PDA

View Full Version : سوال: گراف از شبکه

kusha313
پنج شنبه 27 فروردین 1388, 16:41 عصر
با سلام خدمت اساتید محترم
من تازه می خوام برم توی یه اداره از شبکه هم اطلاعاتی دارم و به صورت مقدماتی و تجربی کار کردم اما توی این اداره مشکلاتی که پیش میاد با event viewer و قسمت system monitor از performance استفاده می کنند میشه لطفا اگه کسی هست که با این دوتا قسمت کار می کنه به من هم یاد بده من از شبکه گراف گرفتم ولی نمی دونم به چه کاری میاد.
به خاطر خدا جواب بدید قضیه حیثیتیه:افسرده::افسرده::افس ده:

online_mansoor2007
پنج شنبه 27 فروردین 1388, 20:00 عصر
سلام
از برنامه solarwinds استفاده کنید . عالیه .

hraeissi
سه شنبه 01 اردیبهشت 1388, 11:32 صبح
یک برنامه دیگه هم به نام PRTG است

hghyami
سه شنبه 01 اردیبهشت 1388, 12:29 عصر
یک برنامه دیگه هم به نام PRTG است

اين برنامه به درد اين دوست مون نميخورده دوست عزيز.

bijibuji
چهارشنبه 09 اردیبهشت 1388, 03:11 صبح
هدف شما چیه؟ می خوای رفع عیب کنی از شبکه ات؟

hraeissi
چهارشنبه 09 اردیبهشت 1388, 13:54 عصر
In barnameh be dard in doostemoon nemikhoreh doost aziz.

فینگلیسی ممنوع

hghyami
چهارشنبه 09 اردیبهشت 1388, 13:56 عصر
تو اين همه topic شما با من بايد گير ميدادى

hamid108
چهارشنبه 09 اردیبهشت 1388, 17:18 عصر
فینگلیسی و فارسی هیچ فرقی نداره مهم اینه که یک نفر از این معلومات استفاده کنه و بهره ببره.
در این مورد ها که تاپیک درست نشده.
ممنون.:عصبانی:

hghyami
چهارشنبه 09 اردیبهشت 1388, 17:25 عصر
فینگلیسی و فارسی هیچ فرقی نداره مهم اینه که یک نفر از این معلومات استفاده کنه و بهره ببره.

حالا شما چرا عصبانى ميشى. من با اين دوست مون شوخى كردم خودشون هم فكر كنم ميدونند.

hraeissi
پنج شنبه 10 اردیبهشت 1388, 07:13 صبح

:متفکر::متعجب:

kusha313
جمعه 11 اردیبهشت 1388, 00:08 صبح
از لطفتون ممنون ببینید سرور اون اداره مدام هنگ میکنه یکی از دوستانی که در شبکه تخصص زیادی داره در کنار خیلی از پیشنهاداتش یکی از راهها رو هم گرفتن گراف از شبکه از همون مسیری که گفته شد ذکر کرد تا بتونم با این روش در یک روز یا ساعت معین از هفته ترافیک شبکه رو بررسی کنم که تا امروز نتونستم از این اطلاعات استفاده مفید بکنم ضمن اینکه از اونجا که برنامه ای که برای اتوماسیون اداری اون سازمانه با دیتا بیس sql server2000 کار میکنه که روی سرور نصب میشه ظاهرا با بالارفتن اطلاعات دیتابیس سرور بیشتر هنگ میکنه حالا به نظر شما گراف شبکه میتونه مستندی از ترافیک شبکه رو در اختیار من بزاره ؟:متفکر::متفکر:

online_mansoor2007
جمعه 11 اردیبهشت 1388, 00:41 صبح
بله . 100%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
حتماً نصب کنید . نه تنها ترافیک رو ثبت می کنه بلکه خیلی اطلاعات جامع دیگری رو هم نشونتون میده . مثلاً اینکه چه اتفاقی و در اثر چه چیزی واسه یکی از سیستم ها افتاد !! همه چیز رو ثبت می کنه . از Solarwinds استفاده کنید که خیلی عالیه