PDA

View Full Version : به روز رسانی اطلاعات صفحه هنگام load شدن(شبیه سازی CTRL+F5)

hosseintaheri
سه شنبه 15 دی 1383, 15:07 عصر
با عرض سلام خدمت دوستان .
آیا در صفحه هایی که با asp.net طراحی می شوند(با اسکریپتهای vb )- می توان محتویات صفحه را هنگام باز شدن صفحه از سرور دریافت کرد (چون اگر این صفحه قبلا باز شده باشد اطلاعات آنرا از {کش} لود می کند) . من در صفحه ام یک image دارم که نام آن ثابت است مثلا ht.jpg ولی محتوای آن فایل در زمانهای مختلف عوض می شود . حال اگر بعد از تغییر محتوای آن عکس صفحه را باز کنم عکس قبلی را که حالا عوض شده نمایش می دهد و برای نمایش صحیح اطلاعات لازم است که دکمه
CTRL+F5 را فشار دهم. آیا به کمک کد (مخصولا اسکریپتهای vb) می توان عمل فشرده شدن این کلید را شبیه سازی کرد ؟ لطفا بنده را راهنمایی فرمایید . سپاس گذارم
(در ضمن : کد جاوای مقابل را در رویداد onload صفحه مورد نظر گذاشتم ولی صفحه ام بطور مکرر به روز می شود و اصلا محتوای آن نمایش داده نمی شود . البته انتظاری غیر از این هم نمی توان داشت { ()window.location.reload } )

hosseintaheri
سه شنبه 15 دی 1383, 15:28 عصر
راستی فراموش کردم این مشکل را نیز بنویسم . این عمل (refresh شدن صفحه) باید بصورت خودکار انجام شود و هر موقع که صفحه باز می شود تنها یک مرتبه این عمل صورت گیرد .
(جناب آقای نصیری در پاسخی که به سوالی راجع به refresh شدن صفحه داده بودند فرموده بودند که می توان از کد زیر استفاده کرد response.redirect . من به کمک همین دستور از صفحه های دیگر به صفحه ای که مشکل ذکر شده را دارد می روم ولی تغییرات اعمال نمی شود. آیا با بکار گیری این دستور برای load شدن صفحه ای که این کد در آن قرار دارد مشکل من حل می شود و اگر مشکل حل می شود این دستور را در کدام قسمت صفحه {کدام قسمت script و در صورت نیاز در پاسخ به کدام event} باید قرار دهم تا نیاز های ذکر شده در بالا را برآورده کند ؟ )
با سپاس فراوان

Vahid_Nasiri
چهارشنبه 16 دی 1383, 07:40 صبح
به آخرین پاسخ تاپیک زیر مراجعه کنید :
http://www.barnamenevis.org/forum/viewtopic.php?t=19373

با سه خط اول آن صفحه دیگر کش نمی شود.

hosseintaheri
چهارشنبه 16 دی 1383, 21:24 عصر
سپاس فراوان

* joodi *
جمعه 22 آذر 1392, 13:01 عصر
به آخرین پاسخ تاپیک زیر مراجعه کنید :
http://www.barnamenevis.org/forum/viewtopic.php?t=19373

با سه خط اول آن صفحه دیگر کش نمی شود.

سلام من هم همین مشکل رو دارم عکس رو به روز رسانی میکنم اما از کش میخونه و بدون CTRL +F5 نشونش نمیده صفحه ای که دادید ظاهرا قبلا پاک شده!