PDA

View Full Version : سوال: نمايش اطلاعات در صفحه بعد grid view

saeed razaee
سه شنبه 11 فروردین 1388, 09:38 صبح
به سلام
طبق شكل پيوست من در هر صفحه grid view پنج سطر را نمايش مي دهم اما فقط در صفحه نخست قابل نمايش است و با كليك بر روي 2 براي وارد شدن به اين صفحه با خطا مواجه مي شوم لطفا راهنمائي نمائيد.

imanabidi
سه شنبه 11 فروردین 1388, 13:01 عصر
خطا ش چیه؟
کد اون صفحه رو بفرست تا راحت تر مشکلت حل بشه عزیز

saeed razaee
چهارشنبه 12 فروردین 1388, 10:39 صبح
با سلام دوستان عزيز
من از Grid view براي نمايش داده ها استفاده كرده ام و آن رابه پايگاه اتصال داده ام و Select اي صورت ميگيرد و در grdTable1 نتيجه Select را نشان ميدهد و خاصيت Page size ، Grid viewرو به 5 تغيير داده ام که در هر صفحه از grid view، 5رکورد نمايش دهد حال اينکه وقتي برنامه را اجرا مي کنم و مي خواهم به صفحات ديگر در grid view بروم و رکورد هاي ديگه اي رو ببينم پيغام زير نمايش داده ميشود.

the gridview ' grdTable1' fired event pageindexchanging with wasn't handled
مشکل کجاست؟
از دوستان کسي هست مرا ياري کند.ممنون ميشم

saeed razaee
چهارشنبه 12 فروردین 1388, 14:29 عصر
با سلام دوستان عزيز اين مشكل بر طرف شد شكل 1 پيوست
خاصيت Page size ، Grid viewرو به 5 تغيير داده ام که در هر صفحه از grid view، 5رکورد نمايش داده شود و براي اينكه با كليك بر روي شماره صفحه در پايين grid view بتوانم بين صفحات حركت كنم در رويدارد PageIndexChanging دابل كليك كرده ام و كد زير را نوشته ام .

protected void grdTable1_PageIndexChanging1(object sender, GridViewPageEventArgs e)
{
grdTable1.PageIndex = e.NewPageIndex;
grdTable1.DataBind();

}

لطفا عكس دو را مشاهده كنيد در اين عكس در كنار هر سطر Grid View يك علامت تيك است كه با كليك بر روي آن اطلاعات آن سطر به textbox انتقال داده مي شود و button تغيير نيز ظاهر مي شود مانند عكس شماره 3
براي انجام چنين كاري چخ كار بايد انجام بدهم لطفا راهنمائي فرمائيد.