PDA

View Full Version : نحوه راه‌اندازی یک WebApplication بر روی یک هاست؟؟؟

مهدی کرامتی
پنج شنبه 16 مرداد 1382, 20:51 عصر
سلام.
من یک فرم ساده با <span dir=ltr>C#</span> در Visual Stuido.Net 2003 ایجاد کرده‌ام.
هاست من <span dir=ltr>.Net</span> را پشتیبانی میکند.
برای راه‌اندازی این Web Application بر روی هاست، آیا Upload کردن فایلها پروژه (موجود در c:\inetpub\wwwroot\mydir ) کافی است؟
اگر اینطور نیست لطفا کارهایی را که باید انجام دهم قدم به قدم توضیح دهید.

با تشکر.

Vahid_Nasiri
پنج شنبه 16 مرداد 1382, 21:02 عصر
بله! فقط کپی کردن *تمام* فایل ها و فولدرهای داخل آنرا انجام دهید کافی است.

چند نکته :
1- حتما دایرکتوری bin که در اثر کامپایل کردن پروژه ی ASP.NET ایجاد می شود ( در همان فولدر مربوطه ) را هم حتما باید با فایل dll داخل آن آپلود کنید ( همیشه آخرین ورژن آن مهم است )
2- فایل web.config فایل امنیتی سیستم شما است که مجوز استفاده از سایت را فراهم می کند. این یکی را هیچ وقت فراموش نکنید

فعلا صفحات را آپلود کنید در یک فولدر دلخواه در سایت و سپس یک لینک از آنرا اینجا بگذارید تا اگر مشکلی بود بنده بتوانم بیشتر کمک کنم.
احتمالا در تنظیمات web.config‌ روی هاست نیاز به کمی تغییر است ولی پیش فرض های آن فعلا باید کار کند.... تا آپلود نکنید نمی توان نظر داد.

مهدی کرامتی
پنج شنبه 16 مرداد 1382, 21:18 عصر
http://mehdi.europe.webmatrixhosting.net/d1
متاسفانه همون مشکل همیشگی که من دارم. لطفا چک کرده و راهنمایی کنید.

Vahid_Nasiri
پنج شنبه 16 مرداد 1382, 21:39 عصر
این هاست را زود تر می گفتید :oops:

1- در اینجا نیازی به اون فولدر d1 نیست. همه را باز بریزید روی روت اصلی
2- شما فایل web.config پیش فرض هاست خودتان را نباید با web.config ساخته شده توسط VS.NET عوض می کردید. یک احتمال هست. اگر روت اصلی را پاک نکرده اید یک web.config پیش ساخته خود هاست برای شما گذاشته است. این فایل کلید طلایی امنیتی سایت شما است.
خطای authentication از نبود و یا overWrite‌شدن این web.config اصلی خبر می دهد.

دو حالت دارد
الف - یا آنرا هنوز پاک نکرده اید که خیلی هم عالی . هنگام آپلود کردن فایلها تمام فایلها را از روی کامپیوتر آپلود کنید بجز web.config را
ب- این فایل مهم پیش فرض را روی هاست ندارید و آنرا پاک و یا overWrite کرده اید. اگر اینطور است بگویید یکی برای شما درست کنم و همینجا آپلود کنم.

Abbas Arizi
جمعه 17 مرداد 1382, 11:45 صبح
آقا وحید من هم طبق راهنمایی شما توی این Host خودم رو ثبت نام کردم (البته بصورت رایگان) ولی جایی ندیدم که چقدر فضا میده؟
من هر وقت که حجم فایلهام از 2، 3 مگابایت بیشتر میشه اونها رو حذف میکنه.
میخواستم ببینم شما میدونید حداکثر چقدر فایل میشه تو این هاست Upload کرد؟

Vahid_Nasiri
جمعه 17 مرداد 1382, 13:29 عصر
این هاست 20 مگ جای خالی و 10 مگ فضای sql server به شما می دهد.

-------------

جناب اسیستنت:
چی شد؟ درست شد؟

Vahid_Nasiri
جمعه 17 مرداد 1382, 13:35 عصر
&lt;?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
&lt;configuration>
&lt;appSettings>
&lt;add key="ConnStr" value="data source=db1.europe.webmatrixhosting.net,1435;Connec t Timeout=30;User ID=aspnet_persia;Password=XXXX;database=H_aspnet_p ersia" />
&lt;/appSettings>
&lt;system.web>
&lt;!-- DYNAMIC DEBUG COMPILATION
Set compilation debug="true" to enable ASPX debugging. Otherwise, setting this value to
false will improve runtime performance of this application.
Set compilation debug="true" to insert debugging symbols &#40;.pdb information&#41;
into the compiled page. Because this creates a larger file that executes
more slowly, you should set this value to true only when debugging and to
false at all other times. For more information, refer to the documentation about
debugging ASP .NET files.
-->
&lt;compilation defaultLanguage="c#" debug="true" />
&lt;!-- CUSTOM ERROR MESSAGES
Set customError mode values to control the display of user-friendly
error messages to users instead of error details &#40;including a stack trace&#41;&#58;

"On" Always display custom &#40;friendly&#41; messages
"Off" Always display detailed ASP.NET error information.
"RemoteOnly" Display custom &#40;friendly&#41; messages only to users not running
on the local Web server. This setting is recommended for security purposes, so
that you do not display application detail information to remote clients.
-->
&lt;customErrors mode="Off" />
&lt;!-- AUTHENTICATION
This section sets the authentication policies of the application. Possible modes are "Windows", "Forms",
"Passport" and "None"
-->
&lt;authentication mode="None" />
&lt;!-- APPLICATION-LEVEL TRACE LOGGING
Application-level tracing enables trace log output for every page within an application.
Set trace enabled="true" to enable application trace logging. If pageOutput="true", the
trace information will be displayed at the bottom of each page. Otherwise, you can view the
application trace log by browsing the "trace.axd" page from your web application
root.
-->
&lt;trace enabled="false" requestLimit="10" pageOutput="false" traceMode="SortByTime" localOnly="true" />
&lt;!-- SESSION STATE SETTINGS
By default ASP .NET uses cookies to identify which requests belong to a particular session.
If cookies are not available, a session can be tracked by adding a session identifier to the URL.
To disable cookies, set sessionState cookieless="true".
-->
&lt;sessionState mode="InProc" stateConnectionString="tcpip=127.0.0.1&#58;42424" sqlConnectionString="data source=127.0.0.1;user id=sa;password=" cookieless="false" timeout="20" />
&lt;!-- GLOBALIZATION
This section sets the globalization settings of the application.
-->
&lt;globalization requestEncoding="windows-1252" responseEncoding="windows-1252" fileEncoding="windows-1252" culture="en-US" uiCulture="en-US" />
&lt;/system.web>
&lt;/configuration>

فایل وب کانفیگ را به صورت فوق کنید مشکل حل می شود.

Vahid_Nasiri
جمعه 17 مرداد 1382, 13:38 عصر
البته این فایل باید روی هاست به این صورت باشد. بعلاوه :

&lt;add key="ConnStr" value="data source=db1.europe.webmatrixhosting.net,1435;Connec t Timeout=30;User ID=aspnet_persia;Password=XXXX;database=H_aspnet_p ersia" />

برای اتصال به اس کیو ال سرور لازم است.

ID‌ شما در اینجا mehdi و database شما H_mehdi‌ است و پسورد خودتان را هم که می دانید....

مهدی کرامتی
جمعه 17 مرداد 1382, 14:03 عصر
با تشکر،
وقتی فایلها را به Root‌ کپی کردم درست شد. اما چطور همین پروژه را در یک فولدر غیر از Root (مانند D1) راه‌اندازی کنم؟

Farhad.B.S
جمعه 17 مرداد 1382, 19:53 عصر
سلام.
آقا بسیییار بسیار هاست توپی بود !
فقط اینکه من هم یه همچین مشکلی دارم و تو ساب فولدر ها قادر به قرار دادن صفحات نیستم .
یه سوال دیگه هم از دوستان وارد به توزیع ASP.Net applications داشتم ... روی بسیاری از Host هایی که asp.net رو ساپورت میکنند یه همچین فایلی اصلا وجود نداره :roll:
برای رفع این مشکل چی کار میشه کرد ؟

Vahid_Nasiri
شنبه 18 مرداد 1382, 01:42 صبح
جواب از طرف تیم ساپورت هاست:
because you can have only one web application on your account and this is set to your root folder.

amuSoheil
چهارشنبه 05 شهریور 1382, 23:59 عصر
به نام خدا
من پروزه ام را روی هاست webmatrix قرار دادم .اما وقتی صفحه اصلی لود میشه فونت ها همه در هم بر هم و ناخواناهستند.از
&lt;meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8"> هم در تمام صفحات استفاده کردم.
و اینکه صفحات Htm به طور عادی لود می شوند (دکمه More کنار تخته سیاه) اما در مورد صفحات aspx علت را نمی دانم
این هم آدرس سایتhttp://amusoheil.europe.webmatrixhosting.net/
با تشکر
لطفا راهمایی ام کنید

Abbas Arizi
پنج شنبه 06 شهریور 1382, 00:37 صبح
فکر کنم اگه به جای utf-8 از Unicode استفاده کنید مشکلتون حل بشه.

amuSoheil
پنج شنبه 06 شهریور 1382, 00:52 صبح
درست است آقای عریزی باید به جای utf-8 از Unicode استفاده می کردم
مشکل بنده حل شد.
با تشکر

Vahid_Nasiri
پنج شنبه 06 شهریور 1382, 01:04 صبح
شما اگر از دکمه های back و forward استفاده کنید در IE دوباره صفحه ی شما به هم می ریزد. فکر می کنید چرا؟

دلیل :

&lt;globalization requestEncoding="windows-1252" responseEncoding="windows-1252" fileEncoding="windows-1252" culture="en-US" uiCulture="en-US" />

در وب کانفیگ روی هاست شما 1252 را دقیقا به utf-8 و نه چیز دیگری تبدیل کنید این مشکل هم حل می شود :wink:

amuSoheil
پنج شنبه 06 شهریور 1382, 11:30 صبح
یه مشکل کوچولو :)
سرور webmatrix آدرس سرور و اسم سرور و .... را همه را به من داده ...
حالا من چیه رو کجا کپی کنم.
تو شاخه دیتا sqlserver من یک فایل با پسوند mdf است و یه فایل با پسوند ldf حالا کدام از این ها را باید روی سرور آپلود کنم.
در ضمن چطوری می تونم حجم بانک ام را کم کنم.
با تشکر

Abbas Arizi
پنج شنبه 06 شهریور 1382, 11:36 صبح
اگه بخواید دیتابیس رو خودتون آپلود کنید باید هر دو رو آپلود کنید. چون اون فایل ldf فایل تراکنش بانک SQL میباشد که وجود آن ضروری است.
ولی فکر میکنم با توجه به این بانکهای SQL Server باید توی Server رجیستر بشن بعدا برای ثبت اون شاید با مشکل روبرو بشید.
به هر حال اگه همچین مشکلی داشنید از دیتابیسی که خود Host موقع ثبت نام بهتون میده استفاده کنید.

amuSoheil
پنج شنبه 06 شهریور 1382, 11:47 صبح
به نام خدا
من چطوری جدول ها یم و ... را آپلود کنم.
اما من web.config ام را مطابق فرمایش شما(اقای نصیری) تغییر دادم اما دیگه صفحه باز نمیشه اشکال میگیره.
این هم سورس فایل ام
&lt;?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?>
&lt;configuration>
&lt;configSections>
&lt;sectionGroup name="system.web">
&lt;section name="dsnstore" type="System.Configuration.NameValueSectionHandler,Syste m,Version=1.0.5000.0,Culture=neutral,PublicKeyToke n=b77a5c561934e089" />
&lt;/sectionGroup>
&lt;/configSections>
&lt;system.web>
Set compilation debug="true" to insert debugging symbols &#40;.pdb information&#41;
false at all other times. For more information, refer to the documentation about
debugging ASP.NET files.
-->
&lt;compilation defaultLanguage="vb" debug="true" />
Set customErrors mode="On" or "RemoteOnly" to enable custom error messages, "Off" to disable.
Add &lt;error> tags for each of the errors you want to handle.

"On" Always display custom &#40;friendly&#41; messages.
"RemoteOnly" Display custom &#40;friendly&#41; messages only to users not running
-->
&lt;customErrors mode="RemoteOnly" />
&lt;!-- AUTHENTICATION
This section sets the authentication policies of the application. Possible modes are "Windows",
"Forms", "Passport" and "None"

"None" No authentication is performed.
"Windows" IIS performs authentication &#40;Basic, Digest, or Integrated Windows&#41; according to
its settings for the application. Anonymous access must be disabled in IIS.
"Forms" You provide a custom form &#40;Web page&#41; for users to enter their credentials, and then
you authenticate them in your application. A user credential token is stored in a cookie.
"Passport" Authentication is performed via a centralized authentication service provided
by Microsoft that offers a single logon and core profile services for member sites.
-->
&lt;!-- AUTHORIZATION
This section sets the authorization policies of the application. You can allow or deny access
to application resources by user or role. Wildcards&#58; "*" mean everyone, "?" means anonymous
&#40;unauthenticated&#41; users.
-->
&lt;authorization>
&lt;allow users="*" /> &lt;!-- Allow all users -->
&lt;!-- &lt;allow users="&#91;comma separated list of users&#93;"
roles="&#91;comma separated list of roles&#93;"/>
&lt;deny users="&#91;comma separated list of users&#93;"
-->
&lt;/authorization>
&lt;!-- Allow all users -->
&lt;!-- &lt;allow users="&#91;comma separated list of users&#93;"
&lt;deny users="&#91;comma separated list of users&#93;"
-->
Application-level tracing enables trace log output for every page within an application.
Set trace enabled="true" to enable application trace logging. If pageOutput="true", the
trace information will be displayed at the bottom of each page. Otherwise, you can view the
application trace log by browsing the "trace.axd" page from your web application
root.
-->
&lt;trace enabled="false" requestLimit="10" pageOutput="false" traceMode="SortByTime" localOnly="true" />
By default ASP.NET uses cookies to identify which requests belong to a particular session.
If cookies are not available, a session can be tracked by adding a session identifier to the URL.
-->
&lt;sessionState mode="InProc" stateConnectionString="tcpip=127.0.0.1&#58;42424" sqlConnectionString="data source=127.0.0.1;Trusted_Connection=yes"
cookieless="false" timeout="20" />
&lt;dsnstore>
&lt;add key="Maman_db" value="server=&#40;local&#41;\NetSDK;database=Maman_db;Integrated Security=SSPI" />
&lt;/dsnstore>
&lt;!-- GLOBALIZATION
This section sets the globalization settings of the application.
-->
&lt;!-- &lt;globalization requestEncoding="utf-8" responseEncoding="utf-8" /> -->
&lt;globalization requestEncoding="utf-8" responseEncoding="utf-8" fileEncoding="windows-utf-8" culture="en-US" uiCulture="en-US" />

&lt;/system.web>
&lt;/configuration>

لطفا راهنمایی ام کنید اشکال کجاست
با تشکر

Vahid_Nasiri
پنج شنبه 06 شهریور 1382, 12:29 عصر
دوست عزیز!
متاسفانه شما مطالب این تاپیک را درست نخوانیده اید
من یکجا گفتم که وب کانفیگ خود سایت طلایی است
یکجا گفتم باید کمی آنرا اصلاح کنید
نگفتم که وب کانفیگ روی کامپیوتر خودتان را در سایت overWrite‌ کنید. مشکل از اینجا است.

amuSoheil
پنج شنبه 06 شهریور 1382, 17:05 عصر
به نام خدا
آقای نصیری درست شما گفتید اما من چیزی به نام webconfig در سایت ندیدم.
حالا باید چی کار کنم :cry:
نمی شود کاریش کرد!!!
با تشکر

Vahid_Nasiri
پنج شنبه 06 شهریور 1382, 17:25 عصر
من یک نمونه از آن در این تاپیک کپی و پیست کرده ام. مطابق با پروفایل خودتان آنرا تکمیل و سپس آپلود کنید.

Vahid_Nasiri
شنبه 08 شهریور 1382, 12:38 عصر
بر روی هاست های دیگر مانند هاست آقای اسیستنت:
یک فولدر برای کارهای ASP.NET طراحی شده است. در ASP.NET هر فولدر فقط یک وب اپلیکیشن به حساب می آید یعنی شما نمی توانید داخل آن چند فولدر درست کنید و سپس هر کدام دایرکتوری bin مخصوص خودشان را داشته باشند. یعنی تمام این فولدرها داخل فولدر اصلی ما یک برنامه به حساب می آیند پس باید فقط یک bin داخل روت اصلی و یک وب کانفیگ داخل روت اصلی باشد.
برای رفع این مشکل تمام bin های فولدرهای دیگر در زیر دایرکتوری های داخل روت اصلی باید به درون روت اصلی move شوند و همچنین زیر فولدرها دیگر نباید دارای وب کانفیگ باشند چون جزیی از یک وب اپلیکیشن به حساب می ایند و نه اینکه خودشان مستقل باشند.
یعنی همه چیز از bin داخل روت اصلی و وب کانفیگ داخل روت اصلی تعذیه می شود. چون همانطور که گفتم هر دایرکتوری اصلی و تمام زیر فولدرهای آن تنها یک وب اپلیکیشن به حساب می آیند.

چهارشنبه 26 شهریور 1382, 02:10 صبح
استاد من وقتی می خواهم با aceftp سایتم را آپلود کنم باید کجای این برنامه بروم
من یک بار اینکار را کردم ولی بهم اررور داد از این اررورا که میگه اگه میخواین به مایکروسافت بفرستمش و...
من چیکار کنم؟ :lol:
با تشکر

Vahid_Nasiri
چهارشنبه 26 شهریور 1382, 02:49 صبح
باید در شکل زیر آدرس اف تی پی سایت بعلاوه آی دی و پسورد را بنویسی و سپس enter کنی. بقیه کار کپی کردن از پنل سمت چپ به راست است.

چهارشنبه 26 شهریور 1382, 09:55 صبح
با سلام
استاد کانکت می شم وقتی میخوام از چپی به صورت دراگ دراپ بیارم تو راستی این اررور رو میده
با تشکر

Vahid_Nasiri
چهارشنبه 26 شهریور 1382, 11:17 صبح
دراگ نمی خواد بکنی . یک دکمه ی آبی رنگ هست روی اون کلیک کن خودش شروع به کپی می کند.

مهدی فهمیده غلامی
چهارشنبه 02 مهر 1382, 07:36 صبح
اقا من نمی دونم چرا دایرکتوری InetPub من Share شده بی انکه خودم این کار را کرده باشم (با نصب iis,vs.net)
این اشتراک برای چیست؟ :x

Vahid_Nasiri
چهارشنبه 02 مهر 1382, 11:02 صبح
IIS در حقیقت یک وب سرور کوچولو است روی کامپیوتر شما...
این دایرکتوری برای دسترسی افراد به سایت وب شما است. پس باید share شده باشد.

SoheilKH
شنبه 05 مهر 1382, 13:12 عصر
به نام خدا
من توی وب ماتریکس یک سایت دارم
توی یکی از فرم های سایتم از کریستال ریپورت استفاده کردم.
با توجه راهنمایی هایی که توی فروم خود این سایت شده بود تمام dll های مربوط به کریستال ریپورت را هم توی شاخه Bin کپی کردم.
اما موقع اجرای فرم مربوطه فقط شکل کامپوننت کریستال ریپورت به همراه یک علامت سئوال در سایت نشان داده می شود.
اشکال از چیه؟؟؟

hojjat_sekhavati
یک شنبه 02 آذر 1382, 19:45 عصر
حکمت پوشه هایی که با آندرلاین شروع میشن مثل vti_script_ که ویژوال استودیو می سازد چیست؟

موقع آپلود اگر این فایلها آپلود نشه مشکلی پیش می‌آد؟

الان فایلها رو دستی آپلود کردم و بهم خطای ران تایم می‌ده. البته اول مثلا آدرس تصاویر سایت رو با notpad با آدرسی که روی وب باید داشته باشن عوض کردم. مثلا http://localhost/site رو با http://www.site.com عوض کردم.

با تشکر

Vahid_Nasiri
یک شنبه 02 آذر 1382, 20:00 عصر
خیر لازم نیست آپلود شوند.
حتی می توانید فایلهای cs و یا vb را هم اگر پروژه ی شما کامپایل شده است ، آپلود نکنید.

hojjat_sekhavati
یک شنبه 02 آذر 1382, 21:30 عصر
با تشکر از شما

hga
شنبه 22 آذر 1382, 10:26 صبح
سلام
من برنامه ام را کامل upload کرده ام .اما کنترل های validator هیچکدام کار نمی کنند.
ولی برنامه من در localhost درست کار می کند نمی دانم چرا وقتی در server قرار می گیرد
درست اجرا نمی شود .
توضیح اینکه کنترل های validator برنامه همگی client side هستند.
در صورتی که راه حل این مشکل را می دانید خوشحال خواهم شد اگر منرا راهنمایی کنید.

با تشکر
hga

Vahid_Nasiri
یک شنبه 23 آذر 1382, 11:54 صبح
کل فولدر C:\Inetpub\wwwroot\aspnet_client را در هاست کپی کنید :wink:

hga
سه شنبه 25 آذر 1382, 11:51 صبح
آقای نصیری از راهنمایی تان متشکرم .
من aspnet_clientرا درون دایرکتوری برنامه ام کپی کردم ولی درست نشد

ظاهرا این دایرکتوری باید در root اصلی باشد با server ام تماس گرفتم گفتند که دایرکتوری را دارند.
version شان هم درست بود (aspnet_client\system_web\1_0_3705_0 )
ولی باز هم برنامه من کار نمی کند . نمی دانم مشکل از کجاست؟:cry:

Vahid_Nasiri
چهارشنبه 26 آذر 1382, 00:06 صبح
مشکل این است که کاری را که من گفتم درست انجام نداده اید
باید الان در روت سایت شما این فولدر موجود باشد :
aspnet_client
نه اینکه محتویات را باز کپی کنید. تست شده است و کار می کند.

Vahid_Nasiri
چهارشنبه 26 آذر 1382, 00:08 صبح
درضمن اگر سایت آپدیت باشد باید این را داشته باشید
aspnet_client\system_web\1_1_4322
و نه :
E:\Inetpub\wwwroot\aspnet_client\system_web\1_0_37 05_24
و نه :
E:\Inetpub\wwwroot\aspnet_client\system_web\1_0_37 05_0
و نه .......

hga
شنبه 06 دی 1382, 19:04 عصر
سلام
من برای upload کردن database ام بر روی سرور در محیط sql server
(enterprise manager ) به طرِیق زیر عمل می کنم:

1)از طریق wizard مربوط به new sql server registration مشخصات server ام را وارد می کنم
به این ترتیب sql server مربوط به سرور ام به sql server کامپیوتر من اضافه می شود
2) بعد از connect شدن به سرور از بین database های موجود database خودم را (که خود سرور قبلا برایم ساخته) باز می کنم .
3) از طریق wizard مربوط import data ، جدول هایم را upload می کنم .

اما این کار یک مشکل بزرگ دارد و آن اینکه هنگام connect شدن به سرور زمان بسیار زیادی طول می کشد تا همه database های موجود روی سرور load شوند تا من بتوانم database خودم را ببینم .
می خواستم بپرسم آیا راهی وجود دارد که مستقیما به database ام دسترسی داشته باشم و یا اصولا راه صحیح upload کردن database چیست؟

Vahid_Nasiri
شنبه 06 دی 1382, 19:40 عصر
من به شخصه از کوئری آنالایزر استفاده می کنم
هنگام اتصال شما باید IP هاست را بدهید و آی دی و پسوردی که برای اس کیوال سرور به شما داده شده است. بسیار سریع عمل می کند و من راضی هستم از آن.

mhaeri
یک شنبه 21 دی 1382, 11:28 صبح
آقای نصیری سلام
من از روی lan باید به سرور webmatrixhosting.net وصل بشم.یعنی میخواهم Db و صفحات Asp.net را که ساخته ام روی سروس upload
کنم.از هیچ طریقی نمیتونم به sqlserver میزبان وصل بشم
چه از طریق Enterprise ya Query analayzer پیغام میده که Sql server dos not exist or access denied
یا Sql server Service Manager را باز میکنم پیغام the Network Path Was Not Found میدهد
کمک کنید

البته مشکل Connection time Out جهت Ftp کردن هم دارم :| :cry:

ftp://haeri.europe.webmatrixhosting.net
db1.europe.webmatrixhosting.net,1439
من از راه Server Alias هم رفتم نشد
connect نمیشه

اگر لازم هست بفرمایید که Password را هم بدهم شما نگاهکی بهش بندازین لطفآ :oops:

خیلی ممنون

mhaeri
سه شنبه 23 دی 1382, 22:54 عصر
اقایون سلام
من مشکلم حل نشد
موقع Connect شدن به Sql Server پیغام : Unable to Connect to Server db1.europe.webmatrixhosting,1439
[microosft][ODBC Sql Server Driver][DBNETLIB]Sql ]Sql Server Dosnot exist or Access denied
میده
مشکلم کجاست؟
لطفآ
:oops:

Vahid_Nasiri
چهارشنبه 24 دی 1382, 21:37 عصر
به پروفایل خودتون مراجعه کنید و دقیقا نام سرور و غیره را یکبار دیگر ببینید

برای اتصال به آن در کوئری آنالایزر
( برای من برای مثال : )

نام سرور
db.europe.webmatrixhosting.net,1437

User ID
در پروفایل مشخص شده :wink:

Password
هم که می دونید

سپس روی دکمه ی اتصال کلیک کنید

همین!

( در ضمن یک FAQ خوب در این زمینه در همان سایت هست + یک فوروم عالی )

این موارد را می توانید در فایل web.config ایی که خود هاست برای شما ایجاد کرده است مشاهده کنید.
اگر آنرا سهوا پاک کرده اید مهم نیست! اکانت خود را دیلیت کنید و سپس یک اکانت دیگر باز کنید
حالا از این فایل گرانبها یک بک آپ تهیه کنید و سپس کمی محتویات آنرا مرور کنید بد نیست !

mhaeri
یک شنبه 28 دی 1382, 14:10 عصر
سلام
vnsapi32.dll را از کجا میتونم گیر بیارم
من از روی Lan نمیتونم به Sql server که روی یه سرور دیگر قرار گرفته Connect بشم
مثلا db1.europe.webmatrixhosting.net,1439
و پیغام میده که این فایل vnsapi32.dll را پیدا نمیکند .چیکار کنم؟

از کجا گیرش بیارم؟؟؟؟؟ :( :cry:

mes
شنبه 22 فروردین 1383, 18:48 عصر
عزیزان من برنامم رو نوشتم و تمام مطالب اینجا رو هم خوندم و لی بازم برنامم رو هاستم درس کار نمی کنه!!!
یعنی مثله وب کنفیگ براش حل نمیشه من همه دایرکتوری برنامم رو تو یه دایرکتوری از شاخه اصلی هاستم کپی کردم
و برنامم هم تو آِآس درست کار میکنه میشه کمک کنید؟
یا علی

mes
شنبه 22 فروردین 1383, 18:51 عصر
راستی اینم لینکش
راستی نمیدونم چی شده هاستم نمیزاره فایل ام دی بیم رو توش قرار بدم یعنی تو دایرکتوریش فایل بانک اطلاعاتی نیست

SoheilKH
شنبه 22 فروردین 1383, 18:55 عصر
و لی بازم برنامم رو هاستم درس کار نمی کنه!!!

چه error می ده؟؟

mes
شنبه 22 فروردین 1383, 19:43 عصر
ران تایم ارور میده
یه کلیک کن و ببین

SoheilKH
شنبه 22 فروردین 1383, 19:57 عصر
جناب mes
توی فایل web.config ات
این کد رو تغییر بده تا خود error رو نمایش بده

&lt;customErrors mode="On" />

mes
یک شنبه 23 فروردین 1383, 11:00 صبح
سهیل جان ولی این برنامم انگار از وب کانفیقخودش که تو دایرکتوریشه استفاده نمی کنه نمیدونم انگار از مال سایتم استفاده میکنه یعنی من نمیدونم کجاست؟ونمیتونم عوضش کنم

SoheilKH
یک شنبه 23 فروردین 1383, 12:03 عصر
برو شاخه amalak رو توی هاستت ،ساب دومین کن و امکان اجرای asp.net رو هم بهش بده( asp.net رو enable کن) .تا اون موقع از فایل web.config خودش استفاده می کنه. یا می تونی توی روت اصلی توی web.config رو اون تغییراتی که بالا گفتم انجام بده.

یک احتمال دیگه هم میدم که asp.net رو enable نکردی

اگر مشکل درست کردن ساب دومین را داری می تونی از امکانات سایت webhostingmatrix استفاده کنی.

موفق باشی

mes
یک شنبه 23 فروردین 1383, 12:53 عصر
من رفتم تو یالثارات یه ساب دومین باز کردم و ای اس پی دات نت ش رو هم فعال کردم و تمام فایلهام رو ریختم تو روت اصلیش اما بازم نشamlak.yalasarat.com/webform3.aspx

mes
یک شنبه 23 فروردین 1383, 17:45 عصر
سهیل جان درست شد دستت درد نکنه کار ما را افتاد اما عزیزان یه راهنمایی هم در مورد اینکه چجوری تو یه دایرکتوری درست کار کنه؟ :kiss:

EhsanKhafan
دوشنبه 18 خرداد 1383, 09:03 صبح
این سایتی که من آپلود کردم ران تاین اررور میده یعنی چی؟
یه سری بزنید ببینید مشکلش چیه:
www.digitallsun.com/home.aspx

Asad.Safari
دوشنبه 01 تیر 1383, 12:23 عصر
:flower:

Asad.Safari
دوشنبه 01 تیر 1383, 12:23 عصر
:flower:

amir_king2_2
چهارشنبه 03 تیر 1383, 17:04 عصر
بر روی هاست های دیگر مانند هاست آقای اسیستنت:
یک فولدر برای کارهای ASP.NET طراحی شده است. در ASP.NET هر فولدر فقط یک وب اپلیکیشن به حساب می آید یعنی شما نمی توانید داخل آن چند فولدر درست کنید و سپس هر کدام دایرکتوری bin مخصوص خودشان را داشته باشند. یعنی تمام این فولدرها داخل فولدر اصلی ما یک برنامه به حساب می آیند پس باید فقط یک bin داخل روت اصلی و یک وب کانفیگ داخل روت اصلی باشد.
برای رفع این مشکل تمام bin های فولدرهای دیگر در زیر دایرکتوری های داخل روت اصلی باید به درون روت اصلی move شوند و همچنین زیر فولدرها دیگر نباید دارای وب کانفیگ باشند چون جزیی از یک وب اپلیکیشن به حساب می ایند و نه اینکه خودشان مستقل باشند.
یعنی همه چیز از bin داخل روت اصلی و وب کانفیگ داخل روت اصلی تعذیه می شود. چون همانطور که گفتم هر دایرکتوری اصلی و تمام زیر فولدرهای آن تنها یک وب اپلیکیشن به حساب می آیند.

این راه حل خیلی کمکم کرد. ممنون .این مشکل من نیز بود.
ولی یه سوال !! چرا نمیشه در ساب دایرکتوریهای دیگه که همه توسط یک پروژه ویژوال استودیو درست شده اند یک web.config جداگانه تعریف نمود ؟ شاید فرد بخواد که دسترسی های امنیتی اون subdirectory با دسترسی امنیتی که در روت تو کانفیگ اصلی نوشته فرق داشته باشه ؟ و این با نوشتن یک web.config تو همون دایرکتوری خاص به راحتی امکانپذیره.
با تشکر

hosseinab
چهارشنبه 24 تیر 1383, 06:17 صبح
با عرض سلام
یک هاست مجانی معرفی کنید

sanaz_amiri
چهارشنبه 24 تیر 1383, 09:37 صبح
http://www.webmatrixhosting.net

hosseinab
یک شنبه 28 تیر 1383, 14:32 عصر
با عرض سلام
من صفحات قبلی این تاپیک را خواندم متوجه شدم برای انتقال برنامه به هاست باید تمام شاخه برنامه رابه
هاست کپی کنیم اما سوالی دارم ایا برای تمام هاست ها همین طور است اگر این طور است پس
قسمت ستاپ برای وب برای چه کار است

Spoofed
یک شنبه 28 تیر 1383, 16:21 عصر
برای درست کردن ست آپ همانند برنامه های معمولی که روی کامپیوتری دیگر نصب می شوند عمل می کند. این نوع ست آپ خودبخود دایرکتوری مجازی درست کرده و همچنین فایلها را داخل این دایرکتوری مجازی کپی می کند. بدیهی است که این روش کاربردی برای هاست ها ندارد .... یعنی شما نمی توانید فایل exe را بدون مجوزهای لازم روی سرور اجرا کنید...
اما برای توزیع کد بد نیست.

hosseinab
پنج شنبه 01 مرداد 1383, 08:22 صبح
goli
پنج شنبه 07 آبان 1383, 08:41 صبح
کمک فوری
من از طریق Query Analyser به Server روی WebMatrix وصل شدم ولی نمیدونم چه جوری جدول هام و .. رو Upload کنم.
خواهش می کنم هر چه سریعتر جواب بدین

Vahid_Nasiri
پنج شنبه 07 آبان 1383, 11:57 صبح
از طریق اینتپرایز منیجر تمام جداول برنامه رو انتخاب کنید. کلیک راست. سپس گزینه ی ساخت اسکریپت را انتخاب کنید. در اینجا اسکریپت تولید جداول تولید می شود. حالا این اسکریپت از طریق کوئری آنالایزر روی هاست قابل اجرا است.

موفق باشید.

goli
سه شنبه 12 آبان 1383, 09:13 صبح
خیلی ممنون از راهنماییتون.
من این کار رو کردم.
من Connection String برنامه خودم رو بر طبق اطلاعاتی که MATRIX بهم داده بود تغییر دادم اما هنوز هم نمی تونم از طریق برنام به SERVER اون وصل بشم .آیا باید فایل دیگه ای رو هم دستکاری کنم؟ یا Connection String برنامم باید طور خاصی باشه؟
ممنون می شم اگه زودتر جواب بدین. :oops:

Vahid_Nasiri
سه شنبه 12 آبان 1383, 09:47 صبح
webMatrixHosting (http://members.lycos.co.uk/vahidreloaded/webMatrixHosting.zip)

AspNet
دوشنبه 14 دی 1383, 15:14 عصر
خسته نباشید

وقتی یه سایتی میسازیم تو فرانت پیج و سیو میکنیم عکسها رو هم خودش تو فولدر مربوطه سیو میکنه.
حالا وقتی با vs.net یه سایت میسازیم عکسها رو که داخل فولدر مربوطه سیو نمیکنه.
آیا برای آپلود عکسها را هم باید آپلود کرد؟
حالا مسیرش فرق کنه مشکلی نداره؟؟

با تشکرات فراوان

Vahid_Nasiri
دوشنبه 14 دی 1383, 15:24 عصر
وقتی سایتی درست می کنید ، چه در اینجا و چه در فرانت پیج و چه در هر جای دیگری ، *هنگام آپلود* ، باید عکس ها را هم آپلود کنید. باید مسیر عکس ها هم درست باشد.

afsar
شنبه 17 بهمن 1383, 14:08 عصر
آقای نصیری من هر کاری می کنم که بتوانم از این سایت webmatrixhosting.net بیشتر از 30 روز استفاده کنم نمی شود .
یعنی هم با File manager خودش و هم با Cute FTP فایل آپلود کرده ام اما زمان من هر روز یکی کم می شود.
آیا راهی برای استفاده بیشتر از 30 روز از این سایت وجود دارد ؟ :گیج:

Vahid_Nasiri
شنبه 17 بهمن 1383, 14:41 عصر
راه قانونی نه!
توصیه می کنم یک هاست ارزون بخرید و کارهاتون رو بر روی آن تست کنید. برای کارهای اصلی تجربه ی خوبی خواهند بود.

SalarSoft
شنبه 17 بهمن 1383, 16:42 عصر
این هاستی رو که معرفی می کنم از نظر امکانات خیلی عالیه!
asp و asp.net پشتیبانی می کنه.
خلاصه خودتون ببینید:
www.somee.com/FreePackage.aspx

105 MB Disk Space
2 GB Monthly bandwidth
FTP Access
Free third level Domain
ASP support
ASP.NET support
ASP.NET code behind
MS Access databases
No file size limit!
No Setup Fee!
No Monthly Fee - Free!
Instant Setup!

راستی آدرس سایتون هم به صورت www.you.somee.com می شه!

afsar
یک شنبه 18 بهمن 1383, 09:03 صبح
SalarSoftجان از راهنمایی شما ممنون :flower:

آقای نصیری شما چه هاستی رو پیشنهاد می کنین ؟
(2 یا 3 مگ فضا برای دات نت من کافیه)
:گیج:

Vahid_Nasiri
یک شنبه 18 بهمن 1383, 09:53 صبح
من این هاست های ویندوزی ایرانی رو تست کردم و از هیچکدوم راضی نیستم!
1- پارس وب http://www.parsweb.net/
2- http://ouriran.com/
3- بکر

مهدی کرامتی
یک شنبه 18 بهمن 1383, 14:29 عصر
من از ایران هاست استفاده میکنم و کاملا راضیم: http://www.iranhost.com

بخصوص پشتیبانی شون خیلی خوبه و همیشه آنلاین هستند.

در ضمن، 2 یا 3 مگابایت ظرف یکی دو هفته تموم میشه، بنابراین از همون اول 20 مگابایت (حداقل) بگیرید.

afsar
یک شنبه 18 بهمن 1383, 16:11 عصر
:thnx::thnx::thnx:

zrahimic
چهارشنبه 28 بهمن 1383, 12:18 عصر
سلام

من مطالب این تاپیک رو خوندم. می شه در مورد Scripting بیشتر توضیح بدید که چی هست و به چه کاری می آید؟

ممنون

Vahid_Nasiri
چهارشنبه 28 بهمن 1383, 14:11 عصر
در کجای این تاپیک راجع به Scripting بحث شده بود؟

zrahimic
چهارشنبه 28 بهمن 1383, 14:43 عصر
این که شما گفتید:

از طریق اینتپرایز منیجر تمام جداول برنامه رو انتخاب کنید. کلیک راست. سپس گزینه ی ساخت اسکریپت را انتخاب کنید. در اینجا اسکریپت تولید جداول تولید می شود. حالا این اسکریپت از طریق کوئری آنالایزر روی هاست قابل اجرا است

Vahid_Nasiri
چهارشنبه 28 بهمن 1383, 15:10 عصر
مربوط به SQL-Server است. حالت استفاده از محیط کوئری آنالایزر و نوشتن دستورات sql (اسکریپت ها در اینجا) در آن و اجرای آنها.

zrahimic
چهارشنبه 28 بهمن 1383, 15:19 عصر
در این تاپیک گفته شده که می توان از طریق اینترپرایز منیجر جداول را upload کرد. برای رجیستر کردن سرور و تعریف آن آیا می بایست آدرس سایت رو نوشت. ( IP سرور را ندارم ) مثلا: در ویزارد New Register... بنویسم: http://www.mysite.com و بعد user name و پسورد؟ درست است؟ من این کار را انجام می دهم و پیغام می دهد:

Invalid connection. ConnectionOpen&#40;ParseConnectParams&#40;&#41;&#41;

و وصل نمی شود.

Vahid_Nasiri
چهارشنبه 28 بهمن 1383, 15:35 عصر
نه.
هاست شما کجاست؟ اگر امکانات اس کیوال سرور به شما داده باشد 4 مورد را به شما *حتما* گفته:
1- آی پی سروری که اس کیوال سرور روی آن است (الزاما آی پی هاست نیست)
2- یوزر نیم برای اتصال
3- پسورد برای اتصال به اس کیوال سرور
4- نام یک دیتابیس از پیش ایجاد شده برای استفاده شما

اگر نگفته با آنها تماس بگیرید و خون به پا کنید! :)

zrahimic
چهارشنبه 28 بهمن 1383, 15:52 عصر
ممنون. IP سرور را ندارم ولی بقیه را دارم.
الان داخل شاخه DB سایت من فایلهای mdf و ldf وجود دارد اگر فایلهای mdf و ldf موجود در دستگاه خودم رو به جای آنها به سرور منتقل کنم مشکلی پیش نمیاد؟

و
با توجه به مطلب

اگه بخواید دیتابیس رو خودتون آپلود کنید باید هر دو رو آپلود کنید. چون اون فایل ldf فایل تراکنش بانک SQL میباشد که وجود آن ضروری است.
ولی فکر میکنم با توجه به این بانکهای SQL Server باید توی Server رجیستر بشن بعدا برای ثبت اون شاید با مشکل روبرو بشید.
به هر حال اگه همچین مشکلی داشنید از دیتابیسی که خود Host موقع ثبت نام بهتون میده استفاده کنید.

هم پایگاه داده ی روی سرور و هم پایگاه داده ی روی دستگاه من همنام هستند. فکر می کنید باز هم نیاز به ثبت داشته باشد و با مشکل مواجه شود؟

Vahid_Nasiri
چهارشنبه 28 بهمن 1383, 16:08 عصر
سرور کجاست؟ داخلی است (اینترانتی است) یا اینترنتی است؟
اگر داخلی است شما می تونید صاف به کامپیوتر سرور مراجعه و mdf و ldf را کپی و بعد attach‌ و .... غیره.

ولی روی هاست اینترنتی چنین امکانی را به شما نمی دهند. یعنی فولدرهای اس کیوال سرور را در اختیار شما نمی گذارند. بنابراین از دیتابیس بک آپ گرفته و آنرا Restore کنید (همیشه این راه صحیح است (بهترین راه....) و نه مراجعه به mdf و ldf به صورت مستقیم)

zrahimic
چهارشنبه 28 بهمن 1383, 16:14 عصر
راستشو بخواهید اسم موسسه ی اون رو نمی دونم ولی همین جا است. گفتم که IP اون رو بگیرند و به قول شما خون به پا کنند. :evil2:
:thnx:

zrahimic
دوشنبه 03 اسفند 1383, 14:08 عصر
سلام

میشه بیشتر در مورد

&lt;appSettings>
&lt;/appSettings>

توضیح دهید.

این ConnStr چه استفاده ای دارد. و
این که آیا connectionString در شئ SqlConnection هم می بایست با همین اطلاعات یعنی با همین user و ... کامل شود؟

ممنون

Vahid_Nasiri
دوشنبه 03 اسفند 1383, 14:22 عصر
http://www.dotnetjohn.com/articles/articleid3.aspx

:)

zrahimic
دوشنبه 03 اسفند 1383, 14:29 عصر
جالب بود :D

خیلی ممنون. :thnx:

AspNet
دوشنبه 24 اسفند 1383, 18:17 عصر
سلام
این سایت webmatrix که گفته فقط 30 روز وقت دارید.
میشه یه وب هاستینگ خوب معرفی کنید.(مجانی ) asp.net و sql server رو پشتیبانی کنه.

با تشکر

mahboobeh
سه شنبه 25 اسفند 1383, 17:10 عصر
سلام من الان عضو سایت شما شدم تعریفشو خیلی شنیدم
میتونید یه هاست مجانی کهsql server2000,asp.net را قبول کنه به من معرفی کنید؟ :flower:

Behrouz_Rad
سه شنبه 25 اسفند 1383, 17:20 عصر
بنده مدت ها تلاش کردم اما تمام سایت ها به صورت Trial و محدود از Web Application شما پشتیبانی می کنند.
سایت www.webhelps.com به صورت نا محدود و با امکانات بسیار زیاد، از هاست های بسیار خوب است.
اما متاسفانه دو تا مشکل بزرگ داره:
1) عدم حمایت از SQL Server
2) اجازه آپلود فایل DLL به شما نمی دهد. (یعنی بای بای Code Behind سلام Inline Code)

AspNet
سه شنبه 25 اسفند 1383, 19:34 عصر
اوه من تمامش با code behinde هست.. :sad2:
تازه از sql server هم استفاده کردم..
حالا یه هاست معرفی کنید مهم نیست که تموم بشه فقط یه خورده وقتش بیشتر باشه

SalarSoft
جمعه 28 اسفند 1383, 08:53 صبح
اگه به صفحه های قبل مراجعه می کردید ملاحظه می کردید.
www.somee.com

Behrouz_Rad
جمعه 28 اسفند 1383, 10:04 صبح
بد نیست ولی در سایت، تبلیغات قرار می گیره.

bebakhshid
پنج شنبه 01 اردیبهشت 1384, 20:13 عصر
سلام

مگر ممکان داره فایل we.config VB را بفرستید چون

فکر کنم که file web.config من پاک شده .

gheisari.somee.com

error web.config میده

Behrouz_Rad
پنج شنبه 01 اردیبهشت 1384, 23:07 عصر
یک پروژه جدید با VS ایجاد کنید.
فایل Web.Config خود به خود ساخته می شود.

AspNet
جمعه 16 اردیبهشت 1384, 15:44 عصر
سلام
اسم صفحه ی اول من home.aspx هست.. حالا صفحه ی بعدی هم اسمش default.aspx هست.. که حتما باید همین نام رو داشته باشه..

من در webmatrixhosting یه سایت ساختم..آیا باید نام صفحه ی اولم رو تغییر بدم؟

AspNet
جمعه 16 اردیبهشت 1384, 15:49 عصر
هر دو صفحه هم در یک فولدر هست..
بعد اینکه در فایل web.config هم در قسمت loginUrl میره به صفحه home.aspx

AspNet
دوشنبه 19 اردیبهشت 1384, 13:01 عصر
سلام
من با این دستوراتی که اینجا گفته شده http://support.webmatrixhosting.net/default.aspx?pg=guide_DeploySQL&amp;lang=en#q1_3
میخوام دیتابیسم رو بسازم روی سرور..
اما وقتی تمام کارها رو انجام میدم و داده هام داره کپی میشه ، همین که 4% شد error میده :
failed copy

مشکلم کجاست..آیا راه دیگه ای وجود نداره؟ :sad2:

AspNet
دوشنبه 19 اردیبهشت 1384, 13:43 عصر
حالا من جدولها رو ساختم روی هاست..
ولی باز هم error میده:
http://onlinequiz.europe.webmatrixhosting.net/

Vahid_Keyany
چهارشنبه 28 اردیبهشت 1384, 07:36 صبح
بعد از آپلود کردن دایرکتوری aspnet_client به سایت من ، کنترلهای Validation درست کار میکنند اما یک مشکل اضافه شده و آن هم اینکه دکمه های Submit, Reply, Button, ImageButton کار نمیکنند . این مشکل را یک نفر در سایت WebMatrix هم مطرح کرده بود که بدون جواب مانده .

باتشکر

AspNet
چهارشنبه 28 اردیبهشت 1384, 12:38 عصر
مشکل من هم در Validation هست.. این دایرکتوری رو از کجا باید بیاریم که آپلود کنیم؟

Vahid_Keyany
چهارشنبه 28 اردیبهشت 1384, 18:25 عصر
یا ستار العیوب

منبع جواب forum سایت webmatrixhosting.net است و جواب اینکه :
در ابتدا این دایرکتوری aspnet_client در خود سایت وب ماتریکس (اگر اشتباه تلفظ میکنم بگید ، اشکالی نداره ) بصورت یک فایل zip داده شده بود که با کپی کردن آن به ریشه سایت مشکل validation حل میشد ولی خوب مشکلی که عرض کردم ایجاد میشد . برای حل این مشکل باید دایرکتوری aspnet_client را از شاخه ای که iis را روی سیستم خودتان نصب کرده اید بردارید و به ریشه سایت کپی کنید . در دایرکتوری ریشه LocalHost یعنی Inetpub\wwwroot پیداش میکنید . وقتی این شاخه را به سایتم کپی کردم مشکل حل شد .
این هم آدرس سایت من : http://vahidkeyany.europe.webmatrixhosting.net

البته ببخشید که سایت خیلی جذابی نیست ، من یک تازه کار هستم .

AspNet
چهارشنبه 28 اردیبهشت 1384, 21:29 عصر
پس اون فایلی که به صورت zip هست رو نمیخواد کپی کنیم دیگه ؟

AspNet
پنج شنبه 29 اردیبهشت 1384, 00:19 صبح
میشه بیشتر توضیح بدین؟
که چطور این شاخه رو کپی کنم؟
آخه منم مشکل ولیدیشن دارم

Vahid_Keyany
پنج شنبه 29 اردیبهشت 1384, 07:36 صبح
نه نمیخواد فایل Zip را آپلود کنید

Vahid_Keyany
پنج شنبه 29 اردیبهشت 1384, 07:36 صبح
یا غفار

برای کپی کردن شاخه اگر از امکانات سایت WebMatrixHosting.NET میخواهید استفاده کنید ، این مراحل را دنبال کنید :
- به سایت WebMatrixHosting.NET با نام و کلمه عبورتان وارد شوید
- روی لینک MyServer کلیک کنید
- روی لینک FileManager کلیک کنید
- برای ساخت شاخه جدید در کنار لینک Create درون باکس نام شاخه جدیدی را که میخواهید بسازید ، بنویسید و روی لینک Create کلیک کنید
- برای ورود به یک شاخه و ساخت زیر شاخه ها در آن روی لینک نام آن شاخه در قسمت Directory List کلیک کنید
- فایها را هم باید تک تک آپلود کنید

اما اگر زیاد با طراحی سایت کار میکنید بهتر است از یک نرم افزار FTP برای آپلود کردن سایت استفاده کنید . من خودم از نرم افزار CuteFTP Pro v7.0 استفاده میکنم . از مزیات این نرم افزار این است که در این نرم افزار میتوانید شاخه ای را که روی هارد دیسک سیستم تان است با دراگ کردن به سایت تان کپی کنید . در این صورت کل شاخه با زیر شاخه ها و تمامی فایلهای داخلش کپی میشوند. همچنین این نرم افزار خودش تشخیص میدهد که باید در چه Mode مناسبی به آدرس FTP تان وصل شود و نیازی به تنظیمات زیادی ندارد. در ضمن کراکش هم تو اینترنت هست . من از کراکش هم استفاده کردم .

نرم افزار : http://www.globalscape.com/downloads/cuteftppro.asp
کراکش را دقیقا نمیدانم از چه لینکی گرفتم ولی از این سایت پیداش کردم http://www.crackfind.com/test.php

اگه دانلودش کردید و کراکش رو پیدا نکردید به من ایمیل بزنید تا واستون بفرستمش Vahid_Keyany@Yahoo.com

AspNet
پنج شنبه 29 اردیبهشت 1384, 10:05 صبح
من هم یه فولدر جدید به نام aspnet_client ساختم و تمام فایلای درون اون فولدر رو توی فولدری که ساختم آپلود کردم ولی هنوز کارم درست نشده :گیج:

AspNet
پنج شنبه 29 اردیبهشت 1384, 11:33 صبح
من مشکلم حل شد چون فقط فولدر aspnet client رو میساختم و فایلا رو آپلود میکردم :oops:

ممنون از کمکتون

afsar
سه شنبه 03 خرداد 1384, 09:57 صبح
سلام
من متوجه نشدم اگه سایت خودش webconfig نداشت باید چکار کنم؟
من webconfig خودم هم upload کردم ولی بازم جواب نداد. :گیج:

من از سایت http://www.brinkster.com استفاده می کنم
لطفا راهنماییم کنید

Vahid_Keyany
سه شنبه 03 خرداد 1384, 18:51 عصر
یا کریم

در جوابتان باید بگویم که شما ابتدا باید بدانید چرا اصلا باید فایل webConfig را تغییر دهیم . همانطور که میدانیم تنظیمات پروژه از جمله نوع CodePage و Authentication و Error Handling و ... در این فایل تنظیم میشوند . اما یک روش خوب در بانکهای اطلاعاتی این است که آدرس بانک اطلاعاتی هم بعنوان یک Application Setting در فایل WebConfig ذخیره شود . سپس در تمام برنامه برای ساختن Connection بانک اطلاعاتی از این Application Setting استفاده میکنیم .
هر سایت آدرس بانک اطلاعاتی SqlSever متفاوتی دارد . وقتی فضا میخرید یا مجانی ثبت نام میکنید ، این آدرس بانک بعنوان اطلاعات اساسی فضایی که گرفته اید به شما داده میشود . شما با SqlServer به آن متصل میشود و جداول را به درونش Import میکنید. خوب برای اینکه نیازی به دستکاری سورس پروژه نباشد آدرس بانک را بصورتی که گفتم در فایل WebConfig ذخیره میکنیم و در برنامه نیز آدرس را از آن میخوانیم. بنابراین شما باید در فایل WebConfig خود کلیدی را برای آدرس بانک اطلاعاتی اضافه کنید و پروژه تان را هم ویرایش کنید و سپس قبل از آپلود کردن پروژه تان به هر سایتی ، این رشته آدرس بانک اطلاعاتی را در WebConfig تغییر دهید و سپس فایل WebConfig را آپلود کنید.

امیدوارم که مشکلتان حل شود

afsar
چهارشنبه 04 خرداد 1384, 13:05 عصر
برنامه من اصلا از SqlServer نمی خواهد استفاده کند.
من از Access استفاده میکنم.

؟؟؟؟

Spoofed
چهارشنبه 04 خرداد 1384, 13:33 عصر
سلام
من متوجه نشدم اگه سایت خودش webconfig نداشت باید چکار کنم؟
من webconfig خودم هم upload کردم ولی بازم جواب نداد. :گیج:

من از سایت http://www.brinkster.com استفاده می کنم
لطفا راهنماییم کنید

این مواردی است که سایت فوق رسما ساپورت می کند :
http://www.brinkster.com/Hosting/PackageComparison.aspx

asp.net فقط برای حالتهای پولی ارائه شده.

Vahid_Keyany
پنج شنبه 05 خرداد 1384, 20:18 عصر
من با بانکهای اطلاعاتی OleDb روی سایت کار نکرده ام ولی اصلا شاید مشکل شما مربوط به بانک اطلاعاتی نباشد . لطفا مشکلتان را بطور کامل شرح دهید ، اگر پیام خطایی دریافت میکنید ذکر کنید .

اگر از نظر شما مانعی ندارد آدرس کامل فضایی را که گرفته اید و درست کار نمیکند در پیام بعدی ذکر کنید.
اگر برایتان اشکال امنیتی دارد میتوانید به ایمیل من ارسالش کنید .

والسلام

afsar
سه شنبه 10 خرداد 1384, 08:28 صبح
این آدرسشه :
http://www45.brinkster.com/afsarnet
:گیج:

Vahid_Keyany
سه شنبه 10 خرداد 1384, 16:56 عصر
پاسخ Spoofed درست بوده است . سایت شما برای فضای مجانی 3 ماهه ای که میدهد ، ASP.NET را ساپورت نمیکند .
بنابراین باید از سایت دیگری استفاده کنید . مثلا WebMatrixHosting.NET

afsar
چهارشنبه 11 خرداد 1384, 13:37 عصر
ممنون :wise1:

AspNet
پنج شنبه 12 خرداد 1384, 00:36 صبح
کسی میدونه چرا hypeylink بر روی سرور کار نمیکنه؟

PrinceDotNet
جمعه 13 خرداد 1384, 12:00 عصر
دوستان من تمام فایلهلیم را کپی کرده ام و با نرم افزار آنالایزر تمام جدول هایم را کپی کرده ام اما این error را می دهد.

SELECT permission denied on object 'article', database 'H_dotnetprince', owner 'dbo'.
میشه بگید مشکل کجاست

Vahid_Keyany
یک شنبه 15 خرداد 1384, 15:12 عصر
شاید مشکل اینجا باشد که owner جدول dbo است و شما مطمئنا با نام و کلمه عبور یک کاربر معمولی متصل میشوید ولی اگر این کاربر شما اجازه استفاده از جدول را داشته باشد نباید خطایی دریافت کنید.
به هر حال وقتی داده ها را بصورت آبجکتی import میکنید owner آنها dbo میشود (یعنی از گزینه سوم دیالوگ import استفاده میکنید) ولی اگر بعنوان جدول آنها را import کنید (گزینه اول دیالوگ import) آن وقت owner آنها کاربری میشود که توسط نام و کلمه عبور آن به پایگاه داده وصل شده اید .

اگر مشکلتان اینطوری حل شد لطفا به من هم اطلاع دهید (فکر نکنم علتش این باشد)

STI
پنج شنبه 19 خرداد 1384, 11:00 صبح
چطور دیتابیس اس کیو ال را با تمامی رکوردهایش در وب ماتریکس آپلود کنم؟

AspNet
یک شنبه 29 خرداد 1384, 22:55 عصر
این error برای چیه؟

http://www.hima.ws/Searcharoo.aspx

Vahid_Keyany
دوشنبه 30 خرداد 1384, 05:45 صبح
قبل از هر چیزی یک سوال دارم و آن اینکه برنامه شما در LocalHost خودتان قرار دارد یا روی اینترنت ؟
باید بررسی کنیم که این خطا چه موقع بوجود می آید ، ولی در مورد مسیر های یک برنامه باید بگویم که تمامی شاخه های درون یک برنامه جزیی از آن هستند ، پس اگر چنین شاخه ای در برنامه شما هست نباید مشکلی داشته باشید مگر اینکه :
- یک برنامه باید به IIS به عنوان یک Application دات نت شناسانده شود برای این کار باید روی مسیر آن یک Virtual Directory ایجاد کنید و سپس در قسمت Settings دیالوگ خصوصیات آن شاخه مجازی گزینه های زیر را فعال کنید :
Enable ASP.NET Server Side Debugging
Enable ASP.NET Client Side Debugging
این مشکل عموما وقتی پیش می آید که برنامه را روی سیستم دیگری میبرید و میخواهید اجراش کنید ، چون VS.NET خودش برای پروژه های جدید شاخه مجازی را بطور اتوماتیک میسازد و شما روی سیستم های دیگر خودتان بطور دستی باید آن را ایجاد کنید

AspNet
پنج شنبه 02 تیر 1384, 10:13 صبح
سلام

این لینکی که دادم رو روی اینترنت قرار دادم و بر روی localhost هیچ مشکلی نداشتم.
برنامه ی من هم به عنوان یک app شناخته شده و این لینکی که دادم تنها یه فرمی از ریشه ی برنامه ام هست.

با تشکر از توجهتون

Vahid_Keyany
پنج شنبه 02 تیر 1384, 11:25 صبح
:) اگر توجه کنید مسیری که در آن بدنبال فایل میگردد یک مسیر محلی است :
c:\Inetpub\wwwroot\MainWeb
خوب پس معلوم میشود که شما از متدهای System.IO.Directory استفاده کرده اید یا کنترل دیگری که بصورت توکار دارد از متدهای ان استفاده میکند و آدرس را مطلق داده اید .
بنابراین به آدرس ها در تنظیمات پروژه تان یا در کد برنامه تان توجه کنید و آدرس ها را بصورت نسبی بدهید مثل :
<span dir=ltr>Response.Redirect("Books/Romans.aspx")</span>

AspNet
پنج شنبه 02 تیر 1384, 12:36 عصر
من برای رفتن به صفحه ای که error میده یه hyperlink گذاشتم و آدرسش هم مثل بقیه هست ولی بقیه لینکا که هیچ مشکلی ندارن

Vahid_Keyany
پنج شنبه 02 تیر 1384, 14:29 عصر
:oops: ببخشید ، لطفا توضیح بدید تو این صفحه جستجو از چه کنترلهایی استفاده کرده اید و کد اون رو هم بررسی کنید

AspNet
پنج شنبه 02 تیر 1384, 15:31 عصر
از کنترل خاصی استفاده نکردم ولی کدش رو از اینترنت گرفتم و گذاشتمش توی سایت :گیج:

Vahid_Keyany
پنج شنبه 02 تیر 1384, 18:29 عصر
اگه ممکنه کدش رو یا اینجا بزنین یا به ایمیلم ارسال کنید :
Vahid_Keyany@Yahoo.com
فکر میکنم که مشکل توی کد اون باشه چون خطا ، خطای زمان اجراست که در طول اجرا شدن صفحه داره اتفاق می افته حتما کد Page_Load هم همراهش باشه

AspNet
پنج شنبه 02 تیر 1384, 18:49 عصر
کدش که خیلیه

ولی از اینجا گرفتم:
http://www.codeproject.com/aspnet/Searcharoo.asp

با تشکر

Vahid_Keyany
پنج شنبه 02 تیر 1384, 20:36 عصر
با سلام

کدش خیلی پیچیده بود . من که اصلا نتونستم تو یک پروژه ازش استفاده کنم . مرتب خطاهای مختلفی میده که باید فایلهاش رو ویرایش کنی . اصل مشکل هم اینه که کدها رو توی کد HTML نوشته و از Code Behind استفاده نکرده .

به هر حال توی مقاله نویسنده توضیح داده بود که در فایل Web.Config پروژه باید کلید های زیر را وارد کنید :
<span dir=ltr>

&lt;appSettings>
&lt;!--physical location of files-->
&lt;add key="Searcharoo_PhysicalPath" value="c&#58;\Inetpub\wwwroot\" />
&lt;!--base Url to build links-->
&lt;add key="Searcharoo_VirtualRoot " value="http&#58;//localhost/" />
&lt;!--allowed file extension-->
&lt;add key="Searcharoo_FileFilter" value="*.html"/>
&lt;/appSettings></span>

خوب روشنه که Value ها رو هم باید با مقادیر مناسب مقدار دهی کنید .
امتحان کنید و به من هم اطلاع بدید .
متشکرم.

AspNet
پنج شنبه 02 تیر 1384, 21:46 عصر
این کدیه که من قرار دادم

&lt;appSettings>
&lt;add key="Searcharoo_PhysicalPath" value="c&#58;\Inetpub\wwwroot\MainWeb" />
&lt;!--base Url to build links-->
&lt;add key="Searcharoo_VirtualRoot " value="http&#58;//localhost/" />
&lt;!--allowed file extension-->
&lt;add key="Searcharoo_FileFilter" value="*.aspx"/>
&lt;/appSettings>

حالا باید روی سایت هم امتحان کنم
و بهتون خبر میدم :)

AspNet
پنج شنبه 02 تیر 1384, 22:24 عصر
از این قسمت error میگیره:

&lt;add key="Searcharoo_PhysicalPath" value="c&#58;\Inetpub\wwwroot\MainWeb" />

باید چی به جاش بذارم ؟

با تشکر

AspNet
پنج شنبه 02 تیر 1384, 22:49 عصر
سلام

من با توجه به این کد

m_path = ConfigurationSettings.AppSettings&#91;"Searcharoo_PhysicalPath"&#93;;
و

if &#40;null == m_path&#41;
&#123; // use the path of the search ASPX page
m_path = Server.MapPath&#40;"."&#41;;
&#125;

اومدم خط اولی در webconfig یعنی همون خطی که ازش error میگرفت رو پاک کردم و مثل اینکه مشکلم حل شد :mrgreen:

لطفا اینجا رو ببینید:
http://www.hima.ws/Searcharoo.aspx

rohollahmahmoodiany
جمعه 03 تیر 1384, 15:37 عصر
لطفا بگویید که در کدام پوشه در روی local میتوان فایلهای mdb,ldf رامیتوان یافت.زیرا من در پوشه db مربوط به هاست دیتا بیسی که از روی کامپیوتر خودم back up کرده بودم.را گپی کردم تا مدیر سایت ان را atach کند اما مدیر سایت میگوید که باید فایل های فوق را کپی کنم.
من از هاست زیر استفاده میکنم:
aryanic.comبا تشکر.

rohollahmahmoodiany
جمعه 03 تیر 1384, 15:37 عصر
با سلام.
یکی از همکاران مناسفانه هاست را به هم ریخته و پوشه های زیادی را در ان ریخته که نمیدانم کدام یک ازاول بوده و.....من بدون توجه به اینها با توجه به اولین صفحه همین تاپیک رفتم و فقط فایلهای درون وب اپلیکیشن را کپی کردم اما خطای زیر ظاهر شد:
You are not authorized to view this page
لطفا بگویید که ایا لازم است برای رفع این خطا سایر پوشه های wwwroot را نیز کپی کنم.ایا لازم است پوشه هایی را که همکارم کپی کرده است را پاک کنم.در ضمن من یک بار نیز کل webapplicationرا نیز کپی کردم باز هم.....
لیست پوشه هایی که هم اکنون در www هاست موجودند:
private vtivnf وvtipvt,aspnet_client,bin cgibin,images,ndexesfile,states
من از این هاست استفاده میکنم.http://aryanic.com/
با تشکر !

Asad.Safari
شنبه 04 تیر 1384, 19:05 عصر
You are not authorized to view this page

فکر کنم این مشکل از Permision است ! که اون از حالت Everyone خارج شده است!
سری به کنترل پنل هاستینگ خود بیزنید و این قضیه را چک نمایید !

:موفق:

rohollahmahmoodiany
یک شنبه 05 تیر 1384, 14:10 عصر
با تشکر
مدیر سرور میگوید که 20 سایت در روی سرور کار میکنند بدون اینکه ما به ای ای اس و... از سرور دست بزنیم.می گو ید که هر اشکالی است از تنظیمات پروژه خودت است.این پروزه هم که در روی کامپیوتر خودم جواب میدهد نمیدانم...؟

shakiba_12
یک شنبه 05 تیر 1384, 15:51 عصر
من همون فایل که آقای نصیری قرار داده بودن رو قرار دادم ولی با ان ارور برخورد میکنم

Runtime Error
Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for security reasons). It could, however, be viewed by browsers running on the local server machine.

Details: To enable the details of this specific error message to be viewable on remote machines, please create a &lt;customErrors> tag within a "web.config" configuration file located in the root directory of the current web application. This &lt;customErrors> tag should then have its "mode" attribute set to "Off".

&lt;!-- Web.Config Configuration File -->

&lt;configuration>
&lt;system.web>
&lt;customErrors mode="Off"/>
&lt;/system.web>
&lt;/configuration>

Notes: The current error page you are seeing can be replaced by a custom error page by modifying the "defaultRedirect" attribute of the application's &lt;customErrors> configuration tag to point to a custom error page URL.

&lt;!-- Web.Config Configuration File -->

&lt;configuration>
&lt;system.web>
&lt;customErrors mode="RemoteOnly" defaultRedirect="mycustompage.htm"/>
&lt;/system.web>
&lt;/configuration>

AspNet
یک شنبه 05 تیر 1384, 15:57 عصر
shakiba_12
شما ابتدا این قسمت از فایل web.config رو ویرایش کنید تا خطا رو نشون بده:

&lt;configuration>
&lt;system.web>
&lt;customErrors mode="Off"/>
&lt;/system.web>
&lt;/configuration>

یعنی باید قسمت customErrors mode را برابر با "Off" قرار بدید..

وقتی اینو درست کردید یه بار دیگه سایتتون رو بیارید تا خطا رو نشون بده..

shakiba_12
یک شنبه 05 تیر 1384, 19:57 عصر
off هست

AspNet
یک شنبه 05 تیر 1384, 20:05 عصر
شاید off رو درست ننوشتین
Off درسته
چون برنامه ات یه خطایی داره که باید در وب کانفیگت حتما این را که گفتم درست کنی تا بدونی خطا از کجاست :)

shakiba_12
دوشنبه 06 تیر 1384, 10:36 صبح
شاید off رو درست ننوشتین
Off درسته
چون برنامه ات یه خطایی داره که باید در وب کانفیگت حتما این را که گفتم درست کنی تا بدونی خطا از کجاست :)

باز هم اجرا نمی شود
:(

&lt;?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
&lt;configuration>
&lt;appSettings>
&lt;/appSettings>
&lt;system.web>
Set compilation debug="true" to enable ASPX debugging. Otherwise, setting this value to
false will improve runtime performance of this application.
debugging ASP .NET files.
-->
&lt;compilation defaultLanguage="vb" debug="true" />
Set customError mode values to control the display of user-friendly
error messages to users instead of error details &#40;including a stack trace&#41;&#58;

"On" Always display custom &#40;friendly&#41; messages
-->
&lt;!-- AUTHENTICATION
This section sets the authentication policies of the application. Possible modes are "Windows", "Forms",
"Passport" and "None"
-->
root.
-->
By default ASP .NET uses cookies to identify which requests belong to a particular session.
-->
&lt;sessionState
mode="InProc"
stateConnectionString="tcpip=127.0.0.1&#58;42424"
sqlConnectionString="data source=127.0.0.1;Trusted_Connection=yes"
cookieless="false"
timeout="20"
/>
&lt;/system.web>
&lt;/configuration>

AspNet
دوشنبه 06 تیر 1384, 16:26 عصر
بر روی لوکال درست کار میکنه؟

rohollahmahmoodiany
دوشنبه 06 تیر 1384, 19:04 عصر
با سلام.لطفا هرکس که جواب این سوال را میداند جواب دهد:
در پوشه www در هاست هیچ پوشه ای ندارم .میخواستم ببینم ایا وجود پوشه هایی نظیر _privateو asp_client و......ضروری است؟

shakiba_12
سه شنبه 07 تیر 1384, 14:21 عصر
بر روی لوکال درست کار میکنه؟
روی کامپیوتر خودم که وب کانفیگ همونیه که خود دات نت ایجاد میکنه با این فرق میکنه

AspNet
چهارشنبه 08 تیر 1384, 01:33 صبح
پس فعلا وب کانفیک خودتون رو جایگزین کنید و تغییراتی که وب کانفیک سایت داده رو در کانفیگ خودتون اعمال کنید ببینید چی میشه

البته اینو حتما یادت نره:

AspNet
دوشنبه 03 مرداد 1384, 00:34 صبح
من در سایتم یک یوزر کنترل دارم اما با اینکه اونو آپلود میکنم اما بازم خطای : Could not load type user control رو میده
مشکل کجاست؟

با تشکر

Vahid_Keyany
یک شنبه 23 مرداد 1384, 15:55 عصر
با سلام.لطفا هرکس که جواب این سوال را میداند جواب دهد:
در پوشه www در هاست هیچ پوشه ای ندارم .میخواستم ببینم ایا وجود پوشه هایی نظیر _privateو asp_client و......ضروری است؟

گاهی اوقات اینطوری هست . مثلا من در ویندوز 2003 سرور این پوشه را نداشتم ولی در ویندوز های Professional داشتم .

Vahid_Keyany
یک شنبه 23 مرداد 1384, 16:34 عصر
شکیبا تو کد وب کانفیگ یکی از سایتهام که درست کار کرده customErrors روی RemoteOnly تنظیم شده است . لطفا به پیام های خطا بیشتر توجه کنید. البته کد سایت من به زبان C# بوده است .

تا جایی که یادمه دو سه ماه پیش در صفحه جواب دادن به بحث تو این فروم یک نوار ابزار فرمت وجود داشت اما حالا نیست ! جل الخالق !!!

hamid314
شنبه 05 شهریور 1384, 07:54 صبح
با عرض سلام
من یک مشکل توی database دارم
1-من وقتی با access می نویسم و upload می کنم روی سایت error می ده.
کد:
con= New OleDbConnection( "PROVIDER=Microsoft.Jet.OLEDB.4.0;data source=bankafs.mdb" )
و error اون اینه:
Could not find file 'c:\windows\system32\inetsrv\bankafs.mdb'.
Description: An unhandled exception occurred during the execution of the current web request. Please review the stack trace for more information about the error and where it originated in the code.
2-وقتی sql server مینویسم :
کد:
con=new sqlconnection("server=localhost;database=bankafs")
con.open()
error می ده که البته من بجای localhost اسم اون host رو مینویسم ولی ایراد می گیره.
خیلی مچکر می شم اگه کمکم کنید.

Peyman_Ranjbar
شنبه 05 شهریور 1384, 08:35 صبح
کد:
con= New OleDbConnection( "PROVIDER=Microsoft.Jet.OLEDB.4.0;data source=bankafs.mdb" )
.
به جای این کد از عبارت زیر استفاده کن

con= New OleDbConnection( "PROVIDER=Microsoft.Jet.OLEDB.4.0;data source=" + Server.MapPath("") <A href="mailto:+@"\bankafs.mdb">+@"\bankafs.mdb" )

hamid314
دوشنبه 07 شهریور 1384, 07:21 صبح
خیلی مچکرم از شما unicorN
راهنمایی شما مشکلم را با access کرد
اما هنوز در sql server نمی دونم چطوری با query analyzer جداول databaseخودم رو روی server hostبفرستم.
شما سایتی اطلاع دارید که از sql server حمایت کند.البته بجز hostwebmatrix.net
بسیار مچکرو از راهنمای شما.روز خوبی داشته باشید.

mohandess_anita
یک شنبه 27 شهریور 1384, 11:15 صبح
سایت من هم یک همچین مشکلی دارد و پیغام خطا می دهد و در پیغام خطا مشکل web config را می دهد اما متاسفانه من اصلا برای سایتم web config ندارم و نمی دونم از کجا بیارم لطفا کمکم کنید

Vahid_Keyany
سه شنبه 29 شهریور 1384, 13:43 عصر
تو شاخه ای که سایت رو ساختید کنار فایلهای دیگه یک فایل بنام Web.Config هست وقتی پروژه تون رو تو ویژوال استودیو باز میکنید تو پنجره Solution Explorer باز هم این فایل رو میبینید.

mohsen_pourvali
دوشنبه 11 مهر 1384, 08:31 صبح
salam
man dar dorost kardane yek projee web dar Visual Stuido.Net 2001 be moshkel barkhoram be tori ke hengam dorost kardan yek proje jadide web safhee avale proje baz nemishavad lotfan man ra rahnamaee konid

My program is My Child
چهارشنبه 13 مهر 1384, 10:37 صبح
آیا نوشتن خط
در Web.config الزامی است.؟

Behrouz_Rad
چهارشنبه 13 مهر 1384, 12:38 عصر
الزاما نه اما ترجیحا بله.
میتونید key فوق را حذف کرده و به طور مستقیم اقدام به نوشتن Connection String در کدهای برنامه خود کنید.
موفق باشید.

rainynight
جمعه 15 مهر 1384, 01:07 صبح
سلام می خوام بدونم این فایل dll در دات نت 2 کجا رفته و ما باید چیرو آپلود کنیم؟؟؟

mahboobeh
شنبه 16 مهر 1384, 20:48 عصر
سلام
من یک سایت با asp.net ساختم با 20 تا وب فرم برای اعلام نمرات یک مدرسه شلوغ. از بانک sql استفاده کردم و12 تا جدول دارم و کلا حدود 10 تا عکس . اگه میشه به من بگید برای این سایت چقدر فضا لازمه ؟ ممنون میشم .

اگه بعدا بخوام قسمت ارسال email بهش اضافه کنم چی؟ برای این کار جایی که فضای اولیه رو ازش گرفتم باید سرور میل داشته باشه یا بعدا میشه اوونو گرفت ؟

hamidr
جمعه 16 دی 1384, 21:17 عصر
با سلام خدمت دوستان.
لینک زیر رو ببینید :
http://www.inotas.org/WebForm1.aspx

دیتابیسم اکسس 2000 و در باکس عد 1 تا 5 رو میتونید وارد کنید بعد باتون رو بزنید

این Error برای چیه؟

Behrouz_Rad
جمعه 16 دی 1384, 22:54 عصر
همان طور که گفته شده، باید المنت customErrors رو برابر با Off قرار بدی تا خطا رو ببینی!
این المنت به طور پیش فرض، مقدار RemoteOnly رو می پذیره...
در ضمن، زمانی که قصد نمایش یک صفحه ی سفارشی برای خطاهایی که احیانا اتفاق می افتند رو داریو نام صفحه رو در قسمت defaultRedirect مشخص می کنی، مقدار customErrors رو باید برابر با On قرار بدی!
موفق باشید.

hamidr
شنبه 17 دی 1384, 18:17 عصر
مشکل من دادن مسیر دیتابیسم است

چکارش کنم؟

JikSearch
دوشنبه 01 اسفند 1384, 17:27 عصر
سلام
من با یکی از دیتا بیس های اکسس بر روی هاست مشکل زیر را دارم

Could not use ''; file already in use.
Description: An unhandled exception occurred during the execution of the current web request. Please review the stack trace for more information about the error and where it originated in the code.
Exception Details: System.Data.OleDb.OleDbException: Could not use ''; file already in use.

اما بر روی هاست دیگرم همین برنامه مشکلی ندارد.

لطفاً راهنمایی بفرمائید

Behnam Azadi
دوشنبه 08 اسفند 1384, 13:34 عصر
سلام استاد
خیلی خوشحالم که در خدمت شما هستم.
من یک سایت دارم. میخواهم برنامه ای که در سیستم خودم نوشتم و کار هم میکنه رو به سایت انتقال بدهم. برنامه تحت asp.net نوشته شده. data base هم accsess است.
برای upload این برنامه در سایتم چیکار کنم؟ Connection string مربوط به database رو به کجا تغییر بدم؟ چه کارهایی باید انجام بدم ؟
با سپاس.

AspNet
جمعه 12 اسفند 1384, 14:35 عصر
connection string برنامتو باید طوری تغییر بدی که به نام دیتابیسی که روی هاست ساختی بخوره.
یعنی نام دیتابیس وارد میکنی و username و password مربوط به دیتابیس.

Behnam Azadi
شنبه 13 اسفند 1384, 08:19 صبح
سلام استاد
متشکرم. برنامه هایی که در ASP.Net نوشتم در سیستم خودم خوب کار میکنه ولی وقتی upload می کنم پیغام Server error in '/' application می ده. توضیحاتش هم مربوط به webconfig مربوط می شه. آیا webconfig رو خراب کردم؟ خوشحال می شم اگه کمکم کنید.
متشکر.

AspNet
پنج شنبه 18 اسفند 1384, 23:39 عصر
شما error رو اینجا بذارین ببینم چیه

roya2002_80
یک شنبه 20 فروردین 1385, 07:56 صبح
سلام
ایا کسی از سایت somee.com هاست رایگان گرفته؟ من نمی دونم دیتابیس را در این سایت از کجا اپلود کنمو رشته اتصال به دیتابیس را در کجا تغییر بدم؟ لطفا من را راهنمایی کنید
با تشکر

SalarSoft
یک شنبه 20 فروردین 1385, 09:03 صبح
سلام
ایا کسی از سایت somee.com هاست رایگان گرفته؟ من نمی دونم دیتابیس را در این سایت از کجا اپلود کنمو رشته اتصال به دیتابیس را در کجا تغییر بدم؟ لطفا من را راهنمایی کنید
با تشکر
اگر منظورتون SQLServer است باید بگم که این سایت سرویس رایگانش همچین امکاناتی نداره.
بهتره از www.vwdhosting.net استفاده کنید که سرویس رایگانش sqlserver داره.

roya2002_80
یک شنبه 20 فروردین 1385, 13:47 عصر
ازجوابی که دادید ممنونم

hassan_RK
یک شنبه 20 فروردین 1385, 18:10 عصر
با عرض سلام
مطالب 17 صفحه این تاپیک رو خوندم
1- در هاستی که گرفتم فایل وب کانفیگ نبود
2- پوشه aspnet_client رو از کامپیوترم روی سایت کپی کردم
3- فرمهایم را که در پوشه ای داخل پوشه روت بود را به پوشه روت انتقال دادم
4- فایل کان فیگ رو هم طبق فرمایشات دوستان درست کردم

اما هنوز مشکل برطرف نشد

تمام کنترل هایی که در فرمها از وب فرم استفاده کردم نشون نمی ده ولی کنترلهایی را که از اچ تی ام ال استفاده کردم نمایش می ده در ضمن فونتها هم بهم ریخته
همین مشکل زمانیکه از کامپیوتر خودم از قسمت آی آی اس --open-- می کنم اتفاق می افتد

مشکل از کجاست ؟؟؟؟؟؟؟
با تشکر

setarehman
پنج شنبه 07 اردیبهشت 1385, 17:14 عصر
dar site webmatrix in file wenconfig koja hast

aliakbarzadeh
چهارشنبه 27 اردیبهشت 1385, 08:49 صبح
با سلام
چه فایلهای را باید آپلود کنیم . آیا میتوان فایلهای ASPx را آپلود نکرد

night11
چهارشنبه 27 اردیبهشت 1385, 20:58 عصر
سلام

برای راه اندازی یک سرور باید چیکار کرد . من الان دارم روی ویندوز اکس پی سایت رو طراحی می کنم با Sql سرور حالا می خوام روی یک سیستم ویندوز 2003 نصب کنم و اون رو بعنوان سرور قرار بدم و فایلها رو به اونجا انتقال بدم
لطفا راهنمایی کنید
آیا انتقال فایلهای کافیست ؟ و فایل وب کانفیگ رو چیکار کنم ؟ یا نرم افزار خاصی باید نصب بشه ؟
ممنون
ببخشید اگه سوالم کلی هست

esmaeil
جمعه 29 اردیبهشت 1385, 10:42 صبح
سلام.
من هم یک صفحه aspx با بانک اطلاعاتی access2003 دارم که در سیستم خودم(localhost) مشکلی ندارد اما وقتی که آن را upload می کنم connection string من به مشکل برخورده و دیتابیس open نمی شود.
نحوه ارتباط من از طریق oledbdaraconnection است. لطفا در تنظیمات مربوط به اتصال به دیتابیس مرا راهنمایی کنید.

roya2002_80
دوشنبه 08 خرداد 1385, 16:43 عصر
سلام من در سایتی که آپلود کردم خطای زیر را می دهد اشکال از کجاست

Configuration Error
Description: An error occurred during the processing of a configuration file required to service this request. Please review the specific error details below and modify your configuration file appropriately.

Parser Error Message: File or assembly name CrystalDecisions.CrystalReports.Engine, or one of its dependencies, was not found.

Source Error:

Line 22: debugging ASP.NET files.
Line 23: -->
Line 24: <compilation defaultLanguage="c#" debug="true"><assemblies><add assembly="CrystalDecisions.CrystalReports.Engine, Version=9.1.5000.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=692fbea5521e1304"/><add assembly="CrystalDecisions.ReportSource, Version=9.1.5000.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=692fbea5521e1304"/><add assembly="CrystalDecisions.Shared, Version=9.1.5000.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=692fbea5521e1304"/><add assembly="CrystalDecisions.Web, Version=9.1.5000.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=692fbea5521e1304"/></assemblies></compilation>
Line 25: <!-- CUSTOM ERROR MESSAGES
Line 26: Set customErrors mode="On" or "RemoteOnly" to enable custom error messages, "Off" to disable.

roya2002_80
سه شنبه 09 خرداد 1385, 20:07 عصر
لطفا کمکم کنید.................

hmm
چهارشنبه 10 خرداد 1385, 14:03 عصر
هاست شما از CRYSTAL REPORT پشتیبانی نمیکنه
پس نمیتونی رو این هاست از این نوع گزارش بگیری

roya2002_80
چهارشنبه 10 خرداد 1385, 14:53 عصر
ممنون از جوابی که دادید . من یه ایمیلی به شرکت زدم که مطمئن شوم(شرکت پیشگامان یزد)

zarzary
یک شنبه 21 خرداد 1385, 12:14 عصر
من وقتی فایلهام را اپلود کردم این پیغام را می دهد لطفا من را راهنمایی کنیید

Server Error in '/' Application.
--------------------------------------------------------------------------------

Configuration Error
Description: An error occurred during the processing of a configuration file required to service this request. Please review the specific error details below and modify your configuration file appropriately.

Parser Error Message: ?

Source Error:

Line 6:
Line 7:
Line 8: <httpHandlers><add verb="GET"
Line 9: path="FtbWebResource.axd"
Line 10: type="FreeTextBoxControls.AssemblyResourceHandler,FreeTe xtBox"></add>

Source File: E:\PARSDATA\users\webadmin\sitnaacom\sitnaa.com\ww w\web.config Line: 8

Assembly Load Trace: The following information can be helpful to determine why the assembly 'FreeTextBox' could not be loaded.

=== Pre-bind state information ===
LOG: DisplayName = FreeTextBox
(Partial)
LOG: Appbase = file:///E:/PARSDATA/users/webadmin/sitnaacom/sitnaa.com/www
LOG: Initial PrivatePath = bin
Calling assembly : (Unknown).
===

LOG: Policy not being applied to reference at this time (private, custom, partial, or location-based assembly bind).
LOG: Post-policy reference: FreeTextBox
LOG: Attempting download of new URL file:///C:/WINDOWS/Microsoft.NET/Framework/v1.1.4322/Temporary ASP.NET Files/root/22703e1b/8c789b0a/FreeTextBox.DLL.
LOG: Attempting download of new URL file:///C:/WINDOWS/Microsoft.NET/Framework/v1.1.4322/Temporary ASP.NET Files/root/22703e1b/8c789b0a/FreeTextBox/FreeTextBox.DLL.
LOG: Attempting download of new URL file:///E:/PARSDATA/users/webadmin/sitnaacom/sitnaa.com/www/bin/FreeTextBox.DLL.
LOG: Attempting download of new URL file:///E:/PARSDATA/users/webadmin/sitnaacom/sitnaa.com/www/bin/FreeTextBox/FreeTextBox.DLL.
LOG: Attempting download of new URL file:///C:/WINDOWS/Microsoft.NET/Framework/v1.1.4322/Temporary ASP.NET Files/root/22703e1b/8c789b0a/FreeTextBox.EXE.
LOG: Attempting download of new URL file:///C:/WINDOWS/Microsoft.NET/Framework/v1.1.4322/Temporary ASP.NET Files/root/22703e1b/8c789b0a/FreeTextBox/FreeTextBox.EXE.
LOG: Attempting download of new URL file:///E:/PARSDATA/users/webadmin/sitnaacom/sitnaa.com/www/bin/FreeTextBox.EXE.
LOG: Attempting download of new URL file:///E:/PARSDATA/users/webadmin/sitnaacom/sitnaa.com/www/bin/FreeTextBox/FreeTextBox.EXE.

--------------------------------------------------------------------------------
Version Information: Microsoft .NET Framework Version:1.1.4322.2032; ASP.NET Version:1.1.4322.2032

سار
دوشنبه 22 خرداد 1385, 12:43 عصر
این یعنی چی؟
همه چیز درست بود ولی وقتی آپلود کردم این Error را داد. لطفن راهنمایی کنید.

Server Application Unavailable
The web application you are attempting to access on this web server is currently unavailable. Please hit the "Refresh" button in your web browser to retry your request.

Administrator Note: An error message detailing the cause of this specific request failure can be found in the application event log of the web server. Please review this log entry to discover what caused this error to occur.

alireza244
جمعه 03 شهریور 1385, 19:25 عصر
با سلام
من یه فضای رایگان گرفتم (از سایت VWDHosting.NET گرفتم)
فایل web.config را طبق گفته آقای نصیری درست کردم مشکل حل شد
ولی صفحاتی که از بانک اطلاعاتی استفاده کردم خطا میده
بانک اطلاعاتی من هم sql2000 هست
اینم خطا
An error has occurred while establishing a connection to the server. When connecting to SQL Server 2005, this failure may be caused by the fact that under the default settings SQL Server does not allow remote connections. (provider: Named Pipes Provider, error: 40 - Could not open a connection to SQL Server)

اینم آدرس و ب سایت : http://alireza244-1.at.vwdhosting.net/

یه چیز دیگه : نوشته های فارسی را هم بهم می ریزه (علامت ؟ چاپ میکنه)

لطفا کمک کنید

با تشکر

mehdi_kamari
دوشنبه 22 مرداد 1386, 00:17 صبح
پس تنظیمات web.config چی میشه ؟ اون تنظیماتی که روی لوکال انجام دادیم ؟

راستی نیاز هست که کل solution رو روی هاست کپی کنیم ؟

ببخشید خیلی تازه کارانه می پرسم .

Kia_MLS
چهارشنبه 21 شهریور 1386, 12:41 عصر
با سلام خدمت همه اساتید محترم
من تمامی فایلهامو طبق فرمایشات شما آپلود کرم ولی موقع لود شدن سایت Error میده!
من از Asp.Net 2005 برای طراحی سایت استفاده کردم
Host از اون پشتیبانی میکنه
این هم فایل Web.config من:

<?xml version="1.0" encoding ="utf-8"?>
<configuration>
<appSettings>
</appSettings>
<connectionStrings>
</connectionStrings>
<system.web>
<roleManager enabled="true"/>
<customErrors mode ="On"/>
<compilation debug="true" strict="true" explicit="true">

<assemblies>
<add assembly="System.Design, Version=2.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=B03F5F7F11D50A3A"/></assemblies></compilation>
<pages>
<namespaces>
<clear/>
<add namespace="System"/>
<add namespace="System.Collections"/>
<add namespace="System.Collections.Specialized"/>
<add namespace="System.Configuration"/>
<add namespace="System.Text"/>
<add namespace="System.Text.RegularExpressions"/>
<add namespace="System.Web"/>
<add namespace="System.Web.Caching"/>
<add namespace="System.Web.SessionState"/>
<add namespace="System.Web.Security"/>
<add namespace="System.Web.Profile"/>
<add namespace="System.Web.UI"/>
<add namespace="System.Web.UI.WebControls"/>
<add namespace="System.Web.UI.WebControls.WebParts"/>
<add namespace="System.Web.UI.HtmlControls"/>
</namespaces>
</pages>
<authentication mode="Forms">
<forms name="MyAppCookie" loginUrl="Default.aspx">
<credentials passwordFormat="Clear">
<user name="som" password="som"/>
</credentials>
</forms>
</authentication>
<sessionState mode = "InProc"/>
</system.web>
</configuration>

آدرس سایت : Vastagroup.com

cmstop.ir
شنبه 05 اسفند 1396, 12:38 عصر
چه اروری دریافت می کنید؟
طراحی سایت (http://cmstop.ir)

rezanoorpour
دوشنبه 28 مرداد 1398, 12:27 عصر
فروش قالب Html با کمترین قیمت ممکن
http://htmlcenter.ir/Group/1/%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-Html
و قالب وردپرس به صورت رایگان
http://htmlcenter.ir/Group/19/%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3
ومقاله های مفید و جالب درباره معایب و مزایایی زبان های برنامه نویسی
http://htmlcenter.ir/blog
طراحی سایت در زمان کم و قیمت مناسب
http://qomsite.com/