PDA

View Full Version : برنامه با sql server

radan63
دوشنبه 31 فروردین 1388, 12:09 عصر
سلام من مي خوام يه برنامه با visual studio 2005 باc#و بانك sqlserver 2000 بنويسم ولي مي خوام اين برنامم روي يك كامپيوتري كه sqlserver 2000 و visual studio2005روش نصب نشده قابل اجرا باشه آيا اين ممكنه ؟ مثل delphiكه exe برنامه رو روي هر سيستمي راحت بدون نياز به وجود نرم افزارdelphi مي توان اجرا كرد.

مهدی رحیم زاده
دوشنبه 31 فروردین 1388, 12:42 عصر
برنامه های دات نت برای اجرا نیاز به دات نت دارن .
در مورد SQL هم میتونی از MSDE استفاده کنی .
البته من یه جایی خوندم با استفاده از XenoCode می تونی کاری کنی که برنامه هات بدون دات نت هم اجرا بشن . اما من خودم هنوز ازش استفاده نکردم.
موفق باشید.

radan63
دوشنبه 31 فروردین 1388, 13:03 عصر
البته من یه جایی خوندم با استفاده از XenoCode می تونی کاری کنی که برنامه هات بدون دات نت هم اجرا بشن . اما من خودم هنوز ازش استفاده نکردم.
موفق باشید.

اين msdeچيه ؟چطوري بايد ازش استفاده كرد؟
xenocode چه جوريه ؟مطلبي براي كمك دارين؟

radan63
دوشنبه 31 فروردین 1388, 13:11 عصر
موفق باشید.

از msdeچه جوري مسشه استفاده كرد؟
گه مطلبي در مورد xenocodeداريد بگيد؟

CYCLOPS
دوشنبه 31 فروردین 1388, 18:31 عصر
msde رو الان به خاطر ندارم ولی Xencode یه برنامست که باهاش میتونی فایل هایی از دات نت که تو پروژت استفاده شده رو همراه فایل اجراییت در بیاری تا بدون دات نت هم اجرا بشه ولی حجم پروژه رو خیلی میبره بالا من یه پروژه خیلی مختصر (برنامه جمع دو عدد ) 20 کیلو بایتی باهاش تبدیل کردم 260 کیلو بایت تحویلم داد پس تا مجبور نشدی ازش استفاده نکن
این لینک نسخه 2008 هست دانلود کن حتما کارت رو راه میندازه :

http://rapidshare.com/files/203696505/Xenocode_Virtual_Application_Studio_2008.6.1.457.r ar

مهدی رحیم زاده
دوشنبه 31 فروردین 1388, 19:46 عصر
از msdeچه جوري مسشه استفاده كرد؟
والا من خودم که ازش استفاده نکردم اما خیلی درموردش شنیدم . امکاناتی که در اختیار شما قرار میده از SQL کمتره .
همین امروز هم یک برنامه یکی از دوستان گذاشته بودن که بدون نصب SQL و با استفاده از فایلهاش می تونست با Database کار کنه . بگردی پیداش کنی بد نیست .
موفق باشید .
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=155834