PDA

View Full Version : سوال: صفحه بندی

antisocial
سه شنبه 18 فروردین 1388, 21:27 عصر
با سلام
ببینید من یه جدول تو اوراکل دارم که حدود 6 میلیون رکورد توشه و ما توش یه ستونه یونیک داریم که سورت نمیشه و همچنین پی کی هم هست
حالا فرض کنید که ما ا اطلاعات این جدول رو میخوایم توی دیتا گرید به صورت صفحه های صد رکوردی نمایش بدیم اما مشکل اینه که من نمی خوام(به دلایلی این کار مشکل داره و اینجا نمیشه توضیح داد) صفحه بندی وابسطه به اون فیلده باشه. همچنین من از روش اضافه کردن ستون مجازی به دیتا تیبل هم استفاده کردم اما اون بدتره چون حلقه ی فور بخواد شش میلیون دیتا رو رو اد کنه اصلا برنامه تو مد هنگ میره
از دوستان میخوام که اگر روش دیگه ای برای صفحه بندی اطلاعات بلدن خواهشن به من کمک کنن (یا حداقل اشاره ای بکنن)
با تشکر:عصبانی++::عصبانی++::عصبا ی++::گریه:

Itist82
سه شنبه 18 فروردین 1388, 23:51 عصر
سلام
من یه بار عنوان یه مطلب رو توی این تالار دیدم که در مورد صفحه صفحه کردن دیتا گرید ویو بود اما هر چی گشتم پستی رو که به اون لینک داده بود پیدا نکردم! عنوانش چیزی مثل این بود: صفحه صفحه کردن کنترل daatagriid مثل توی وب.
یه پست دیگه هم بود درمورد اینکه با تعدا رکورد های زیاد چی کار کنیم. شما هر کدوم که بیشتر مد نظرتونه سرچ کنید.
ببخشید کاش می تونستم اطلاعات به درد خورد تری بهتون بدم!

antisocial
چهارشنبه 19 فروردین 1388, 13:57 عصر
دوستان خواهش میکنم کمک کنید.یا حداقل به تالار اوراکل یه سری بزنید به نظر میرسه منزوی ترین قسمت سایت اونجاست.
آیا هیچ روش دیگه ای برای اینکار وجود نداره؟
:گریه: