PDA

View Full Version : سوال: پرشدن فیلد های یک تیبل از روی تیبل دیگر

Fatollah_ghazi
یک شنبه 30 فروردین 1388, 10:03 صبح
با سلام خدمت دوستان عزیز.
من یک بانک دارم که باید نام خریدار و مقدار حواله و شماره حواله آنرا وارد کنم بعد در بانک دیگر هنگام وارد کردن نام خریدار ،بصورت اتوماتیک بقیه فیلد های مقدار حواله و شماره حواله آن پر شود لطفا" راهنمایی کنید.:عصبانی++:

مهدی قربانی
یک شنبه 30 فروردین 1388, 22:51 عصر
سلام
دوست گرامي بهتره يمقدار جستجو كنيد در اين زمينه و زمينه هاي مشابه بارها و بارها اينجا بحث شده و نمونه گذاشته شده ، جستجو كنيد !!!

M aJi D
یک شنبه 30 فروردین 1388, 23:53 عصر
سلام.
ببين مي توني براي فرد مورد نظرت 1 كد كليد انتخاب كني و وقتي داري تو بانك دوم اسمشو وارد مي كني با استفاده از اون كليد اطلاعات ديگرو لود و دوباره اضافه كني.
اميدوارم مفيد باشه

موفق باشيد.

smderfan
دوشنبه 31 فروردین 1388, 11:50 صبح
سلام
یک نمونه گذاشتم فکر کنم مشکلت رو حل کنه.

Fatollah_ghazi
سه شنبه 01 اردیبهشت 1388, 13:22 عصر
سلام
یک نمونه گذاشتم فکر کنم مشکلت رو حل کنه.
با سلام و تشکر از زحمت شما دوست عزیز.لطف کنید درباره اون فرم اول یه توضیحی بدید بعد اگه بخواهیم از یک حواله مشخص مقداری بیرون بدیم با توجه به برگه خروج میشه از اون مقدار کل حواله شرع به کم شدن کنه و اگه خواستیم بیشتر بدیم یه آلارمی بده؟یعنی یه جدول دیگه که شامل مقدار خروج و شماره برگه خروج و ... باشه و مربوط به یک خریدار.

Fatollah_ghazi
پنج شنبه 03 اردیبهشت 1388, 09:16 صبح
با سلام و تشکر از زحمت شما دوست عزیز.لطف کنید درباره اون فرم اول یه توضیحی بدید بعد اگه بخواهیم از یک حواله مشخص مقداری بیرون بدیم با توجه به برگه خروج میشه از اون مقدار کل حواله شرع به کم شدن کنه و اگه خواستیم بیشتر بدیم یه آلارمی بده؟یعنی یه جدول دیگه که شامل مقدار خروج و شماره برگه خروج و ... باشه و مربوط به یک خریدار.
شماره تماس بده تماس بگیرم لطفا"