PDA

View Full Version : سوال: وارد کردن کد امنیتی در ویبی

hackershz
جمعه 21 فروردین 1388, 07:32 صبح
سلام دوستان خسته نباشید
دوستان من میخوام
کد امنیتی نظرات وبلاگمو پیدا کنم تو یبی یه به جاینکه برم تو وبلاگم کد امنیتی رو بزن
تو وی بی اینکارو بکنم
http://www.hackdoost2.blogfa.com/comments/?blogid=hackdoost2&postid=16&timezone=12642
این لینک نظرات هست
و یه سوال دیگه جوری به من یاد بدید که هر وبلاگی رو بتونم کد امنیتیشو بالا بیارم تو ی وی بی
ممنونم از شما دوستان

reza_mn
جمعه 21 فروردین 1388, 17:35 عصر
شما باید برنامه ای بنویسی که بتونه اعداد رو از تو عکس براتون در بیاره و این یعنی هوش مصنوعی .

saeid12
جمعه 21 فروردین 1388, 19:39 عصر
شما باید برنامه ای بنویسی که بتونه اعداد رو از تو عکس براتون در بیاره و این یعنی هوش مصنوعی .
نه دوست عزیز به این سختی هام نیست

سلام دوستان خسته نباشید
دوستان من میخوام
کد امنیتی نظرات وبلاگمو پیدا کنم تو یبی یه به جاینکه برم تو وبلاگم کد امنیتی رو بزن
تو وی بی اینکارو بکنم تو بلگفا امتحان نکردم ولی قبلا تو میهن بلاگ متوجه شدم که یه ارتباطی بین آدرس پست و آدرس نظر و همینطور آدرس عکس امنیتی هست که الان نمیتونم ارتباطشون توضیح بدم.
به نظرم این ارتباط باید برای بلگفا هم وجود داشته باشه...
من روش کار میکنم ولی شما هم دنبال این ارتباط باش و روی آدرسها تمرکز کن.

reza_mn
جمعه 21 فروردین 1388, 23:18 عصر
با احترام به نظر شما ، اتفاقا یه این سادگی ها نیست.
چون اساسا فلسفه وجود این کد امنیتی همین هست که به این سادگی ها نشه اطلاعات رو یک برنامه رایانه ای بتونه بفرسته.

hackershz
شنبه 22 فروردین 1388, 13:04 عصر
دوستان من نمیخوام کد امنیتی رو دور بزنم فقط میخوام کد امنیتی رو بتونم توی وی بی ببینم اگه کسی میتونه شرمنده کر ده ما رو منم دارم روش کار میکنم یه هفتن اما کسی نتونسته کمکم کنه خودمم چیزی به مغزم نمیرسه یعنی بلاگفا از یاهو امنیتش بالاتره ؟ پس چه جوری کدامنیت یاهو رو میتونن تو آیدی میکرا بیارن خوب این کد امینیتی بلاگفا هم مطمعن باشید میشه باتشکر

کسی نبود ؟

Mbt925
یک شنبه 23 فروردین 1388, 16:56 عصر
نمی دونم منظور شما چیه.
چیزی که مربوط به بخش ویبی میشه می تونه دو بخش قضیه باشه:

1. تولید تصویر حاوی کد: که به راحتی انجام میشه. چون اول کد رو تولید می کنیم و براساس اون تصویر رو می سازیم.

2. تشخیص تصویر حاوی کد: که کمی دشواره و بستگی به تصویر مورد نظر داره.
برای مثال چندی پیش در رابطه با یکی از تصاویر سایت رپیدشیر صحبت شد و کدی در این رابطه قرار داده شد که ضمیمه می کنم.

hackershz
یک شنبه 23 فروردین 1388, 17:36 عصر
با تشکر از شما مدیر گرامی
اما منظورم منو نگرفتید من یه چیزی تو مایع های آیدی میکر یاهو میخوام
فقط شما یه مثال بزنید که بشه کد امنیتی مثلا این قسمت رو توی وی بی توی یه
image یا picther box بیاره بالا چون این کد امنیتی هر دفعه به روز میشه و متغییر هست لطفا راهنمایی کنید http://www.hackdoost2.blogfa.com/comments/?blogid=hackdoost2&postid=16&timezone=12642
یه مثال بزنید که بشه کد امنیتی اینو بیاریم توی ویبی لطفا اگه میتونید کوتاهی نکنید
چون یک ماهه که دنبالشم

butterfly8528
یک شنبه 23 فروردین 1388, 22:48 عصر
babak125 عزیز سلام .

من که هرچی زور زدم چیزی نفهمیدم .

لطفا یک نمونه بگذار چون من هم شدیدا به همچین چیزی نیاز دارم :بامزه:

hackershz
دوشنبه 24 فروردین 1388, 09:10 صبح
ما هم کهچیزی نفهمیدم لطفا یه نمونه ی کوچیک برامون به صورت پیغام خصوصی بفرست ممنون میشم با تشکر از شما که به سوال بنده جواب دادید منتظریم

reza_mn
دوشنبه 24 فروردین 1388, 16:42 عصر
دوست عزیز babak125
میتونم بپرسم چرا پاسختون رو حذف کردین ؟ چون اونی که باید می دید ، دید !!!؟
فردا یک دوست دیگر همین سوال رو داشت باید یه تاپیک جدید بزنه ؟
لطفا پاسختون رو بذارین باشه ، چون ایده خوبی به نظر میرسید.

hackershz
سه شنبه 25 فروردین 1388, 14:25 عصر
با سلام اگه میشه به صورت پیغام خصوصی برام بفرستید ممنون میشم با تشکر