PDA

View Full Version : سوال: مودم های سازگار با kdtele

visual_sadegh
شنبه 15 فروردین 1388, 10:22 صبح
با سلام
کسی می دونه چه مودم های جهت استفاده از تلفن گویا با استفاده از کامپوننت kdtele مناسبه؟
با امکانات
-پخش صدا برای کاربر
-دریافت صدا از کاربر(ضبط صدای کاربر)
-تشخیص کلید فشرده شده توسط کاربر
-تشخیص شماره تلفن (کالر آی دی)
ممنون:لبخندساده:

visual_sadegh
یک شنبه 16 فروردین 1388, 07:11 صبح
کسی نیست که جواب سوالم را بده

visual_sadegh
دوشنبه 17 فروردین 1388, 10:03 صبح
سلام
واقعا ضروریه اساتید کمک کنند.:ناراحت:

visual_sadegh
سه شنبه 18 فروردین 1388, 12:50 عصر
تا الان این تاپیک 50 تا بازدید کننده داشته
کسی تا حالا از این کامپوننت استفاده نکرده:متعجب:
اساتید کمک کنند:افسرده:

arman_Delta2002
سه شنبه 18 فروردین 1388, 23:13 عصر
خوب زولتریکس 3 چیپ سازگاره و با مدل توشیبا سازگار نیست البته اون روی سیتم من دو چیپ هست .

visual_sadegh
پنج شنبه 20 فروردین 1388, 07:47 صبح
ممنون از جوابتون آیا زولتریکس سه چیپ از اون امکاناتی که گفتم مثلا voice پشتیبانی می کنه؟

arman_Delta2002
پنج شنبه 20 فروردین 1388, 11:36 صبح
بله زولتریکس سه چیپ کاملترین و پرکاربرد ترین مدم هست در نوع خودش . ولی برای خریداری اون دقت کن که جنس تقلبی اون زیاد هست و فکر کنم تنها راه تشخیص اصل بودنش اینه که پشت برد اصلی نوشته زولتریکس هک شده باشه

hamid_khakzad
شنبه 02 خرداد 1388, 01:34 صبح
با عرض سلام خدمت شما دوست عزیز
خدمت شما عرض کنم که بدترین و افتضاح ترین مودم برای کاربرد تلفن گویا و نرم افزارهای تلفنی ، زولتریکس هست و این مودم فقط به درد کانکت شدن به اینترنت می خوره
من خودم در زمینه تلفن گویا و انتخاب مودم شاید بیش از یکسال جستجو می کردم
اگر کالر آی دی واست مهمه یکی از این دو تا مدل را بگیر:
Dlink DFM-562is
Datasheen d562is
و یه مدل کریتیو هم هست که خیلی عالیه و می تونم بگم بهترین مودمه ولی تنها عیبش اینه که فقط کالر آی دی FSK را ساپورت می کنه

BROADXENT DI3631-1

su-t-50
جمعه 05 شهریور 1389, 21:55 عصر
سلام دوست عزیز من خودم تا حالا هم زولتریکس سه چیپ و هم مودم گیگا رو امتحان کردم ولی جواب نگرفتم مودم زولتریکسم هم فکر کنم اصل باشه ولی با ATCOMMAND تستش که کردم به حالت VOICE نمی ره من به برنامه نویسی با KDTELE خیلی نیاز دارم اگه راهنماییم کنین ممنون میشم

rezaeyan
جمعه 05 شهریور 1389, 23:00 عصر
اگه دوست داشتی از مودم external استفاده کنی من dell رو پیشنهاد می کنم. برای من خوب جواب داده

sh2007
یک شنبه 14 شهریور 1389, 20:51 عصر
مودم زولتركس روكه يك شركت توي كيش گارانتيش روميزنه واسمش الان يادم نيست مودم خوبي بايدباشه

taqawi
پنج شنبه 27 آبان 1389, 06:59 صبح
دوستانی که با این کامپوننت کار کرده اند یه مودم سازگار معرفی کنند. خیلی ها دنبالش هستند. مثل خودم.

reza_edu
پنج شنبه 27 آبان 1389, 16:15 عصر
سلام
همه کارهای که شما گفتید و خیلی بیشتر رو TAPI ساپورت میکنه که اونم با هر مدمی که سیستم شما بشناسه به راحتی کار میکنه TAPI یکم سخت تره اما بعد شما راحت میشید چو کافیه سیستم فرد بشناسه همین زولتریکس هم جواب میده هم دوچیپ هم سه چیپ فرقی نمیکنه فقط بدی TAPI اینکه تا چهار خط تلفن رو بیشتر جواب نمیده اینم بخاطر محدودیت مادر برد هاست من تو همین نمایشگاه الکامپ امسال یه شرکتی رو دیدم که با همین امکانات TAPI یه نرم افزار نوشته بودن که امکانات فوق العده ای داشت ولی همین محدودیت روداشت یعنی نتونسته بودن راهی براش پیدا کنن:متفکر:

behzad_vb.net
دوشنبه 19 اردیبهشت 1390, 19:00 عصر
اگه با TAPI کار کنیم با همه مودمی ساز گار است