PDA

View Full Version : سوال: داشتن چند تايمر در يک فرم

potentate
یک شنبه 23 فروردین 1388, 15:20 عصر
سلام و خسته نباشيد خدمت همه ي دوستان برنامه نويس
من از برنامه نويسي چيزه زيادي بلد نيستم واسه همين خيلي سوال ها هست که مي خوام ازتون بپرسم لطفا اونايي که مغرورن و فکر مي کنن خيلي گندن اينورا نيان چون من از اين جور آدما خوشم نمياد.
من اومدم اينجا فقط چيزي ياد بگيرم همين.

من مي خوام يه برنامه بسازم با چند تا تايمر مثلا 7 تايمر
با يک کامند که هر وقت start رو زدم تامير شروع به کار بکنه !!! رد ضمن صدم ثانيه هم نمي خوام داشته باشه!!!
hh:mm:ss
فقط همين بعد مي خوام چند تا داشته باشم از اين تايمر !!!!
اگه تا همين جا رو محبت کنيد که بعدا سوال هاي بعدي رو هم مي پرسم از همتون ممنونم!! :لبخندساده:

vahid_d_0101
یک شنبه 23 فروردین 1388, 15:33 عصر
خوش آمدید
ببینید این کاری که میخواهید انجام بدید خیلی خیلی ساده هست و اگر بچه ها جواب این جور سوالات رو بدن شما دیگه دنبال برنامه نویسی نمیرید و چیزی هم یاد نمیگیرید پس خودتون شروع کنید و فقط اگه جایی به مشکل برخوردید سوال کنید
در ضمن خیال نکنید نمیخوام جواب بدم برای این کار فقط کافیه چندتا تایمر روی فرم بزارید و یک کلید که تایمر را فعال کنه و هر ثانیه یکی به یه متغییر اضافه کنه و جمعش را توی یه لیبل بنویسه همین

potentate
یک شنبه 23 فروردین 1388, 17:07 عصر
من در اين حد فقط بلدم!!!!
http://www.fileden.com/files/2009/3/26/2379791/Timer1.rar

butterfly8528
یک شنبه 23 فروردین 1388, 17:45 عصر
سلام و خسته نباشيد خدمت همه ي دوستان برنامه نويس
من از برنامه نويسي چيزه زيادي بلد نيستم واسه همين خيلي سوال ها هست که مي خوام ازتون بپرسم لطفا اونايي که مغرورن و فکر مي کنن خيلي گندن اينورا نيان چون من از اين جور آدما خوشم نمياد.
من اومدم اينجا فقط چيزي ياد بگيرم همين.

من مي خوام يه برنامه بسازم با چند تا تايمر مثلا 7 تايمر
با يک کامند که هر وقت start رو زدم تامير شروع به کار بکنه !!! رد ضمن صدم ثانيه هم نمي خوام داشته باشه!!!
hh:mm:ss
فقط همين بعد مي خوام چند تا داشته باشم از اين تايمر !!!!
اگه تا همين جا رو محبت کنيد که بعدا سوال هاي بعدي رو هم مي پرسم از همتون ممنونم!! :لبخندساده:

دوست عزیز من برات نوشتم گذاشتم اینجا :لبخندساده:

موفق باشی .

potentate
یک شنبه 23 فروردین 1388, 18:19 عصر
اين که مثل ماله خودمه !!! واسه منو ديدي؟؟
بعد يه سوال اين دقيق کار مي کنه ؟؟؟؟

butterfly8528
یک شنبه 23 فروردین 1388, 20:17 عصر
ببخشید پروژتون رو همین ها لا دیدم

پس مشکل شما کجای کاره ؟

بعد يه سوال اين دقيق کار مي کنه ؟؟؟؟

بله دقیق کار میکنه :عصبانی++: