PDA

View Full Version : ایراد در FTP upload -Could not find a part of the path

en_bey
یک شنبه 23 فروردین 1388, 22:10 عصر
سلام

من یه برنامه نوشتم که کاربر وقتی یک فایل رو انتخاب می کنه از یک فولدر ، تمام فایلهای دیگه هم آپلود میشن .

حالا ایراد اینه وقتی برنامه رویه localhost , server اجرا میشه کاملا و دقیق اجرا میشه اما وقتی user ار کامپیوتر خودش اجرا میکنه و یک فولدر رو انتخاب میکنه که فایلهای اون رو upload کنه این پیغام نشون داده میشه : Could not find a part of the path

daffy_duck376
دوشنبه 24 فروردین 1388, 01:04 صبح
من تجربه ای راجع این کار ندارم ولی معولا توی CPANEL هاست ها که ما میخوایم چند فایل رو UPLAOD کنیم باید اون فایلها رو زیپ کنیم بعدش آپلود کنیم. بعداز آپلود شدن خود سرور بازشون میکنه . شما اگه بتونی این کار رو بکنی خیلی راحتر باید باشه. البته این یه نظره چون فقط دیدم که اینطوری میکنن ولی من خودم تا حالا این کار رو نکردم و بلد هم نیستم

en_bey
دوشنبه 24 فروردین 1388, 11:11 صبح
دوست من این ایراد مربوط ب آپلود در host یک سایت نیست.
کد برنامه فایلهایی رو در ftp یک شبکه اینترانت کپی می کنه .
چون فایل های انتخاب شده در سرور وجود نداره این ایراد رو میگیره .
با filestream یا streamreader نمیدونم چطوری فایل رو به سرور انتقال بدم

Hossein Bazyan
دوشنبه 24 فروردین 1388, 14:42 عصر
سلام
منهم این مشکل رو داشتم برای من به شکل زیر درست شد:

یا مسیری که برای دانلود فایل درنظر گرفتی در سرور درست نیست (چون با لوکال که یکی نیست و میتوانی با استفاده از توابع مسیر جاری سرور به دست بیاری)
یا در جدا کردن نام دایرکتوریها و فایل از علامت / استفاده کرده ای که باید از علامت \ استفاده کنی .
برای من مورد دوم جواب داد!

en_bey
سه شنبه 25 فروردین 1388, 22:00 عصر
می تونید بگید از کدوم توابع استفاده کردید .یا نمونه کد خودتون رو بگذارید تا من هم مشکلم حل شه .ممنون

من تونستم این مشکل رو با Impersonate و Folder Sharing حل کنم .
اما می خوام که بدون استفاده از Sharing کار کنم چون امنیت نداره و امکان کپی کردن فایلها هست .

en_bey
پنج شنبه 27 فروردین 1388, 23:16 عصر
می گم یعنی بین این همه برنامه نویس و پروژه هیچ پروژه ای به این مشکل نخورده !!!