PDA

View Full Version : سوال: نحوه ایجاد froum ها

akram-g
دوشنبه 24 فروردین 1388, 11:00 صبح
سلام.
می خواستم نحوه ایجاد گذاشتن پست در froum ها را توضیح دهید.

yaqubian
دوشنبه 24 فروردین 1388, 12:35 عصر
دوست عزیز
منظورتون رو متوجه نمی شم. می خواین کد ارسال رو بدونین؟
اگه منظورتون اینه که یه جدول می خواین که اطلاعات ارسالی شما رو تو خودش نیگه می داره!
اگه یه مقدار بیشتر توضیح بدین ممنون می شم.
موفق باشید

akram-g
چهارشنبه 26 فروردین 1388, 08:12 صبح
دوست عزیز
منظورتون رو متوجه نمی شم. می خواین کد ارسال رو بدونین؟
اگه منظورتون اینه که یه جدول می خواین که اطلاعات ارسالی شما رو تو خودش نیگه می داره!
اگه یه مقدار بیشتر توضیح بدین ممنون می شم.
موفق باشید

من می خوام یه انجمن با امکانات معمولش با php پیاده سازی کنم، نمی دونم از کجا شروع کنم!
تو تحلیلش مشکل دارم. در ضمن تازه دارم php را یاد می گیرم.ممنون میشم اگه کمکم کنید.

amirhosein
چهارشنبه 26 فروردین 1388, 10:53 صبح
پیشنها میکنم کتاب آقای جعفرنژاد رو بخونید هم برای شروع کار خوبه و هم اینکه یکی از فصلهای کتاب رو بصورت کامل به همین مسئله اختصاص داده (فکر کنم عنوان اون فصل ایجاد تریبون آزاد باشه)

yaqubian
چهارشنبه 26 فروردین 1388, 18:36 عصر
دوست عزیز
شما همیشه واسه تحلیل اولیه و ابتدایی خودتون رو بذارید بجای اعضایی که از اون سیستم قراره استفاده کنن. ببینین شما بعنوان یه کاربر چه امکانات و اختیاراتی باید داشته باشین. بعد خودتون رو بعنوان یه مدیر در نظر بگیرین حالا باید چه امکانات و اختیاراتی داشته باشید و چه نوع خدماتی رو باید به سایر کاربران بدین.
تک تک به سئوالاتی که واستون پیش میاد جواب بدین. بعد می بینین که یه سیستم رو تحلیل کردین.
بعد شروع کنید به کدنویسی قسمت های مختلف. مطمئنا به مشکلات زیادی برمی خورین. حالا بیاین سئوالاتتون رو اینجا مطرح کنین. دوستان این تالار بهتون کمک می کنن.
موفق باشید