PDA

View Full Version : تغییر متن Open در یک OpenFileDialog

rezatati
پنج شنبه 27 فروردین 1388, 22:24 عصر
با سلام خدمت دوستان می خواستم بدونم که راهی هست که متن دکمه های یک OpenFileDialog رو تغییر بدم و فارسی شون کنم البته من توی یک نرم افزار دیدم ولی نمیدونم چه جوری اینکارو کرده بود .

rezatati
شنبه 29 فروردین 1388, 16:56 عصر
سلام دوستان کسی جواب این سوال رو نمی دونه
من می خواستم همین کار رو با Messagebox هم انجام بدم ولی نمی تونم لطفا اگه کسی میدونه منو راهنمایی کنه

mahdi_7610
شنبه 29 فروردین 1388, 20:37 عصر
سلاممن درست منظورتون را متوجه نشدم .اما اگه قصد دارید دکمه های Messagebox را فارسی کنید (yes و no) فکر کنم توی انجمن بحث شده . سرچ کنید پیدا میکنید . موفق باشید .

antisocial
شنبه 29 فروردین 1388, 20:54 عصر
دوست عزیز برای فارسی کردن MessageBox باید یه فرم جدا بسازی و خاصیت FormBorderStyle اونو رو Fixeddialog بذاری بعد دو تا دکمه روی اون بیاری یا هر چند تا که دوست داری سپس خاصیت DialogResulte اونو روی هر حالتی که دوست داری(yes,no,cancel,ok ) قرار میدی بعد اونو با این کد صدا میزنی
برای مثال تو کد زیر اگر بله رو کاربر بزنه برنامه بسته میشه
if (mymess.ShowDialog()==Dialog.Result.Yes))
Application.Exit();
در ضمن من فکر نمیکنم بتونیOpenDialog رو به همین راحتی فارسی کنی
موفق باشی
-------------------------------------
موش گفت : افسوس دنيا هرروز تنگتر ميشود.در ابتدا اينجا در نظرم چنان فراخ بود.خوشحال به راهم ادامه ميدادم تا به ديواري برسم . اما اين ديوارها چنان به سرعت سر به هم مياورند که چيزي نمانده به آخرين اتاق برسم و انجا ان گوشه تله ايست که به سمت ان ميروم
گربه گفت : کافي است مسير خود را عوض کني و موش را بلعيد !
Franz Kafka

mom alone
شنبه 29 فروردین 1388, 21:39 عصر
سوال از کجا شروع شد و به کجا ختم شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

احمد سامعی
شنبه 29 فروردین 1388, 21:54 عصر
سلام دوستان کسی جواب این سوال رو نمی دونه
من می خواستم همین کار رو با Messagebox هم انجام بدم ولی نمی تونم لطفا اگه کسی میدونه منو راهنمایی کنه

واسه MessageBox از كلاس هاي آماده دوستان نوشتن استفاده كن، وقت خودت صرفه جويي كن، تو قسمت تاپيك هاي حل شده بالاي تالار مي توني پيدا كني يكي هم واست پيوست كردم كافيه به عنوان كلاس به برنامت اضافه كني(واقعآً اين كلاس عالي نوشته شده من چند سال ازش استفاده مي كنم تا حالا باگ نداشته)

اما براي OpenFileDialog بايد كلاً سفارشي بنويسي من يك نمونه كاملاً فارسي شده از همين سايت گرفتم پيوست مي كنم، يكي هم از سايت CodeProject كه لينكش يادم اومد واست مي ذارم(بعداً) اما نمونه اصلاح شده اش تو اين پست (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=150056)مي توني پيدا كني

محمدجواد67
چهارشنبه 08 آذر 1391, 10:35 صبح
واسه MessageBox از كلاس هاي آماده دوستان نوشتن استفاده كن، وقت خودت صرفه جويي كن، تو قسمت تاپيك هاي حل شده بالاي تالار مي توني پيدا كني يكي هم واست پيوست كردم كافيه به عنوان كلاس به برنامت اضافه كني(واقعآً اين كلاس عالي نوشته شده من چند سال ازش استفاده مي كنم تا حالا باگ نداشته)

اما براي OpenFileDialog بايد كلاً سفارشي بنويسي من يك نمونه كاملاً فارسي شده از همين سايت گرفتم پيوست مي كنم، يكي هم از سايت CodeProject كه لينكش يادم اومد واست مي ذارم(بعداً) اما نمونه اصلاح شده اش تو اين پست (http://barnamenevis.org/showthread.php?t=150056)مي توني پيدا كني

سلام آقای سامعی من OpenFileDialog رو دانلود کردم اما هر موقع showdialog رو از این کلاس فراخوانی می کنم یه پیغام با این متن ظاهر میشه "شما مجاز به استفاده از این کنترل نمی باشید " لطفا راهنمایی کنید چه کنیم.
با تشکر

احمد سامعی
جمعه 10 آذر 1391, 00:05 صبح
سلام شاید اشکال از نسخه دات نت یا ویندوز شماست این اشکالات گاهی پیش میاد یا حتی نوع سی پی یو که تعریف کردید