PDA

View Full Version : گفتگو: قفل تلفنی

فاطمه وطن دوست
دوشنبه 17 فروردین 1388, 23:12 عصر
سلام

میشه این کد رو تست کنید ، یه قفل تلفنی هست.ولی متوجه نشدم چطوری عمل میکنه!

اگر دوستان روش بهتری سراغ دارن بگن. راستش راههای مختلفی واسه قــفل گذاشتن تو

بخش امنیت در نرم افزار وجود داره ولی از آنجائیکه من تا حالا این کارها رو انجام ندادم برام

ســــخته. نمیخوامم قـــفلش خیلی (باکلاس/سطح بالا) باشه، یه قفل معمولی و کاربردی.

mpmsoft
دوشنبه 17 فروردین 1388, 23:46 عصر
دوست عزيز هر شرکتي و يا هر شخصي نسبت به ايده ها و يا تجربيات که داره مي تونه قفلو بنويسه

مثلا بنده قفلي دارم مشابه با اين قفلي که در بالا شما قرار داديد منتها اعدادي که بر مي گردونه مفهمومي دارن مثلا : تاريخ سيستم - کد نرم افزار - کد مشتري - ساعت جاري - تعداد دفعات اجرا و غيره.... را بر مي گردونه

و در نهايت کاربر اعداد رو براي شما مي خونه و شما اعداد رو تبديل کرده و يک عدد ديگر مي سازيد و به شخص مي گيد

به نظر من شما نبايد از کدهاي آماده استفاده کنيد
در همين حد اطلاعات داشته باشيد که ساختار قفل به چه شکل هست و خودتون نسبت به نيازتون قفلتونو طراحي کنيد

Babak.Hassanpour
سه شنبه 18 فروردین 1388, 09:13 صبح
به این خط دقت کنید

If EntryCode = TrueActCode Then

زیر پنج دقیقه کرک میشه.فقط کافیه شرط NOP کنی
ضمنا نوشتی کیجن هم براش مثل آب خوردنه
ولی بنا به فرمایش دوستمون شما ازین کدها فقط ایده بگیرید و کد خودتون رو طراحی کنید البته بارعایت موارد امنیتی .به هیچ عنوان از یه قفل آماده اینچنینی استفاده نکنید.

فاطمه وطن دوست
سه شنبه 18 فروردین 1388, 14:54 عصر
سلام

نمونه ای بهتر از این اگه دارید برای من آپ میکنید.

HjSoft
سه شنبه 18 فروردین 1388, 15:10 عصر
ثابت بودن کد در یک سیستم امر مهمی یعنی کاربر بتونه بعد از تعویض ویندوز خودش باز هم بتونه برنامه رو راه بندازه _ یکی از بهترین قفل ها قفل شماره سخت افزاری است _ شماره ای مثل شماره یکی از درایو های سیستم فوق _ برای مثال نرم افزار روی یک سیستم اجرا شده و کد 124533415 رو می دهد ما می دانیم این کد حاصل HardCode * Number است یعنی کد هارد * عدد دلخواه ما حالا برنامه ای که روی سیستم کاربر نصب شده این عدد رو برای گمراهی نشون میده ولی در پشت کار کد هارد رو در عددی دیگر ضرب کرده و کد فعال ساز بدست می آید. _ حالا ما از این طرف کد فوق رو از کاربر میگیریم تقسیم بر Number میکنیم و در عدد پشت کار ضرب میکنیم و کد فعال ساز رو می خونیم تا تایپ کنه ! اینطور فکر نکنم کسی هم متوجه بشه تازه برای امنیبت بیشتر می تونید از روش Encrypte ( املاش مطمئن نیستم ) به معنای آنکد کردن استفاده کنید مثلا برای اعداد 0 تا 9 یک حرف انگلیسی در نظر بگیرید و به روش بالا عمل کنید . من که تا حالا از این روش ها استفاده می کردم و هنوز که کرک نشده !

amin1softco
سه شنبه 18 فروردین 1388, 18:04 عصر
من فکر کردم که می خواهید از راه دور نرم افزار را قفل کنید مثلا با شماره گیری طرف و چندتاشماره دیگه تن صدا شماره ها نرم افزار قفل بشه اما بحث چیزه دیگه ایی هست اما اینم واسه خودش کلاسی داره که نرم افزار تلفن شرکت رو بگیره کد را شماره گیری کنه بعد نرم افزار شرکت یک عددی رو بده و نرم افزار از قفل خارج بشه اصلش از طریق اینترنت هست اما اگه بشه با تلفن پیاده سازیش کرد چیز خوبی میشه:متفکر:
ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ
http://www.alphapack.blogsky.com

scarce
چهارشنبه 19 فروردین 1388, 00:15 صبح
من می تونم کدی رو به شما بدم که کرک نشه از همین روش استفاده میشه ولی با اضافه کردن چند خط کد میشه کاری کرد که کرکر به 5 دقیقه 5 ساعت طول بکشه این برنامه رو کرک کنه 100 % تضمینی

REZADG
چهارشنبه 19 فروردین 1388, 10:08 صبح
سلام
این قفل واسه من هم لازمه اگه میشه یکی درست کنید با کی جن و خودش بدین سورس هاشو ببینیم و استفاده کنیم
اونوقت خیلی خوب تر از این می شه

reza_mn
چهارشنبه 19 فروردین 1388, 16:47 عصر
دوستان چند وقت پیش یکی از اعضا برنامه ای گذاشته بودن که شماره سریال هارد ، ( سریال ارائه شده توسط شرکت سازنده) رو میتونه استخراج کنه ، میتونید از این سریال برای استفاده در قفل گذاری استفاده کنید.

scarce
چهارشنبه 19 فروردین 1388, 20:09 عصر
دوستان چند وقت پیش یکی از اعضا برنامه ای گذاشته بودن که شماره سریال هارد ، ( سریال ارائه شده توسط شرکت سازنده) رو میتونه استخراج کنه ، میتونید از این سریال برای استفاده در قفل گذاری استفاده کنید.

این روش خیلی زود کرک میشه چون کرکر با برنامه های دیباگر راحت می تونه این برنامه رو تست کنه و در کمتر از چند دقیقه کی جن این برنامه رو بدست میاره

به نظر شما می تونید به بخش امنیت نرم افزار بروید و در اونجا سوال خود را مطرح کنید زیرا در بخش امنییت نرم افزار کرکر های قوی وجود دارند که می تونند به شما کمک کنند

m_diamond67
چهارشنبه 09 اردیبهشت 1388, 22:44 عصر

با سلام و اجازه اساتید
من خودم از این روش استفاده کردم.طریقه کار این چنین است که ابتدا وقتی که فرم اصلی لود میشه شماره سریال هارد دیسک رو می خونه.اگه شماره همونی باشه که بهش تعریف کردیم باشه,برنامه اجرا میشه وگرنه پیغام مناسب میده.اگه خواستین می تونم نمونه کد رو آپلود کنم.

y.saied
جمعه 11 اردیبهشت 1388, 14:30 عصر
اگه ممكنه آپلود كن

m_diamond67
شنبه 12 اردیبهشت 1388, 23:16 عصر
اگه ممكنه آپلود كن

با سلام
دوست عزیز بنده 2 فایل رو ضمیمه کردم.فایلی که با نام HDD Serial هست,شماره سریال هارد دیسک رو در میاره و فایل SN همون قفل ما هست.درضمن نا گفته نماند که سریال فایل SN با شماره سریال هارد بنده نوشته شده که در اولین اجرا با پیغام خطا مواجه خواهید شد.اگه در درون سورس شماره ای که با منفی شروع شده است رو عوض کنید(یعنی شماره سریال هارد خود را قرار دهید),خواهید دید که برنامه اجرا می شود.
باز اگه امری داشتید من در خدمتم.