PDA

View Full Version : چه کامپوننتی با چه مودمی 100% برای تلفن گویا ؟

ali_kolahdoozan
پنج شنبه 20 فروردین 1388, 16:30 عصر
سلام بر همه . و تبریک سال نو

بارها و بارها درباره تلفن گویا بحث شده و همه بی نتیجه بوده چند سوال وجود داره

1- مودمی که 100% ساپورت کنه و توی بازار هم نایاب نباشه چی هست ؟ یا اگر کسی برنامه نوشته مثلا با KDTELE از چه مودمی استفاده کرده که 100% بهش جواب داده

2- KDTELE خوبه . اما Tapiex هم هست که اون هم قوی است . کدام را با کدام مودم توانسته اید Custom کنید

debugger
شنبه 29 فروردین 1388, 18:01 عصر
لطفا اگر دوستان در اين زمينه تجربه دارن راهنمايي كنن . چون من هم نياز دارم

raravaice
شنبه 29 فروردین 1388, 19:13 عصر

اگر دنبال یک برنامه کامل برای این کار هستید از asterisk استفاده کنید.
device های این برنامه در حداقل قیمت برای خطهای analog به صورت FXO 4 port به قیمت 250 تومان در بازار یافت میشه.
با استفاده از این برنامه میتونید برای ساخت IVR,QUEUE ، سانترال ، RAS ، منشی ، Voice mail , Voice Email و صدها قابلیت دیگه ای که هنوز برای من ناشناخته هست در کمترین زمان ممکن پیاده سازی کنید.
همچنین قابلیت ذخیره CDR (وضعیت و مدت زمان تماسها) در cvs,txt,mysql,mssql,oracle به راحتی در دسترس میباشد.
البته تمام موارد بالا در زمانی کاربرد داره که شما فقط نیاز به یک مرکز تلفن local دارید و وقتی بحث شبکه به میون میاد این برنامه معجزات بیشتری از خودش نشون میده. ;)

به نظر من اگر واقعا دنبال کار در سطح عالی هستی سعی کن با این برنامه آشنا بشی، چون در زمینه تلفن و ارتباطات چیزی کم نداره.

موفق باشید

Afshin160
چهارشنبه 06 خرداد 1388, 11:02 صبح
سلام ....
لطفا" توضيح بيشتري در باره asterisk بدهيد ... ؟ بنابر صحبتهاي جناب عالي اگر اين طور باشه فوق العاده است..
asterisk اصلا" چيه هست چصور كار مي كنه ؟

متشكرم
afshin160

sohrab o
شنبه 31 مرداد 1388, 14:50 عصر
"های این برنامه در حداقل قیمت"
منظورتونو از این قسمت متوجه نشدم!

ngmajid
یک شنبه 23 اسفند 1388, 21:18 عصر
بازم جوابهای ناقص
واقعا یکی از بزرگترین مشکلات برنامه نویسی توی آیدی کالره و هیچ مودم آنالوگی نمیشه پیدا کرد که با استفاده از kdtele یا tapi کار کنه

raravaice
شنبه 14 فروردین 1389, 16:03 عصر
سلام ....
لطفا" توضيح بيشتري در باره asterisk بدهيد ... ؟ بنابر صحبتهاي جناب عالي اگر اين طور باشه فوق العاده است..
asterisk اصلا" چيه هست چصور كار مي كنه ؟

asterisk.org یک برنامه باز متن فوق العاده قوی و بی نظیر که میتونید تمام پروژه های مربوط به تلفن و ارتباط مخابراتی را با آن انجام دهید. در ضمن رایگان هم هست.

"های این برنامه در حداقل قیمت"
منظورتونو از این قسمت متوجه نشدم!

Digium نمونه آمریکایی این Device حدود 400 تا 600 دلار قیمت داره ولی نمونه های چینی آن از قبیل openvox در حال حاضر در داخل ایران به قیمت حدودا 300-350 به فروش میرسه.

mohammad kafiyan
دوشنبه 16 فروردین 1389, 22:27 عصر
با سلام من دارم یک برنامه برای آژانس تاسی تلفنی می نویسم و نیاز به تلفن گویا دارم اگر کسی در این زمینه کار کرده بگه که چگونه می تونم این سامانه را پیاده سازی کنم
با تشکر از دوستان :افسرده::افسرده:

behzad1986
سه شنبه 17 فروردین 1389, 09:57 صبح
سلام من تلفن گويا را با قابليت ار سال فاكس انجام دادم
از Tapiex و يه مودم external micronet sp3008ub بصورت كامل و درست جواب مي ده

sin
شنبه 01 خرداد 1389, 11:03 صبح
سلام آقا منم از همين مدل micronet استفاده كردم ميخواستم ببينم تنظيم خاصي داره( البته من از kdtele استفاده كردم) چون من callerId رو نميگيرم صدا هم يكطرفه است صداي من نميره ولي صداي طرف مقابل رو ميشنوم اگه تنظيم خاصي لطفا" به ما هم بگو خيلي لازمش دارم

ostovarit
چهارشنبه 23 تیر 1389, 11:39 صبح
اگر کسی تو این تاپیک به جواب رسیده و یک آیدی کالر نوشته سورسی نمونه کدی کامپوننتی هر چیزی که میتونه کمک کنه رو بزاره بقیه هم استفاده کنند در ضمن بگید با کدوم مودم ها به جواب رسیدیدی ...

ممنونم

nathan
شنبه 15 آبان 1389, 22:13 عصر
سلام آقا منم از همين مدل micronet استفاده كردم ميخواستم ببينم تنظيم خاصي داره( البته من از kdtele استفاده كردم) چون من callerId رو نميگيرم صدا هم يكطرفه است صداي من نميره ولي صداي طرف مقابل رو ميشنوم اگه تنظيم خاصي لطفا" به ما هم بگو خيلي لازمش دارم

آقا دقيقاً من هم همين مشكل رو با اين مودم دارم.دوستان علي الخصوص دوستي كه با اين مودم نتيجه گرفته اگه ممكنه يه راهنمائي بكنن خيلي ازشون ممنون مي شم. با micronet 3008 ub فقط Ring دريافت مي شه نه شماره و . . .

nathan
یک شنبه 16 آبان 1389, 10:21 صبح
دوستان كسي نظري نداره كسي با micronet sp3008ub تا حالا تونسته كالراي دي بگيره؟
خواهشاً يه راهنمائي كوجيك بكنيد.

Mohandes2009
یک شنبه 16 آبان 1389, 14:05 عصر
سلام بر همه . و تبریک سال نو

1- مودمی که 100% ساپورت کنه و توی بازار هم نایاب نباشه چی هست ؟ یا اگر کسی برنامه نوشته مثلا با KDTELE از چه مودمی استفاده کرده که 100% بهش جواب داده

2- KDTELE خوبه . اما Tapiex هم هست که اون هم قوی است . کدام را با کدام مودم توانسته اید Custom کنید
کامپوننت Kylix و مودم GSM برای یافتن کامپوننت برو به اینجا (http://www.eshgheman.blogfa.com)

mazgal2009
دوشنبه 09 مرداد 1391, 05:29 صبح
سلام

کامپوننت tapiex با مودم اکسترنال LadyBird
کالر آی دیش مشکلی نداره
من تست کردم
نه تنها کالر آی دی بلکه کل امکانات کامل کار میکنه

ممنون