PDA

View Full Version : عدم نمايش آدرس url

bps20590
سه شنبه 25 فروردین 1388, 15:57 عصر
با سلام
چگونه ميشه از نمايش آدرس url بالاي صفحه جلوگيري كرد كه فقط آدرس اصلي نمايش داده شود بعنوان مثال فقط www.deltarayaneh.com نمايش داده شود ونام صفحه مانند www.deltarayaneh.com/login.php نمايش داده نشود

hamedv90
سه شنبه 25 فروردین 1388, 18:50 عصر
منظورتون نمایش URL در Address bar هست؟ اگر بله، منطقی نیست ولی در صفحه اول از frame استفاده کنید و اگر هم مستقیما login.php توسط کاربر درخواست شد بفرستید به صفحه اول ولی آدرس frame به login.php ست بشه :متفکر:!!

امیـرحسین
چهارشنبه 26 فروردین 1388, 00:42 صبح
با modRewrite میشه همچین کاری کرد که من همیشه با Regex مشکل داشتم و ....

یه روش دیگه: سیستم مروارید رو شاید دیده باشید، سایتهای دانشگاه های آزاد اغلب با این سیستم هستند.
تو این سیستم لینک وجود نداره همه چیز دکمه هست که با CSS شبیه لینک شده و این دکمه های داخل یه فرم هستند که مسلما این فرم از اول body شروع شده تا آخر body و چون متد این فرم POST هست، هر گردشی تو سایت، URL رو تغییر نمیده!
روش فوق نئاندرتالی هست (سبک انسانهای نخستین!) ولی واسه خودش روشیه.

yaqubian
چهارشنبه 26 فروردین 1388, 18:33 عصر
دوست عزیز
از ajax استفاده بفرمایید.
موفق باشید

payamsp
چهارشنبه 26 فروردین 1388, 20:12 عصر
شما می تونید یک iframe در صفحتون قرار بدید و target لینک هاتون رو روی اون iframe تنظیم کنید تا صفحات جدید در iframe باز بشن اما بهتره از ای جکس استفاده کنید .

narsic
پنج شنبه 27 فروردین 1388, 20:22 عصر
با modRewrite میشه همچین کاری کرد که من همیشه با Regex مشکل داشتم و ....
با سلام
خیر در mod_wrerite هم شما باید آدرس url بدید تنها به آدرسهای ما زیبایی میده .

تو این سیستم لینک وجود نداره همه چیز دکمه هست که با CSS شبیه لینک شده و این دکمه های داخل یه فرم هستند که مسلما این فرم از اول body شروع شده تا آخر body و چون متد این فرم POST هست، هر گردشی تو سایت، URL رو تغییر نمیده!
روش فوق نئاندرتالی هست (سبک انسانهای نخستین!) ولی واسه خودش روشیه.
اگه خیلی واجبه از این استفاده کنید .
البته من هم همانند جناب yaqubian ایجکس رو پیشنهاد میکنم .
موفق باشید

امیـرحسین
پنج شنبه 27 فروردین 1388, 23:18 عصر
با سلام
خیر در mod_wrerite هم شما باید آدرس url بدید تنها به آدرسهای ما زیبایی میده .
موفق باشید
من با mod_rewrite زیاد کار نکردم. نمیشه مثلا کوئری ها رو به یه آدرس فرستاد مثل index.php?a=%1 و url رو بصورت {HTTP_HOST} نمایش داد؟

narsic
جمعه 28 فروردین 1388, 23:15 عصر
متوجه منظورتون نشدم کامل تر توضیح بدهید ؟

امیـرحسین
جمعه 28 فروردین 1388, 23:27 عصر
مثلا این url درخواست میشه: domain.com/?a=4&b=10 با modRewrite بیایم a=4&b=10 رو مثلا به فایل index.php بفرستیم و URL رو به {HTTP_HOST}.
یه همچین چیزایی....