PDA

View Full Version : connection string

SAEID_2000
پنج شنبه 27 فروردین 1388, 17:56 عصر
سلام
دوستان لطفا connection string واسه اتصال به odbc در سيستم سرور با بانك اطاعات اكسس
لطفا كدش را به زبان c# باشه
من در اين مورد جستجو كردم ولي كدي كه براي اكسس و اتصال از طريق شبكه بر قرار بشه پيدا نكردم لطفا كد براي و اتصال از طريق شبكه با( Data Sources (ODBC باشه دوباره ميگم من تو سايت رو گشتم براي اكسس و اتصال از طريق شبكه پيدا نكردم

morteza_1234m
پنج شنبه 27 فروردین 1388, 22:57 عصر
Provider=Microsoft.Jet.OLEDB.4.0;Data Source="C:\Documents and Settings\.....\My Documents\Database2.mdb"
یک همچنین چیزی میشه رشته اتصال

niloofar norouzi
پنج شنبه 27 فروردین 1388, 23:31 عصر
http://www.connectionstrings.com/sql-server-2005

SAEID_2000
جمعه 28 فروردین 1388, 10:51 صبح
سلام
مرسي كه شما حداقل جواب دادين
ولي من واسي ديتابيس اكسس ميخوام نه SQL و بشه از يك سيستم در شبكه بهش وصل شد نه همون سيستم يا به عبارتي ip سرور رو بهش بديم
من ديتابيس اكسس رو با ( Data Sources (ODBC درست كردم به اميد اينكه تحت شبكه از ديتابيس اكسس استفاده كنم
اگر هر كدوم از دوستان اطلاعاتي در اين مورد داره بگه ممنون ميشم

SAEID_2000
شنبه 29 فروردین 1388, 11:24 صبح
فكر كنم كسي اطلاعاتي در اين مورد نداره يا حال جواب دادن رو ندارن

من كمكم در مورد كه اين كار امكان داره يا نه به شك افتادم
ولي استفاده از بانك اكسس در شبكه رو من توي چند برنامه تهت .net ديدم
پس اين كار امكان داره
دليل من از اين كار اين بود كه بانك اكسس راحت است و احتياج به سخت افزار و نرمافزار خاصي نداره من مشكام رو با shar كردن بانك اكسس رفع كردم ولي خيلي دوست داشتم
بااستفاده از (Data Sources (ODBC كارم رو انجام دهم ولي فعلا كه دوستان كمك نكردن

mrtaheri58
شنبه 29 فروردین 1388, 15:12 عصر
شما باید فایل اکسس رو روی سرور مورد نظر Share کنین و از OLE برای ارتباط استفاده کنین

SAEID_2000
شنبه 29 فروردین 1388, 22:45 عصر
مرسي از جوابتون ولي من نميخوام بانك اطلاعاتم را Share كنم تا براحتي قابل دسترس در شبكه باشد
مي خوام فقط برنامه كلاينت از ان استفاده كنه اگر روشي هست كه اطلاعات رو از طريق ديگري از يك سيستم مانند سرور به سيستمي در شبكه انتقال داد لطفا بگين اگر نظر يا پيشنهادي هم در اين مورد دارين خوشحال ميشم بگين چون توي سايت كه ميگشتم ديدم كه كسانه ديگري هم با اين مشكل برخورد كردن ولي به نتيجه نرسيدن