PDA

View Full Version : سوال: ادیتور پیشرفته با قابلیت افزودن table

nkhozooii
چهارشنبه 26 فروردین 1388, 20:29 عصر
من می خواهم یک سری اطلاعات نظیر متن طولانی و شامل جدول را در فیلدی از نوع ntext ذخیره کنم. مشکل در ورود این اطلاعات است که تکست باکس معمولی که قادر به حفظ تگ های html نیست . از ادیتور wysiwyg.js هم استفاده کردم که در استایل دهی به نوشته و ذخیره کد html خوب است اما دو مشکل دارد 1) صفحه ای که شامل ادیتور از این نوع است بسیار کند باز می شود.2) نتوانستم جدول را از این طریق ذخیره کنم .
از FreeTextBox هم استفاده کردم. اما باز در ورود اطلاعات مشکل دارم البته صفحات سریعتر لود می شوند.آیا دوستان روش بهتری را دارند یا نمونه کد یا سمپلی که بتوانم این اطلاعات را بدون مشکل وارد کنم. یک مشکل دیگه هم این است که راست چین و چپ چین آنها خوب کار نمی کند. اگر راهنمایی کنید ممنون می شوم.

shahab_ksh
چهارشنبه 26 فروردین 1388, 20:32 عصر
از ادیتور Fckeditor استفاده کنید که تمام امکاناتی رو که نام بردید شامل میشه

iman_22a
چهارشنبه 26 فروردین 1388, 21:42 عصر
من از Telerik RadEditor استفاده می کنم . خیلی کامله . مدیریتش روی فایل ها و عکسها خیلی خوبه . با تیبل هم مشکلی نداره . البته پولیه :لبخندساده:

nkhozooii
چهارشنبه 26 فروردین 1388, 22:02 عصر
جناب shahab_ksh من FCKeditor.Net_2.6.3 را دانلود کردم اما هیچ جوری موفق نمی شوم sample آن را اجرا کنم و یا به پروژه خودم ابزار را منتقل کنم. ( هر قدر آدرس را عوض می کنم تاثیری ندارد) از dll هایی که داخل release آن است v2 را استفاده می کنم. اگر شما توانسته اید آن را اجرا کنید راهنمایی کنید .

shahab_ksh
چهارشنبه 26 فروردین 1388, 22:44 عصر
بحث های مفصل و زیادی در این مورد در همین فرام انجام شده یه سرچ کنید کلی اطلاعات در مورد راه اندازی و رفع مشکلات راه اندازی این ادیتور پیدا می کنید

nkhozooii
پنج شنبه 27 فروردین 1388, 13:23 عصر
دوستان من سرچ هم انجام دادم اما به نتیجه ای نرسیدم. اکثرا افراد در اجرای آن مشکل دارند . من خیلی وقت صرف کردم . چندین نسخه مختلف آن را هم دانلود کردم اما به نتیجه ای نرسیدم. اصلا برنامه من FckEditor را نمی شناسد.دیگه نمی دونم چه کار باید بکنم.

shahab_ksh
پنج شنبه 27 فروردین 1388, 14:07 عصر
خوب نگشتید

http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=46843

nkhozooii
یک شنبه 27 اردیبهشت 1388, 10:47 صبح
دوستان من از راهنمايي شما در مورد اين اديتور ممنونم . اين اديتور را در برنامه استفاده كردم اما باز يه مشكل دارم . وقتي متني را كه شامل فارسي - انگليسي است به هر طريقي داخل آن Paste مي كنم به هم مي ريزد . آيا در اين اديتور قابليت direction وجود ندارد؟؟؟؟

nkhozooii
یک شنبه 27 اردیبهشت 1388, 17:23 عصر
بد جوري گرفتار شدم. اگه يكي راهنمايي كنه ممنون مي شوم.

nkhozooii
دوشنبه 28 اردیبهشت 1388, 15:26 عصر
كسي نيست به داد من بيچاره برسه؟؟؟؟

iman_22a
دوشنبه 28 اردیبهشت 1388, 16:17 عصر
كسي نيست به داد من بيچاره برسه؟؟؟؟

براتون یادداشت خصوصی گذاشته ام ، بخونین :چشمک: