PDA

View Full Version : سوال: Service Unavailable

Saber_Fatholahi
دوشنبه 31 فروردین 1388, 03:05 صبح
با سلام به حضور اساتید محترم
دوستان من یه مشکلی برام پیش اومده تا حالا باهاش برخورد نکردم من چندین سایت طراحی کردم اما جدیدا سایتی طراحی کردم که کوچیکه و توی اون از JQuery استفاده کردم همه سایت های من از یه شرکت خریداری شده اما این سایت با این که کد نویسی خاصی نداره ولی همش در دسترس نیست یعنی سرویس من غیر فعال میشه و خطای Service Unavailable در یافت میکنم وقتی با پشتیبان تماس میگیرم به من میگن که برنامه شما به cpu سرور فشار میاره و چون ما محدود کردیم اتوماتیک Application_pool شما down میشه خوب من میخوام بدونم چه مشکلی ممکنه توی کدهای ساده من باشه؟
گفتم که من کد صفحاتم بیشتر از 3 تا 4 خط نیست و همشم دستورات انتسابه اما این مشکل دارم اگه بگم اشکار سروره که سایت های دیگم داره کار میکنه کد برنامه ام رو هم خط به خط چک کردم اما نمیدونم مشکل از کجاست
از دوستان اگه کسی دلیل این به ذهنش میرسه ممنون میشم کمکم کنه خیلی کارم گیره این سایته در کل کارو زندگیو از دستم گرفته
پیشاپیش از همکاری دوستان تشکر میکنم

iman_22a
دوشنبه 31 فروردین 1388, 10:00 صبح
من بعید میدونم که با 3-4 خط این بلا سر سرور بیاد ، شاید خصومت شخصی با شما دارن . روی لوکال چطوره ؟ اونجا هم همینطوره که اونا میگن ؟

shahab_ksh
دوشنبه 31 فروردین 1388, 10:51 صبح
با سلام به حضور اساتید محترم
دوستان من یه مشکلی برام پیش اومده تا حالا باهاش برخورد نکردم من چندین سایت طراحی کردم اما جدیدا سایتی طراحی کردم که کوچیکه و توی اون از JQuery استفاده کردم همه سایت های من از یه شرکت خریداری شده اما این سایت با این که کد نویسی خاصی نداره ولی همش در دسترس نیست یعنی سرویس من غیر فعال میشه و خطای Service Unavailable در یافت میکنم وقتی با پشتیبان تماس میگیرم به من میگن که برنامه شما به cpu سرور فشار میاره و چون ما محدود کردیم اتوماتیک Application_pool شما down میشه خوب من میخوام بدونم چه مشکلی ممکنه توی کدهای ساده من باشه؟
گفتم که من کد صفحاتم بیشتر از 3 تا 4 خط نیست و همشم دستورات انتسابه اما این مشکل دارم اگه بگم اشکار سروره که سایت های دیگم داره کار میکنه کد برنامه ام رو هم خط به خط چک کردم اما نمیدونم مشکل از کجاست
از دوستان اگه کسی دلیل این به ذهنش میرسه ممنون میشم کمکم کنه خیلی کارم گیره این سایته در کل کارو زندگیو از دستم گرفته
پیشاپیش از همکاری دوستان تشکر میکنم

قبل از هر چیز مطمئن بشید که آیا اشکال از سروره یا نه برای این کار شما فایل html رو روی سرور قرار بده بعد موقعی که اصلا از اون برنامه خودتون استفاده نکردید ببینید بازم Service Unavailable میزنه

اگه بقیه سایتها مشکلی ندارن شاید دلیلش اینه رو یه سرور نیستن در اون هاست شما. و روی یه کامپیوتر دیگه هست در شبکه

مسئولین هاست ها می توننن محدودیت استفاده از رم و استفاده سی پی یو رو تعیین کنن ببین جایی از حلقه نامحدود یا برنامه زمان بندی با فاصله زمانی استفاده نکردی

این نکته رو هم در نظر داشته باشید اگه از IP اختصاصی در سایتتون استفاده می کنید گاهی با تغییر IP این مشکل به وجود میاد

Saber_Fatholahi
دوشنبه 31 فروردین 1388, 12:08 عصر
نه دوست من اصلا من توی سایت از حلقه استفاده نکردم به هیچ عنوان ، از طرف دیگه روی لوکال هیچ مشکلی نداره من سایتو از نو ا÷لود کردم بعد از چهار روز دوباره اینجوری شده اما پشتیبان میگه اشکال از برنامه منه اگه اینطوره چرا چهار روز اینجوری نشد؟ من با کسی خصومت ندارم اما... خدا داند
از دوستان عزیز راههای دیگه ای هم هست؟

iman_22a
دوشنبه 31 فروردین 1388, 13:58 عصر
مشکل مربوط به خود سروره ، من نمونه کارهای شما رو دیدم . چیز غیر منطقی توی برنامه نویسیتون نیست .

kiosksoft
دوشنبه 31 فروردین 1388, 14:16 عصر
سلام

دوست عزیز میتونید یه تصویر از صفحه خطا یا متن پیغام رو اینجا بزاری؟

خوه مان حه لی اکه ین خه فه تی مه خوه کاکه گیان.

Saber_Fatholahi
دوشنبه 31 فروردین 1388, 17:06 عصر
سلام

دوست عزیز میتونید یه تصویر از صفحه خطا یا متن پیغام رو اینجا بزاری؟

خوه مان حه لی اکه ین خه فه تی مه خوه کاکه گیان.

بفرما دوست عزیز گفتم که Service Unavialbel میده توی فایل ضمیمه هست
فره پیاوی ئابرا

iman_22a
دوشنبه 31 فروردین 1388, 18:08 عصر
من برای یکی از دوستام هاست اجاره کرده بودم و سایتی که طراحی کرده بودیم رو آپلود کردم . موقع اجرا همین ارور رو می داد . از فروشنده که پرسیدیم می گفت طراحیتون اشتباهه و ... سایتتون Down میشه . خیلی سرچ کردم توی نت و متوجه شدم که ممکنه اون Application Pool مربوط به سایت ما روی یه ورژن دیگه از دات نت تنظیمه (1.1) . زنگ زدیم به پشتیبان . بررسی کرد و مشکل دقیقا همین بود . روی هاست چند تا سایت دیگه بود که با دات نت 1.1 کار می کردند . برای ما یه Application Pool بر اساس دات نت 2 ساختن و مشکل برطرف شد .

kiosksoft
دوشنبه 31 فروردین 1388, 18:45 عصر
بفرما دوست عزیز گفتم که Service Unavialbel میده توی فایل ضمیمه هست
فره پیاوی ئابرا

دوست من

من هم قبلا برام این مشکل پیش اومده بود بخاطر همین تصویر خطا رو خواستم. روی یک سرور داخلی در شرکت آب و فاضلاب , برنامه ای نصب که با دات نسخه 1 نوشته شده بود , برنامه ی من هم که دات نت 2 بود . با تغییر App Pool مشکل حل شد .

"مشکل Service Unavalable مربوط به Application pool شما می شود.احتمالا Application poolی که سایت شما در آن قرار دارد از کار بازایستاده(Stop شده) و یا اینکه احتیاج به Recycle دارد. در این حال با بخش پشتیبانی برای راه اندازی مجدد Application Pool تماس بگیرید.
اگر سایت شما دارای برنامه های بزرگ dotNet است و به خصوص اینکه از متغیرهای Session زیاد استفاده می کند. بهتر است که دارای یک Application pool جداگانه و اختصاصی برای سایت خود باشید. برای اینکار باید با پشتیبانی تماس بگیرید. در این حال علاوه بر جداشدن فضای اجرای برنامه شما از سایر سایتها، امکان مدیریت آن Application Pool را نیز از طریق کنترل پنل Plesk خواهید داشت."

تجربه یکی دیگر از دوستان برگرفته از رادکام.

Saber_Fatholahi
دوشنبه 31 فروردین 1388, 21:19 عصر
خوب دوستان عزیز ممنون از راهنماییتون
اما سایت من یه سایت خیلی کوچیک و سبکه تنظیمات من هم بصورت پیش فرض روی دات نت 2 هست
گفتم که چندان کد نویسی توش ندارم
اما نمیدونم پشتیبانم که همش میگه برنامه شما از سی پی یو زیاد استفاده میکنه و اتوماتیک Down میشه نمی دونم چکار کنم خیلی کارم گیره این سایت ریزه میزه س تا حالا هم این مشکل نداشتم
یه چیز دیگه هم اینکه کلا هاست رو برای من reCreate کردن سایت تا 4 روز درست کار کرد و دوباره اینجوری شد جالب اینه روزی که این جوری شد فقط سه بازدید داشته یعنی بازدید کننده سایتم اونقدر زیاد نبوده که بگم به سرور فشار اومده
بازم از راهنمایی همه اساتید ممنونم

iman_22a
دوشنبه 31 فروردین 1388, 21:46 عصر
آدرس بدین ما هم چک کنیم . اگه دوست دارین .

شاید مجبور بشین هاست رو عوض کنین .

Saber_Fatholahi
سه شنبه 01 اردیبهشت 1388, 08:44 صبح
آدرس بدین ما هم چک کنیم . اگه دوست دارین .

شاید مجبور بشین هاست رو عوض کنین .
سلام دوست من
اینم آدرس سایت خانه عکس نازخاتون (http://www.nazkhaton.ir/) دوست من این سایت برای کسی بود که میگه من میخوام همه چیزم با دیگران فرق داشته باشه حتی سایتشم فرق داره لطفا اگه مشکلی داره منو در جریان بذارین ممنون میشم
بهر حال سواد ما هم تا این حده به بزرگواری خودتون ببخشید
اجرکم

iman_22a
سه شنبه 01 اردیبهشت 1388, 18:40 عصر
سلام دوست من
اینم آدرس سایت خانه عکس نازخاتون (http://www.nazkhaton.ir/) دوست من این سایت برای کسی بود که میگه من میخوام همه چیزم با دیگران فرق داشته باشه حتی سایتشم فرق داره لطفا اگه مشکلی داره منو در جریان بذارین ممنون میشم
بهر حال سواد ما هم تا این حده به بزرگواری خودتون ببخشید
اجرکم

چند بار تست کردم ، باز نشد . بار آخر که تست کردم باز شد . واقعا چیز خاصی هم توش نیست . بخاطر اسکریپتهای وبگذر نیست ؟!

Saber_Fatholahi
سه شنبه 01 اردیبهشت 1388, 20:37 عصر
دوست من باز میشه اگه دم غروب باز کردین که کلا سایت حذف کردم و اونو از نو اپلود کردم فکر نکنم به خاطر اسکریپت باشه اسکریپتدر طرف کلاینت اجرا میشه

iman_22a
سه شنبه 01 اردیبهشت 1388, 22:01 عصر
سلام ، این دو تا عکس ضمیمه روند لود شدن سایت شما و یه سایت دیگه رو نشون میده ، سایت شما خیلی سبکه ولی اون یکی عکسهای زیاد و سیستم لاگین و بانک اس کیو ال داره و ... نسبتا سنگینه . چیزی که قابل توجه بود برام ، تعداد کانکشنهای TCP و Nslookup های دوتا سایته .

Neo Persian
سه شنبه 01 اردیبهشت 1388, 23:17 عصر
دوست عزيز براي چي هاستتون رو عوض نميكنيد؟ كاملا مشخص هستش مشكل از هاسته

اين روزا دست و پا كردن يه هاستينگ انقدر راحت شده كه با يه سرمايه كم هر كسي ميتونه اين كارو كنه!

البته من نميدونم هاست رو از كجا گرفتين ولي سعي كنيد حداقل از يه جايي كه امتحانشو قبلا پس داده و بقيه باهاش مشكلي ندارن بگيريد

شما همين وبسايت رو روي يه هاست مجاني تست كنيد ببينيد باز مشكلي هست؟

Saber_Fatholahi
چهارشنبه 02 اردیبهشت 1388, 13:02 عصر
دوستان واقعا از لطف همه ممنونم که وقت گذاشتین فعلا که مشکلی پیش نیومده از وقتی جدیدا اپلود کردم اگه مشکلی پیش بیاد هم اسم شرکت میگم چی بوده و هم هاستم عوض میکنم
از همه شما سپاسگزارم

Saber_Fatholahi
یک شنبه 06 اردیبهشت 1388, 10:07 صبح
دوست عزيز براي چي هاستتون رو عوض نميكنيد؟ كاملا مشخص هستش مشكل از هاسته

اين روزا دست و پا كردن يه هاستينگ انقدر راحت شده كه با يه سرمايه كم هر كسي ميتونه اين كارو كنه!

البته من نميدونم هاست رو از كجا گرفتين ولي سعي كنيد حداقل از يه جايي كه امتحانشو قبلا پس داده و بقيه باهاش مشكلي ندارن بگيريد

شما همين وبسايت رو روي يه هاست مجاني تست كنيد ببينيد باز مشكلي هست؟
سلام دوست من
من سایت جای دیگه آپلود کردم هنوزم داره کار میکنه اما توی هاست اصلی خودم 50 دیگه داون شد
اونا حتی سرور من تغییر دادن اما بازم مشکل داره منم کد سایتو گذاشتم گفتم خودتون چک کنین ببینید اشکال کد من کجاست نمیدونم واقعا دیگه خودم هنگ کردم توی آدرس دیگه خیلی درست داره کار میکنه آخه بحث دیگه ام که هست اینه که من حدود ده سایت توی این شرکت دارم همش درست کار میکنه و اصلا به مشکلی برنخورده اما این یکی واقعا من از کارو زندگی انداخته
دوستان عزیز و مدیران محترم سایت من این کار هارو انجام دادم
شما چه راهی پیشنهاد میکنید که من روی این هاستینگ کم کنم نمیخوام ضرر کنم آیا باید پول من پس بده؟

Neo Persian
یک شنبه 06 اردیبهشت 1388, 13:07 عصر
اگه فكر مي كني امكانش هست و حجم پروژه اجازه ميده ميتوني اينجا بزاري تا دوستان بررسي كنن...

ولي فكر نكنم مشكل از كد باشه چون خودتونم ميگيد جاي ديگه آپلود كردين و مشكل حل شد! الان هم من چك كردم مشكلي نيست!

راستش اينكه پولتون رو پس بدن واقعا نميدونم ولي معمولا تا چند ماه money back guarantee اكثر هاست ها دارن كه البته ما در ايران هستيم و اينا اكثرا كشك حساب ميشن!

احمد سامعی
جمعه 20 شهریور 1388, 12:50 عصر
سلام ، این دو تا عکس ضمیمه روند لود شدن سایت شما و یه سایت دیگه رو نشون میده ، سایت شما خیلی سبکه ولی اون یکی عکسهای زیاد و سیستم لاگین و بانک اس کیو ال داره و ... نسبتا سنگینه . چیزی که قابل توجه بود برام ، تعداد کانکشنهای TCP و Nslookup های دوتا سایته .

سلام
متاسفانه عكس هاي شما اصلاً واضح نيست،

من همين مشكل داشتم و پشتيباني بعد از چند روز قعطي گفت مشكل از Plesk بوده كه حل شده فعلاً كه مشكلي سايتم نداره آيا اين مي تونه درست باشه ؟ يعني از Plesk باشه ؟

و اينكه شما از اچه برنامه اي براي آناليز لود سايت استفاده مي كنيد ؟

nasr
پنج شنبه 28 مرداد 1389, 10:00 صبح
سلام
هر چند خیلی وقت از این سوال میگذره ولی من الان این مشکل را پیدا کردم

شما چطور مشکلتون را حل کردید؟

ممنون