه؟!؟! !!!

تا جايي كه من مي دونم اين كار كه شما مي خوايد ممكن هست اما نه از طريق برنامه نويسي ASP.Net ، بلكه بايد راه هاي نفوذ به Client رو پيدا كرد و يه جورايي كنترل سيستم رو به دست گرفت و از اين كارا كرد كه مربوط به مباحث عملكرد كرم ها و تروجان ها و ... ميشه.

خوب

daffy_duck376
یک شنبه 16 فروردین 1388, 02:08 صبح
در عمل پیاده سازی این کار کمی سخته چون هر چیزی که بدون مجوز بخواد روی سیستم کپی بشه توسط پیغامهای مرور گر و... به اطلاعا کاربر میرسه و حتی جلوی اون گرفته میشه . این مورد از اون موارد امنیتی هست که تمام طراحان مرورگر بهآون توجه میکنن و جلوی این کار رو میگیرن !