PDA

View Full Version : سوال: خواندن treeview از یک فایل xml و تغییر گزینه های آن به صورت پویا

s.iran
جمعه 28 فروردین 1388, 01:30 صبح
سلام دوستان
من یه فایل xml به نام book ساختم و treeview تنظیم کردم که از این فایل بخواند، می خوام وقتی کاربر انتخابهاشو انجام داد اطلاعات به فایل book.xml اضافه شود و تغییرات در treeview دیدیه شود. حالا مشکلم اینجاست که نمی تونم اطلاعات مورد نظر را در ادامه فایل book.xml ذخیره کنم و اگر هم یه فایل جدید به نامbook.xml ایجاد کنم در همان لحظه تغییرات در treeview دیده نمی شود و بعد از برگشت به محیط vs پیغامی مشاهده میکنم که بعد از زدن yes تغییرات در فایل book.xml اعمال می شود.
لطفا رهنمایی کنید.
اگر treeview از یک فایل sitemape استفاده کند، باید گزینه مورد نظر به فایل sitemape اضافه شود. چه جوری اینکا را انجام دهم؟
اگه راه دیگه ای برای مورد زیر دارید لطفا بیان کنید...یه treeview در صفحه دارم، میخوام وقتی کاربر بر یه دکمه کلیک کرد یه گزینه(آدرس یک صفحه طبق چیزی که کاربر انتخاب کرده است) به treeview اضافه شود.
با تشکر

Saber_Fatholahi
جمعه 28 فروردین 1388, 12:47 عصر
دوست من برای منوی های داینامیک این لینک نگاه کن (http://aspalliance.com/822) میتونی ازش ایده بگیری برای treeView امیدوارم به کارت بیاد در وقع مقاله خیلی کاملیه
موفق باشی