PDA

View Full Version : از کریستال ریپورت

mohamad hoseini
جمعه 28 فروردین 1388, 23:41 عصر
برنامه setup شده ،کریسستال ریپورت روی سیستمی که VS روش نصب باشه درست کار میکنه ، اماروی سیستم های دیگه کریستال ریپورت رو خطا زمان اجرا میده.:عصبانی++:

rnm123
شنبه 29 فروردین 1388, 00:05 صبح
دوست عزیز موقع ساختن setup برای برنامه ات باید توی قسمت پیش نیازها علاوه بر گزینه های دیگر که انتخاب میکنی باید گزینه های مربوط به کریستال ریپورت را هم تیک بزنی تا آنرا هم نصب کند

mohamad hoseini
یک شنبه 30 فروردین 1388, 00:27 صبح
دوست عزیز موقع ساختن setup برای برنامه ات باید توی قسمت پیش نیازها علاوه بر گزینه های دیگر که انتخاب میکنی باید گزینه های مربوط به کریستال ریپورت را هم تیک بزنی تا آنرا هم نصب کند

از جوابت سپاس گذارم ، اما میشه این تنظیمات رو هم وایسم بگی.
من 4 ساله که برنامه نویسی نکردم ، واسه همین این هارو فراموش کردم.
یادمه یه جا هم بایستی کد رجیستری کریستال ریپورت رو وارد می کردم.
ممنون میشم اگهه این تنظیمات رو هم نام ببری:قلب:

mohamad hoseini
یک شنبه 30 فروردین 1388, 00:29 صبح
از جوابت سپاس گذارم ، اما میشه این تنظیمات رو هم وایسم بگی.
من 4 ساله که برنامه نویسی نکردم ، واسه همین این هارو فراموش کردم.
یادمه یه جا هم بایستی کد رجیستری کریستال ریپورت رو وارد می کردم.
ممنون میشم اگهه این تنظیمات رو هم نام ببری

rnm123
یک شنبه 30 فروردین 1388, 23:09 عصر
خوب دوست عزیز کافی است در هنگام ساخت setup برای برنا مه ات روی setup ساخته شده راست کلیک کرده گزینه properties را انتخاب نمایی . در صفحه ظاهر شده گزینه prerequireties را انتخاب کن در لیست ظاهر شده تمامی موارد مربوط به کرستال ریپورت را انتخاب و از پایین لیست حالت گزینه دوم یعنی download prerequireties from same location as my application را انتخاب کن و ok را بزن . برای رجیستری هم که گفتی کافی است زمانی که برنامه ات باز است ( قبل از تهیه setup نهایی ) یکی از گزارشاتی که تهیه کرده ای ( با پسوند rpt) را باز کنی و از منوها گزینه crystal reports را انتخاب کنی و گزینه register را بزنی البته باید به اینترنت وصل باشی برنامه به سایت مربوطه رفته و در آنجا می توانی خیلی راحت و رایگان کریستال ریپورت خود را رجیستر کنی بعد میتونی setup خود را نهایی کنی
موفق باشید

captain_black81
دوشنبه 31 فروردین 1388, 09:37 صبح
این برنامه رو روی کلاینتهات نصب کن حل میشه هیچی دیگه هم نمیخواد

C:\Program Files\Microsoft Visual Studio 8\SDK\v2.0\BootStrapper\Packages\CrystalReportsCRR edist2005_x86.msi

mohamad hoseini
سه شنبه 01 اردیبهشت 1388, 20:16 عصر
خیلی ممنون از کمکت
امیدوارم همیشه موفق باشی