PDA

View Full Version : سوال: Windows XP روشن مي كنم بدون هيچگونه نمايش دادن نام كاربر يا پاسورد وارد ويندوز شود.

ali_abbasi22145
یک شنبه 30 فروردین 1388, 14:54 عصر
سلام
مي خواهم Windows XP روشن مي كنم بدون هيچگونه نمايش دادن نام كاربر يا پاسورد وارد ويندوز شود.
شايد سوالم خيلي ربط به بخش نداشته باشد اما جاي بهتري پيدا نكردم.

Sundown
یک شنبه 30 فروردین 1388, 23:28 عصر
خوب این به این علت هست که شما یک نام کاربری دارید و روی اون هم هیچ پسوردی نیست. سیستم فقط یک انتخاب برای بالا آمدن داره و اون همون تنها نام کاربری هست که وجود داره و چون پسوردی نداره بدون درخواست پسورد وارد میشه
یک پسورد روی آکانتتون بزارید و امتحان کنید ببینید مشکل حل میشه ؟

ali_abbasi22145
پنج شنبه 03 اردیبهشت 1388, 09:12 صبح
خوب این به این علت هست که شما یک نام کاربری دارید و روی اون هم هیچ پسوردی نیست. سیستم فقط یک انتخاب برای بالا آمدن داره و اون همون تنها نام کاربری هست که وجود داره و چون پسوردی نداره بدون درخواست پسورد وارد میشه
یک پسورد روی آکانتتون بزارید و امتحان کنید ببینید مشکل حل میشه ؟

سلام
شما برعكس چيزي مي خواهم را توضيح داديد!
من مي خواهم وقتي كامپيوتر روشن شد خودش اتوماتيك ويندوز را باز كند و هيچ نام كاربر و پسورد نخواهد و اصلا نمي خواهم با پسورد كاربري وارد شود.

Sundown
پنج شنبه 03 اردیبهشت 1388, 11:49 صبح
ببخشید من فقط Tittle رو خوندم برای همین اشتباه شد.:اشتباه: تیتر و محتوا یکی نیستند ( یا من این طور فکر میکنم )
ببخشید:اشتباه:

منچهر88
شنبه 12 اردیبهشت 1388, 18:35 عصر
روی My Computer راست کلیک کن.Manage رو انتخاب کن.بترتیب Local Users and GroupsوبعدUsers رو انتخاب کن.اینجا لیست اکانت های سیستم نمایش داده می شه.اگر فقط یک اکانت داشته باشی و پسوردش بلنک(خالی) باشه سیستم خودش وارد می شه.برای اینکار بجز اکانت مورد نظر بقیه اکانت هارو غیر فعال کن(روی اکانت راست کلیک کن بعد Propertiesرو انتخاب کن بعد Account is Disabledرو انتخاب کن) بعد روی اکانت مورد نظر راست کلیک کن و Set password رو انتخاب کن و بدون اینکه چیزی وارد کنی Ok کن.از این به بعد سیستم خودش بدون پرسیدن پسورد Log On می کنه.فقط توجه داشته باش که یک اکانت Administrator تو لیست هستش که در واقع Built in هستش یعنی خود ویندوز هنگام نصب این اکانت رو می سازه و قابل پاک کردن نیست.همچنین اگر بجز این اکانت اکانت دیگه ای وجود داشته باشه به دلایل امنیتی!!این اکانت تو لیست Log On نمایش داده نمیشه. پس لازم نیست این اکانت رو Disabled کنی.موفق باشی.

ali_abbasi22145
یک شنبه 13 اردیبهشت 1388, 10:53 صبح
سلام

اين هم امكان خود مايكروسفت كه فوقالعاده آسان است Tweak Ui Powertoy