PDA

View Full Version : معرفی زبان برنامه نویسی کامپیوتر

M.100
پنج شنبه 17 دی 1383, 00:00 صبح
بسمه تعالی
دوستان عزیز سلام :flower:
با آرزوی سلامتی برای شما و خانواده محترمتان و هم چنین آرزوی توفیق در امور علمی و عملی، احتراماًً به استحضار می رساند اینجانب به جهت علاقمندی و نیازهای شغلی، ملزم به یادگیری یک زبان برنامه نویسی کامپیوتر می باشم. لازم به ذکر است که اینجانب زبانی را می خواهم یاد بگیرم که بتوانم از آن در نوشتن برنامه های محاسباتی، طراحی و بهینه سازی در حوزه مهندسی مکانیک- تبدیل انرژی استفاده نمایم.
لهذا خواهشمند است:
1. در صورت امکان بهترین زبان برنامه نویسی کامپیوتر که دارای توانایی های کافی برای انجام مورد فوق باشد را به اینجانب معرفی نمائید.
2. هم چنین بفرمائید اگر برای انجام مورد فوق، اینجانب بخواهم از تکنیک هوش مصنوعی استفاده نمایم چه زبان برنامه نویسی ای توانایی های کافی را برای این منظور دارا می باشد.
در پایان خواهشمند است در خصوص عناوین معتبرترین سازمان ها، کتب و مراجع آموزشی در خصوص زبان های برنامه نویسی معرفی شده توسط جنابعالی و نحوه دسترسی به آن ها، اینجانب را راهنمایی بفرمائید.

قبلا" از هرگونه لطف و راهنمایی جنابعالی سپاسگذارم./- :flower:

M.100
16/10/83
[/b]

احد
پنج شنبه 17 دی 1383, 07:04 صبح
پیشنهاد من ++VC میباشه . :wink:

m_reza
پنج شنبه 17 دی 1383, 09:14 صبح
من فکر می کنم نرم افزار Matlab جوابگوی نیازهای شما باشه . در زمینه شبکه های عصبی که باهاش کار کردم، قابلیت های خیلی زیادی داشته. ( در زمینه مهندسی مکانیک را نمی دونم) ولی اینجوری که پیداست در این زمینه هم میشه ازش استفاده کرد.

whitehat
پنج شنبه 17 دی 1383, 17:19 عصر
من فکر می کنم نرم افزار Matlab جوابگوی نیازهای شما باشه . در زمینه شبکه های عصبی که باهاش کار کردم، قابلیت های خیلی زیادی داشته. ( در زمینه مهندسی مکانیک را نمی دونم) ولی اینجوری که پیداست در این زمینه هم میشه ازش استفاده کرد.
دوست عزیز ,به نظر هم این پکیج نرم افزاری برای شما مناسب باشد و فکر کنم نیازهای شما را تامین کند.
علاوه بر قدرت این پکیج یادگیری آن بسیار ساده می باشد و بسیاری از توابع را به صورت آماده در خود جای داده است .برای اطلاعات بیشتر می توانید به آدرس زیر مراجعه کنید.
http://www.mathworks.com/
موفق باشید