PDA

View Full Version : sql2000 رو میشه تو ویستا نصب کرد؟

mom alone
دوشنبه 10 فروردین 1388, 20:10 عصر
من دیدم که یه نفر msde رو تو ویستا نصب کرده بود میشه کمک کنید؟
آیا msde2008 اومده
کمک کنید خیلی عجله دارم.
قبلا از شما تشکر می کنم

Ramina
چهارشنبه 16 اردیبهشت 1388, 18:07 عصر
man inkaro anjam dadam.db nasb shod.run ham shod.ama tu connection kolli aziat kard.pishnahad mikonam in karo nakoni.vista ba sql2000 sazgar nist

حمیدرضاصادقیان
چهارشنبه 16 اردیبهشت 1388, 21:30 عصر
سلام دوست عزيز.من که باهاش مشکلي ندارم. نصب کردم به راحتي داره کار ميکنه.

b3st.programmer
جمعه 18 اردیبهشت 1388, 21:09 عصر
جناب صادقیان!! ویندوز ویستا شما حتما ورژن قدیمی اش بوده!! نه؟

من هم نتونستم رو لپ تاپم که ویندوز Vista Home هست..مال 2008 ، نتونستم نصب کنم،از هرکی هم پرسیدم گفت ورژن جدید ویستا ها نمی زاره نسخه 2000 اسکیول نصب شه..:متفکر:

اگه روش خاصی برای نصب استفاده کردید... اینجا توضیح بدید که ماهم استفاده کنیم..ممنون:چشمک:

accpascal
جمعه 18 اردیبهشت 1388, 22:52 عصر
من هم اس کیو ال 200 را نصب کرده ام برنامهای را هم که با اس کیو ال کار می کنه و با دلفی نوشته ام نصب کرده ام و خوب هم کار می کنه ویندوز هم ورژنش جدید است

حمیدرضاصادقیان
شنبه 19 اردیبهشت 1388, 08:18 صبح
سلام.نه من اسفند 87 خریداری کردم و نسخه اش هم همان home هست. من نسخه personal و msde رو نصب کردم هیچ مشکلی هم ندارم. فقط در user account در قسمت turn security on or of. ( جمله اش دقیقا یادم نیست) داخل اون برید و اونو غیر فعال کنید.دیگه ویستا سر هرچیزی الکی به شما گیر نمیده.
موفق باشید

b3st.programmer
شنبه 19 اردیبهشت 1388, 21:57 عصر
سلام.نه من اسفند 87 خریداری کردم و نسخه اش هم همان home هست. من نسخه personal و msde رو نصب کردم هیچ مشکلی هم ندارم. فقط در user account در قسمت turn security on or of. ( جمله اش دقیقا یادم نیست) داخل اون برید و اونو غیر فعال کنید.دیگه ویستا سر هرچیزی الکی به شما گیر نمیده.
موفق باشید

اگه بتونید دقیق بگید ممنون میشم..چون پیداش نکردم.:اشتباه:

حمیدرضاصادقیان
شنبه 19 اردیبهشت 1388, 23:45 عصر
سلام.در CONTROL PANEL-User Accounts - Turn User Account control on or off- تیک گزینه
Use User Account Control (UAC) To help Protect your computer را بردارید.