PDA

View Full Version : Crystal Reports and Crystal Enterprise

Mona-Manochehry
سه شنبه 15 دی 1383, 15:01 عصر
سلام میشه یه نفر به من بدبخت بگه فرق Crystal Reports با Crystal Enterprise چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟
خواهش می کنم اگه کسی می دونه بگه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :

setarehman
سه شنبه 15 دی 1383, 18:40 عصر
شما help کریستال رو یه نگاه بنداز راجع بهش توضیح داده

Mona-Manochehry
چهارشنبه 16 دی 1383, 08:13 صبح
من help را دیدم ولی واقعا متوجه تفاوتشون نشدم تو رو خدا یکی به من بگه باباااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااا

setarehman
چهارشنبه 16 دی 1383, 11:05 صبح
ببین منا خانم شما به جای اینکه انقد اظهار ناتوانی بکنی یه کم تلاش میکردی جوابتو پیدا میکردی(اینو یادت باشه که خانما یه پتانسیل نامحدودن)
کریستال enterprise جدای از کریستال ریپورت نیست بلکه بخشی از اونه
شما اگه net. کار کرده باشی حتما عنوان crystal enterprise رو دیدی البته اگه کریستال هم روی دستگاه شما نصب باشه این خاصیت قابل استفاده برای گزارشهایی هست که میخوای تحت وب کار بکنه یعنی شما زمانی که داری کانکشن اون رو میسازی میتونی علاوه بر کامپیوتر local خودتون اسم کامپیوتر سروری رو که قراره روی اون هم اجرا بشه ست میکنی و حتی میتونی بعد از ساختن گزارش هم با باز کردن دوباره اون از طریق enterprise مجدد تنظیمات اون رو تغییر بدی و save کنی و گزارش بدون هیچ مشکلی کار میکنه
در مورد اون مشکلی هم که گزارش شما روی سرور اجرا نمیشد اگه از این طریق گزارش رو ساخته بودید مشکلی پیش نمیومد

Mona-Manochehry
چهارشنبه 16 دی 1383, 11:34 صبح
ممنون از لطفتون و راهنماییتون لطف بزرگی در حقم کردید . خدا خیرتون بده

setarehman
چهارشنبه 16 دی 1383, 19:05 عصر
خواهش میکنم عزیزم