PDA

View Full Version : انتقال صدا و تصویر با سوکت پروگرمینگ

maryam-hosseine
چهارشنبه 12 فروردین 1388, 01:50 صبح
سلام
موضوع پایان نامه من به اجبار استادم ارسال صدا و تصویر توسط سوکت پرگرمینگ که متاسفانه هیچ اطلاعاتی از اون ندارم خواهش می کنم اگه امکانش رو دارید کمکم کنید ممنون

ایمان اختیاری
پنج شنبه 13 فروردین 1388, 06:20 صبح
سلام .. در مورد تصویر بنده کار کردم .. به این صورت که شما می تونید به طور ساده از کلاینت عکس بگیرید و اونو برای سرور از طریق سوکت ارسال کنید ... و در سرور این فایلا رو به صورت پی در پی نشون بدین .. اما در مورد صدا نمی دونم .. شاید بشه از طریق sound Stream این کار رو کرد ..

maryam-hosseine
پنج شنبه 13 فروردین 1388, 23:22 عصر
سلام ممنون که جواب دادین ولی گفتم که من از این موضوع هیچ اطلاعاتی ندارم میشه بیشتر کمک و راهنمایی کنید

Sociant
جمعه 28 فروردین 1388, 13:31 عصر
موضوع پروژه پایانی من هم در مورد برنامه نویسی شبکه در C# هست.
فعلا دارم رو نوشتن یه مسنجر کار میکنم ، که یکی از کارایی که باید انجام بده انتقال صوت و تصویره ، هنوز به این قسمتش نرسیدم ولی هروقت به این قسمت رسیدم خوشحال میشم اگه بتونم کمکتون کنم

mehdi_ab
یک شنبه 30 فروردین 1388, 17:41 عصر
سلام
اگه بخواید این برنامه رو به صورت واقعی بنویسید باید با سوکت های UDP کار کنید .
(کلاس UdpClient)
با TCP اگه بخواید کار کنید ترافیک شبکه شما زیاد خواهد شد و ممکن است سرور شما down شود.

maryam-hosseine
یک شنبه 30 فروردین 1388, 18:36 عصر
سلام
من سورس کد این موضوع رو می خواهم اگه می تونید راهنماییم کنید

Legend M.A.R
دوشنبه 31 فروردین 1388, 08:49 صبح
ممکنه خواهش کنم یکم در مورد فضاها و refrence های مورد استفاده در مورد این بخش بیشتر توضیح بدین مثلا کدام refrence را using می کنید و یا از کدام کامپوننت استفاده می کنید من توی MSDN جستجو کردم چیزی گیرم نیومد
ممنون میشم راهنماییم کنید

mehdi_ab
دوشنبه 31 فروردین 1388, 18:38 عصر
سلام

using system.net
using system.net.sockets

مطالبی که تو msdn در مورد کلاسهای socket , TcpClient , UdpClient , TcpListener هست رو مطالعه کنید .

mehdishahabi
سه شنبه 15 اردیبهشت 1388, 19:16 عصر
سلام یک کتاب جدید سوکت پروگرامینگ من دیدم با دات نت 2008
کتاب جالبیه من خوندمش اگر بتونید ازش استفاده کنید کمک بزرگیه
نویسندش هم علی کرمی هست

artamis
سه شنبه 22 اردیبهشت 1388, 16:28 عصر
برای ارسال عکس از طریق SOCKET PROGRAMING از چه توابع و REFRENCE هایی در VB باید استفاده کرد.ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

sofieh
پنج شنبه 24 اردیبهشت 1388, 16:27 عصر
پروژه پایانی من هم برنامه چت که قابلیت انتقال عکس و صدا از طریق سوکت پروگمینگه تا قسمت چت رو نوشتم ولی هنوز رو قسمت انتقال داده کار نکردم اگه شما زودتر چیزی پیدا کردین برای من هم بفرستید ممنون میشم

Atfilt
دوشنبه 28 اردیبهشت 1388, 13:35 عصر
سلام
من میدونم که کامپننت هایی برای این کار وجود دارن

hamid1752
یک شنبه 24 آبان 1388, 07:29 صبح
سلام یک کتاب جدید سوکت پروگرامینگ من دیدم با دات نت 2008
کتاب جالبیه من خوندمش اگر بتونید ازش استفاده کنید کمک بزرگیه
نویسندش هم علی کرمی هست

ميشه بگيد از كدوم انتشارات هست؟

ali208
چهارشنبه 16 شهریور 1390, 14:35 عصر
سلام
اگر مایل هستید ادرس میل خودتان را برام بفرستید تا دو تا فایل اموزشی بفرستم چون حجمشون زیاد هستش

dbdbdb
سه شنبه 08 آذر 1390, 13:13 عصر
دوستان عزیز خب عکس در نهایت به یک سری رشته تبدیل میشه دیگه.
من عکس رو قبلا اگه رسال کردم فقط اگه یکی از تکنینک های فشرده سازی روش اعمال بشه عالی میشه.
تو حالت ساده هم میتونید آدرس پیکسل ها رو با رنگش بفرستین بعد سمت کلاینت لود کنید که گفتم روش ساده شه و سرعت شدیدا کمه.
بهترین را فشرده کردنه

scorpion16
شنبه 26 آذر 1390, 23:04 عصر
البته شامه ی برنامه نویسی من به کلاس Streame نیز کشیده شده است یعنی برای انتقال صدا یا تصویر بصورت حرفه ای روی شبکه "احتمال زیاد" از کلاس streame استفاده میشود که باید اطلاعات بسیار زیادی از این موارد داشته باشیم. تنها کمکی که این حقیر میتوانم بکنم اینکه برید توی سایتهای بسیار قدرتمندی مثل The Code Project و سورسهای مناسبی را از آنجا واکشی کنید.

mahsa369
جمعه 24 آذر 1391, 16:33 عصر
سلام
موضوع پایان نامه من به اجبار استادم ارسال صدا و تصویر توسط سوکت پرگرمینگ که متاسفانه هیچ اطلاعاتی از اون ندارم خواهش می کنم اگه امکانش رو دارید کمکم کنید ممنون

سلام
پروژه من هم ارسال صوت و تصویر توسط سوکت . اگه اطلاعاتی بدست آوردین ممنون میشم راهنماییم کنید