PDA

View Full Version : ارسال دیتاست به کریستال ریپورت

khz-web1
شنبه 15 فروردین 1388, 03:07 صبح
سلام ....
من دیتاست خودم رو با کد نویسی تعریف می کنم ، و همچنین عمل فیل کردن اون رو ... حالا می خوام این دیتاست رو به کریستال ارسال کنم و مقادیر فیلد های اون رو تو کرستال ریپورت نمایش بدم ...
لطفا راهنمایی بفرمایید

با تشکر

rnm123
شنبه 15 فروردین 1388, 21:32 عصر
دوست عزیز از کد زیر میتونی استفاده کنی

ReportDocument _ReportObj = new ReportDocument();
_ReportObj.SetDataSource(ds1);

ds1 نام دیتاست شماست البته شما باید یک گزارش کریستال ریپورت تهیه کنید و یک دیتاست را به آن ارتباط دهید که دقیقا فیلدهای آن با فیلدهای دیتاست برابر باشد

khz-web1
یک شنبه 16 فروردین 1388, 01:34 صبح
میشه یکم بیشتر توضیح بدید راجب کدتون ....

rezaei manesh
یک شنبه 16 فروردین 1388, 11:01 صبح
سلام
شما بهتره که يه ديتا بيس ويزاردي درست کني و اونو تو کريستال استفاده کني
و بعد اگر خواستي موقع ست کردن ديتاست به کريستال تو کد از همون کد بالا استفاده کن

khz-web1
یک شنبه 16 فروردین 1388, 14:37 عصر
ببینید دوستان ... دیتاست بنده با کد نویسی هستش(و نمی تونم از ویزارد استفاده کنم ...) خوب اگه ویزارد استفاده کنم که مشکلی ندارم ... من حتمی باید با کد نویسی اونو تعریف کنم ... از دوستان کسی میدونه چجوری میشه مقادیر دیتاست رو به کریستال ریپورت ارسال کرد
با تشکر فراوان

khz-web1
سه شنبه 25 فروردین 1388, 19:09 عصر
کسی از دوستان نمی تونه یه کمکی به ما بکنه

با تشکر

hasan_esfahan
سه شنبه 25 فروردین 1388, 19:32 عصر
اگه در قسمت گزارش سازی یا کریستال سرچ کنی چند تا مقاله است

khz-web1
چهارشنبه 26 فروردین 1388, 00:41 صبح
من سرچ کردم ولی متاسفانه چیزه بدرد بخور یافت نکردم ... لطفا اگه لینکی دارید که مشکل منو حل کنه بزارید....

باتشکر

rezaei manesh
چهارشنبه 26 فروردین 1388, 08:53 صبح
سلام
من 5 سال پيش براي يک همچين کاري که اونجا تعداد ستون ها مشخص نبود يک بار 2 يک بار 5 تا و.. بود
با استفاده از کريستال چاپ رو ساختم اما تو کار با محدوديت هاي زيادي روبرو بودم
بعد از اون کار بود که فهميدم کريسال براي گزارشات پويا خوب نيست حداقل اين کريستال خود دات نت
به شما هم تو چت گفتم که بهتره همون گرايد ويو که تو کار مي سازيد رو واسه چاپ بفرستيد
اونجا دست شما بزتر هست البته سر فونت و رنگ و... شايد يکم اذيت کنه که اونم مي تونيد حل کنيد يه جورايي

khz-web1
چهارشنبه 26 فروردین 1388, 21:49 عصر
من مجبور شدم از همین چاپ دیتاگریدویو استفاده کنم ... 1 نمونه برنامه ازش داشتم که نسبتا کار منو راه
انداخت...
اگه خواستید بگید تا نمونه برنامه رو بزارم