PDA

View Full Version : سوال: داده ها از پایگاه داده ی روی هاست توسط برنامه ای که آپلود کردم خوانده نمیشه ؟...

Modifier
دوشنبه 31 فروردین 1388, 19:55 عصر
سلام علیکم

من دیتابیسم رو انتقال دادم با داده هاش ..
سایت هم آپ کردم ...
connection stringهم مشکلی نداره ...
وقتی میخوام لاگین بشم مثل اینکه چنین کاربری وجود نداره!!!(از روی اینترنت)...
ولی هنگامی که توسط همون برنامه(سایت)اما اینبار از روی لوکال به پایگاه داده ی روی هاست منصل میشم مشکلی نیست!!!!و میتونم داده های رو ی هاست رو مدیریت کنم ...

چرا از روی اینترنت داده ها خوانده نمیشه ولی از لوکال خوانده میشه ؟

توجه کنید مشکل از connectionstring نیست ... و منظورم ازپایگاه داده همونی هست که انتقالش دادم رو سرور هاست نه اونیکه رو سیستم خودمه ..

ممنون.

یا علی.

iman_22a
دوشنبه 31 فروردین 1388, 20:23 عصر
سلام دوست عزیز . من هم وقتی بانکم رو از سیستم منزل می برم سرکار و اونجا جایگزین می کنم ، علیرغم اینکه یوزر مربوطه دقیقا توی هر دو سیستم مثل هم تعریف شده ولی با این وجود باید یوزر بانکم رو پاک کنم و دوباره دسترسی بهش بدم . انگار باور نمی کنه که این یوزر همون یوزره . با این کار درست میشه .
شما از Sql Management Studio ی منزل می تونین به سرور وصل بشین یا نه ؟ بانک رو چطور انتقال دادین ؟

Modifier
دوشنبه 31 فروردین 1388, 21:52 عصر
سلام دوست عزیز . من هم وقتی بانکم رو از سیستم منزل می برم سرکار و اونجا جایگزین می کنم ، علیرغم اینکه یوزر مربوطه دقیقا توی هر دو سیستم مثل هم تعریف شده ولی با این وجود باید یوزر بانکم رو پاک کنم و دوباره دسترسی بهش بدم . انگار باور نمی کنه که این یوزر همون یوزره . با این کار درست میشه .
شما از Sql Management Studio ی منزل می تونین به سرور وصل بشین یا نه ؟ بانک رو چطور انتقال دادین ؟
من sqlserver 2000 رو دارم و برای اتصال به سرور نیاز به 2005داره ولی توی 2000 میگه که با موفقیت رجیستر شد...بانک رو هم با backup/restore انقال دادم ...

iman_22a
دوشنبه 31 فروردین 1388, 22:18 عصر
یوزر و پسوردی که استفاده می کنین ، همون یوزر پسورد 2000 تونه ؟ اگر اینطوره که مشکل پیش میاد . از کنترل پنل هاستتون باید یوزر پسورد جدید رو بگیرین .

Modifier
چهارشنبه 02 اردیبهشت 1388, 02:31 صبح
با سلام مجدد**
بله مشکل با ایجاد دوباره ی نقش ها و کاربرها رفع شد ... میدونید برا چی ؟
چون یه چیزی که مهمه تو استفاده از کنترل های دات نت ،اون چیز هم ثبت میشه در دیتابیس ... نامش هست -->> application name....
با جابهجا کردن برنامه از یک شاخه به شاخه ای دیگر نام اون هم تغییر میکنه ...پس باید دوباره ایجاد کرد ...

یا علی

iman_22a
چهارشنبه 02 اردیبهشت 1388, 02:50 صبح
درسته ، نکته اش همین بود . موفق باشید