PDA

View Full Version : سوال: یه طرح جدید از قالب وب سایت

misagh1359
چهارشنبه 19 فروردین 1388, 19:27 عصر
سلام دوستان ، امروز بصورت اتفاقی و در حال وبگردی به یه سایتی به اسم ir-book.ir برخورد کردم که یه جورایی طراحی جدیدی داشت ، دوستان و اساتید گرامی در صورت امکان نظر خودشون رو در مورد چگونگی طراحی اینجور سایتی ، واسه ما تازه کارها توضیح بدن ، به نظر من از یه سری کامپوننت خاصی استفاده شده شایدم فلاش باشه

webnevis
پنج شنبه 20 فروردین 1388, 10:16 صبح
سلام
اين سايت از كتابخانه ها و فريم ورك هاي جاوا اسكريپتبهره گرفته است كه قبلا هم نظير استفاده از اين امكانات را در پروژه هايي مثل سيستم عامل تحت وب ديده ايم البته اين سايت تنها نمونه كوچكي از اين كارها ميباشد.
(در اين سايت از فلش استفاده نشده است)

ir-book.ir
پنج شنبه 27 فروردین 1388, 18:04 عصر
سلام دوستان ، امروز بصورت اتفاقی و در حال وبگردی به یه سایتی به اسم ir-book.ir برخورد کردم که یه جورایی طراحی جدیدی داشت ، دوستان و اساتید گرامی در صورت امکان نظر خودشون رو در مورد چگونگی طراحی اینجور سایتی ، واسه ما تازه کارها توضیح بدن ، به نظر من از یه سری کامپوننت خاصی استفاده شده شایدم فلاش باشه
با سلام خدمت شما كاربر محترم .
نرم فزار استفاده شده در برنامه نويسي اين وب سايت بر پايه
AjAX . Dhtml . Css . Java ميباشد .
سيستم هايي شبيه به اين وب سايت هم موجود هستند مانند EyeOS كه البته به دليل اينكه ما تمامي برنامه نويسي اين سايت را از پايه خودمون نوشتيم به هيچ وجه كد نويسيش (حتي هسته سيستم) شبيه به هيچ سيستم مديريت محتوايي نيست .

با تشكر
مدير وب سايت دهكده مجازي كتاب

ir-book.ir
یک شنبه 30 فروردین 1388, 17:03 عصر
با سلام خدمت شما دوستان عزيز .

بخاطر اينكه بعد از مدتي (خيلي كوتاه) ثبت نام در سايت با پرداخت هزينه هست و مشتريان وب سايت ما اغلب در سايتهاي دانشگاهها هستند از سيستم كشينگ استفاده نكرديم
دليل اين امر اين بود .

اگر سئوالي در مورد برنامه نويسي اين سيستم داشتيد خوشحال ميشم جواب بدم .

موفق ، پاينده و پيروز باشيد ...

hamed-p
چهارشنبه 09 اردیبهشت 1388, 09:09 صبح

سورس‌شو بذاريد تا پرسش‌هايمان را بپرسيم. :لبخند::لبخند:

as13851365
چهارشنبه 09 اردیبهشت 1388, 15:03 عصر
سایت مزبور که برای من در همان صفحه اول گیر کرد و جلو نرفت ( از Opera استفاده می کنم )

ولی با IE باز شد .

اگه اون کادری که برای ذخیره عکس باز می شه رو بردارید خیلی خوب می شه همان کادری رو می گم که وقتی ماوس رو روی عکس می بری ظاهر می شه در سایت هم روی قسمت "تالار گفتگو " ظاهر می شه

محمدامین شریفی
چهارشنبه 09 اردیبهشت 1388, 21:32 عصر
با سلام خدمت شما دوستان عزيز .

بخاطر اينكه بعد از مدتي (خيلي كوتاه) ثبت نام در سايت با پرداخت هزينه هست و مشتريان وب سايت ما اغلب در سايتهاي دانشگاهها هستند از سيستم كشينگ استفاده نكرديم
دليل اين امر اين بود .

موفق ، پاينده و پيروز باشيد ...
از لحاظ لود شدن یکم باید سریعتر بشه.
با Netscape base هم مشکل CSS داره.
خیلی خوب برنامه نویسی کردی.:تشویق:

ir-book.ir
دوشنبه 14 اردیبهشت 1388, 23:21 عصر
سلام .
خسته نباشيد همگي شرمنده ام كه نميتونم هر روز سايت رو مورد بررسي قرار بدم .

والا راستش در مورد سورس چون زحمت زيادي براش كشيديم اگه اجازه بديد پرايوت بمونه ولي يه سري توضيحات خدمتتون بگم :
والا چون يكم توي تيمي كه كار ميكنيم همشون هكرن (تيم آشيانه) اول روي امنيتش كار كرديم و البته اونقدر گسترشش نداديم كه خودمون ديگه نتونيم جلوشو بگيريم نميدونم متوجه منظورم شديد يا نه

والا در مورد اوپرا من همين الان تست كردم بدون مشكل بالا اومد ولي سعي ميكنم يكم بيشتر روش كار كنم كه بهتر انجام بشه

و صد البته تمامي مواردي كه در مورد لود هستش رو هم قبول ميكنم والا توي اين فكر هستم كه هرچه سريعتر عكسها رو كم جچم تر كنم

سايت رو هم چند تا از ارگانها و سازمانها ديدن يه جورايي فكر ميكنم باب سليقه ايراني ها هستش
حالا يه سري امكاناتم دارم اضافه ميكنم ايشالله تا يك ماه آينده تمامي پيشنهادات شما دوستان جهت بهبود سايت رو حتماً رعايت ميكنيم

با تشكر

fiendish66
دوشنبه 12 مرداد 1388, 20:42 عصر
با سلام خدمت مدیر ir-book.ir .
می خواستم بدونم سایت شما در گوگل دارای چه رتبه و رنکی هستش ؟
من که سرچ کردم چیز زیادی ثبت نکرده بود، حالا نمی دونم به خاطر تازگی سایته یا نه !
اگه میشه توضیحاتی محبت کنین.
ممنون.