PDA

View Full Version : سوال: مشکل با fileUpload

nkhozooii
پنج شنبه 27 فروردین 1388, 13:51 عصر
من در صفحه ای چند تکست باکس و Dropdownlist و FileUpload دارم. DropDownlist ها خاصیت autopostback آنها فعال است چون باید با انتخاب هر گزینه ای از آنها عملی انجام گردد. وقتی یکی از آیتم های Dropdownlist انتخاب می شود و صفحه دوباره لود می شود اگر در تکست باکس ها قبلا اطلاعاتی را وارد کرده ام و ذخیره نشده اند همگی را دوباره مشاهده می کنم اما در Fileupload ها آدرسی را که با browse وارد شده بود و هنوز عکس ذخیره نشده مشاهده نمی کنم. می خواستم در session اطلاعات را نگهداری کنم اما چندین صفحه با این متد دارم و تعداد FileUpload ها در هر کدام 10-15 مورد است آیا نگهداری اطلاعات آنها در session درست است؟

Chabok
جمعه 28 فروردین 1388, 06:47 صبح
با سلام

شما اگر حتی نام مقادیر ارسالی از FileUpload ها رو هم ذخیره کنید ، نمی توانید هنگام لود شدن صفحه مقادیر را مجدداً به FileUpload ها نسبت بدین .

نه اینکه بحث این مورد باشه . اصلاً شما نمی توانید آدرس FileUpload را مقدار دهی کنید .
(چه سمت سرور با دستورات دات نت و چه سمت کلاینت با جاوا اسکریپت)

iman_22a
جمعه 28 فروردین 1388, 11:04 صبح
یک راهش اینه که از Ajax استفاده کنین و قسمتهایی از صفحه که لازمه PostBack بشن رو توی یک UpdatePanel بذارین و FileUpload ها رو بیرون بذارین که فقط آپدیت پنل پستبک بشه و اثری روی بقیه نذاره .