PDA

View Full Version : virtual directory و aspx

sahar480
سه شنبه 11 فروردین 1388, 12:22 عصر
سلام سال نو همگی مبارک.
یک سایت با ASP.NET طراحی کردم، اونو در مسیر wwwroot گذاشتم. می خوام در IIS یک virtual directory ایجاد کنم تا در کامپیوتر های دیگه که با این سیستمم شبکه هستند(یا توی خود این سیستم) با دادن آی پی و alias nameکه موقع ایجاد virtual directory دادم سایتم باز بشه. (یعنی یک سایت داخلی)
virtual directory رو ایجاد کردم . آی پی و alias name رو که می دم به جای این که صفحه سایت رو باز کنه کد اونو نشون میده. چرا؟؟؟
اگه سایتم htm باشه مشکل نداره ولی با aspx کدش میاد.
تنظیمات یا رجیستر خاصی نیاز داره؟؟ لطفا راهنمایی کنید.

ghasemi414
سه شنبه 11 فروردین 1388, 13:12 عصر
سلام

من هم مشکل مشابه سحر رو دارم

لطفا مرا بیاموزید.

hamid_200611
سه شنبه 11 فروردین 1388, 16:16 عصر
سلام
آیا روی سیستم سرور صفحات به درستی باز می شن؟

Saber_Fatholahi
سه شنبه 11 فروردین 1388, 17:02 عصر
دوست من هرچند اطلاعات کافی ندادی اما به نظر من دات نت برای IIS ست نکردی فایل aspnet_regiis.exe پیدا کن و اونو با پارامتر aspnet_regiis.exe -i اونو اجرا کن به احتمال مشکلت اینه
موفق باشی

sahar480
شنبه 15 فروردین 1388, 08:08 صبح
روی سیستم سرور صفحات به درستی باز می شن. فایل aspnet_regiis.exe کجاست؟؟

sahar480
شنبه 15 فروردین 1388, 08:59 صبح
سلام. فایل رو پیدا کردم.اجرا هم شد ولی مشکلم حل نشد...
لطفا راهنماییم کنین..

online_mansoor2007
شنبه 15 فروردین 1388, 09:41 صبح
روی سرور چه نسخه یا نسخه هایی از .NET Framework نصب هست؟؟؟؟؟ و پروژه شما چه نسخه ای از asp.net هست؟

babalengderaz
چهارشنبه 19 فروردین 1388, 10:52 صبح
منم همین مشکل رو دارم با یک سرچ به این نتیجه ها رسیدم اما هنوز امتحانش نکردم ببین اگه درست هست که بگو تا بقیه هم استفاده کنند
http://support.microsoft.com/kb/933638
http://aspalliance.com/1658_Using_Forms_Authentication_with_Membership_Pr oviders_in_ASPNET_20
http://www.velocityreviews.com/forums/t119464-problem-on-windows-2000-with-iis-for-vs-2005-and-aspnet-20.html

حامد مصافی
چهارشنبه 19 فروردین 1388, 13:05 عصر
هنگام ساخت دایراکتوری مجازی باید گزینه اجرایی بودن (در صفحه آخر را تیک میزدید).
در تنظیمات Virtual Directory به برگه Home Directory رفته و مطمئن شوید گزینه Execute Permissions به Scripts And Executables ست شده است. سپس به کلیک بر روی کلید Configuration اطمینان حاصل کنید گزینه .aspx به aspnet_isapi.dll ست شده است.

sahar480
شنبه 29 فروردین 1388, 08:21 صبح
تمام روش های بالا رو امتحان کردم، ولی درست نشد. اما error عوض شد:

Server Error in '/' Application.

SQL Server does not exist or access denied.

Description: An unhandled exception occurred during the execution of the current web request. Please review the stack trace for more information about the error and where it originated in the code.

Exception Details: System.Data.SqlClient.SqlException: SQL Server does not exist or access denied.

Source Error:

An unhandled exception was generated during the execution of the current web request. Information regarding the origin and location of the exception can be identified using the exception stack trace below.
لطفا راهنماییم کنید. با تشکر

حامد مصافی
شنبه 29 فروردین 1388, 10:19 صبح
مشکل سایت شما برطرف شده است. فقط اتصال SQL Server را بررسی کنید، ظاهراً مشکلی در رابطه با اتصال به SS وجود دارد.

alisebt
شنبه 29 فروردین 1388, 23:25 عصر
خوب اين خطاي آخري كه واضحه. بانك اطلاعاتي رو درست تعريف نكرديد يا رشته ي اتصالتون درست ست نشده. اون ها رو چك كنيد.

sahar480
یک شنبه 30 فروردین 1388, 12:28 عصر
قبلا سایتم مشکلی نداشت، اشتباها که visual studio remove شد، این مشکلات پیش اومد. یعنی ممکنه connection string تغییر کرده باشه؟
با تشکر

sahar480
یک شنبه 30 فروردین 1388, 12:50 عصر
راستی ویژوال استودیو باید کامل نصب باشه؟ یا فقط .NET framework کافیه؟

iman_22a
یک شنبه 30 فروردین 1388, 17:02 عصر
راستی ویژوال استودیو باید کامل نصب باشه؟ یا فقط .NET framework کافیه؟

اگه نسخه کامپایل شده سایت رو داشته باشین فقط وجود دات نت فریمورک کفایت می کنه در غیر این صورت خیر