PDA

View Full Version : سوال: مشکل درauthentication mode="Windows

ali0276
شنبه 15 فروردین 1388, 16:18 عصر
با سلام
من یه سایت دارم که با دات نت 2 نوشته شده و الان میخام تو لوکال اجرا کنم ، با ویژوال2008که میخوام اجرا کنم اول سوال میکنه به دات نت 3.5 ارتقا بدم تایید که میکنم 9 تا ارور جوراجور نشون میده که از خیرش گذشتم با همون دات نت 2 که اجرا میکنم از web .config این ایرادو میگیره
Line 46: <authentication mode="Windows"/>
با iisهم اجرا کردم باز هم همین مشکل هست
اطلاعات من کمه کلی هم سرچ کردم ولی چیزی که بتونه کمکم کنه گیر نیاوردم لطفا راهنمایی کنید باید چیکار کنم
متن ارور هم اینه
Server Error in '/' Application.
--------------------------------------------------------------------------------
Configuration Error
Description: An error occurred during the processing of a configuration file required to service this request. Please review the specific error details below and modify your configuration file appropriately.
Parser Error Message: It is an error to use a section registered as allowDefinition='MachineToApplication' beyond application level. This error can be caused by a virtual directory not being configured as an application in IIS.
Source Error:

Line 44: </assemblies>
Line 45: </compilation>
Line 46: <authentication mode="Windows"/>
Line 47:
Line 48: <customErrors mode="on" >

Source File: c:\inetpub\wwwroot\mysite\web.config Line: 46

--------------------------------------------------------------------------------
Version Information: Microsoft .NET Framework Version:2.0.50727.1433; ASP.NET Version:2.0.50727.1433
از کمکتون ممنونم

daffy_duck376
یک شنبه 16 فروردین 1388, 01:16 صبح
خوب دوست عزیز من از از این خطا س ر در نیاوردم ولی WEB .CONFIG رو حذف کن دوباره سایت رو کامپایل کن خودش یکی دیگه میسازه ! و مشکل حل میشه

ali0276
یک شنبه 16 فروردین 1388, 09:23 صبح
از لطفتون ممنونم
ولی من نمیدونم چطور باید از دوباره کامپایل کنم این سایت با سی شارپ نوشته شده مراحل کامپایل کردن رو لطفا توضیح بدین
بازم از کمکتون ممنونم

daffy_duck376
یک شنبه 16 فروردین 1388, 09:31 صبح
برای کامپایل کردن باید سورسو داشته باشی . سایت رو به حالت عادی باز کن . بعد وب کانفیگ رو حذف کن . سایت رو دوباره اجرا کن . یه پیغام مثل همون که برای اولین بار سایت رو اجرا میکنی میده و بعد تمام. فقط حواست باشه که تو وبکانفیگ کد اضافی کد های استفاده از فشرده سازی - مدیریت نقش ها - استفاده از یک DLL خاص و ... نوشته نشده باشه اگه هست بعد از ساخته شدن وب کانفیگ جدید بهش اضافه کن .
موفق باشی