PDA

View Full Version : استفاده از کدهای javascript در asp.net

elham1611
شنبه 15 فروردین 1388, 13:30 عصر
سلام اساتید

من در #c یک gridview دارم که یکی از ستونهاش از نوع هایپرلینک هست و به صفحه دوم اشاره داره.
حالا میخوام وقتی روی هایپر لینک کلیلک میشه صفحه دوم در اندازه و فرمت خاصی باز بشه.
برای این کار یک کد جاوا اسکریپت هم دارم اما نمیدونم چطوری باید با دستوران دات نت ادغامش کنم.:ناراحت:

---------------------------------------------------------------------------------------------------
در ضمن دستور جاوا اسکریپت دو قسمت هست یکی در قسمت head قرار میگیره و یکی در قسمت خود hyperlink قرار میگیره.
---------------------------------------------------------------------------------------------------

کسی پیشنهادی داره؟:لبخندساده:

ممنون/الهام

Alireza Orumand
شنبه 15 فروردین 1388, 15:36 عصر
سلام
توی LinkButton میتونید از OnClientClick استفاده کنید یا اینکه در رویداد RowCreated میتونید از e.Row.Attributes.Add استفاده کنید. یا به همون کنترلی که میخواهید Attribute رو Add کنید.
موفق باشید

daffy_duck376
یک شنبه 16 فروردین 1388, 02:13 صبح
از دستور RESPONSE.WRITE ("کد جاوا ") میتونید هر جور کد جاوا رو اجرا کنید

kiosksoft
یک شنبه 16 فروردین 1388, 12:54 عصر
برای این کار یک کد جاوا اسکریپت هم دارم اما نمیدونم چطوری باید با دستوران دات نت ادغامش کنم

System.Text.StringBuilder sb = new System.Text.StringBuilder();
sb.Append("window.open('ok.htm');");
ScriptManager.RegisterStartupScript(this, typeof(Page), "windowOpen", sb.ToString(), true);

Alireza Orumand
یک شنبه 16 فروردین 1388, 12:55 عصر
سلام

از دستور RESPONSE.WRITE ("کد جاوا ") میتونید هر جور کد جاوا رو اجرا کنید

دوست خوبم راه حل ارائه شما در بعضی شرایط کار میکنه ولی با قاطعیت میشه گفت که راه حل شما اشتباه هست. همیشه اولین راه حل درست ترین راه حل نیست. من خیلی از دوستان رو دیدم که برای افزودن کد جاوااسکریپت از روش شما استفاده میکنن ولی راه حل صحیح این نیست.
در مورد سوال دوستمون اگه ایشون بخوان کد روی هر سطر از Grid اجرا بشه که راه حل اون رو بالا عرض کردم.
اما اگر بخواهیم کدی رو در یک صفحه اضافه کنیم از متد های Page.ClientScript.RegisterClientScriptInclude و RegisterClientScriptBlock و Page.ClientScript.RegisterStartupScript میتونیم استفاده کنیم که شرح عملکرد این متدها رو میشه از MSDN پیدا کرد. البته به نظر بنده این متد ها در زمانی کاربرد داره که بخواهیم در زمان اجرا کدی رو اضافه کنیم و در غیر این صورت به نظر من استفاده از تگ script در head راه خوبیه و اشکالی هم نداره.
امیدوارم از این پست من ناراحت نیشد.
موفق باشید.

daffy_duck376
یک شنبه 16 فروردین 1388, 14:12 عصر
سلام

دوست خوبم راه حل ارائه شما در بعضی شرایط کار میکنه ولی با قاطعیت میشه گفت که راه حل شما اشتباه هست. همیشه اولین راه حل درست ترین راه حل نیست. من خیلی از دوستان رو دیدم که برای افزودن کد جاوااسکریپت از روش شما استفاده میکنن ولی راه حل صحیح این نیست.
...........امیدوارم از این پست من ناراحت نیشد.
موفق باشید.

هیچ کس نمی تونه همه چیز رو بلد باشه ممنونم